Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Mýslíte, že je to dostačující....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
LApTE
Nový Člen

Karma uživatele LApTE - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Nápad Příspěvek č. 1

Čau Chlapíci,pěstuju asi už pátým rokem outdoor a chtěl bych se tenhle podzim pustit do prvních indoor experimentů.A potřeboval bych poradit ohledně následujících věcí.
A to mám skříň,která je na výšku asi 180 cm je široká něco kolem 1 metru a její hloubka je něco kolem 40-50 cm.A právě to je první problém mýslíte že ta hloubka skříně kolem půl metru nebude vadit ?
Výbojku bych tam chtěl použít 250 W a chlazení asi 4 ventilátory z PC a to dva na odsun tepla ze skříně a dva na cirkulaci vzduchu ve skříni.Médium na pěstování zemina a asi tak 5 kytek.
Tak co vy na to myslíte,že mi něco vyroste nebo mi ta skříň shoří....???
Za případný rady předem dík.

Old Post 05-11-2001 v 07:47 AM
LApTE je offline   Profil uživatele LApTE   Find more posts by LApTE   Foto galerie člena LApTE   Click here to Send LApTE a Private Message   Add LApTE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad Příspěvek č. 2

Zdar,
mám něco podobnýho, tak mrkni sem, třeba tě to inspiruje http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1573

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 05-11-2001 v 07:53 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LApTE
Nový Člen

Karma uživatele LApTE - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

To: Livo Příspěvek č. 3

Ahoj právě jsem se na to díval a vypadá to hodně podobně jako to co zamýšlím. Jenom by mě prosimtě zajímalo jak to máš vychytaný s větráním. Např: Jak často máš zaplej ten ventilátor a kolik jich tam máš a jak jsou umístěný.Předpokládám že ty ventilátory jedou jenom když je zapnutá lampa ?

Old Post 05-11-2001 v 08:33 AM
LApTE je offline   Profil uživatele LApTE   Find more posts by LApTE   Foto galerie člena LApTE   Click here to Send LApTE a Private Message   Add LApTE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička to LaPte Příspěvek č. 4

Mám tam dva větráky z PC - jeden (80mm) je na odtahu a jeden (100mm) slouží pro nasávání čerstvýho vzduchu. Jedou v době kdy svítí lampa. Ten odtahovej větrák by byl asi lepší taky 100mm. S tím jak to mám teď, tak kolísá teplota (při zapnutý lampě) od 26°C do 29°C.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 05-11-2001 v 11:13 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LApTE
Nový Člen

Karma uživatele LApTE - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Nápad To: Everybody Příspěvek č. 5

Měl bych dotaz týkající se svícení a to v kolik hodin obvykle zapínate lampu (ráno nebo večer)...?

Old Post 06-11-2001 v 09:47 AM
LApTE je offline   Profil uživatele LApTE   Find more posts by LApTE   Foto galerie člena LApTE   Click here to Send LApTE a Private Message   Add LApTE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LApTE
Nový Člen

Karma uživatele LApTE - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Obecné To: Livo Příspěvek č. 6

Měl bych na tebe ještě malej dotaz a to ten odtahovej ventilátor máš nahoře...?

Old Post 06-11-2001 v 09:48 AM
LApTE je offline   Profil uživatele LApTE   Find more posts by LApTE   Foto galerie člena LApTE   Click here to Send LApTE a Private Message   Add LApTE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru Příspěvek č. 7

to lapte:

no jasně, přesně tak jak to vidíš na obrázku. Jinak podrobnější popis jak jsem začínal a jak to pokračuje je tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1425

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 06-11-2001 v 09:54 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LApTE
Nový Člen

Karma uživatele LApTE - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Dotaz To: Livo Příspěvek č. 8

Mám na tebe ještě malej dotaz a to jak máš v tý tvojí skříni ten odtah tak ten ventilátor máš umístěnej kde ?
Až na konci což je na skříni nebo někde u lampy ?
A ještě dotaz tu rouru,kterou odvádíš to teplo od výbojky je možný sehnat kde ?

Dík za případnou radu...

Old Post 06-11-2001 v 13:22 PM
LApTE je offline   Profil uživatele LApTE   Find more posts by LApTE   Foto galerie člena LApTE   Click here to Send LApTE a Private Message   Add LApTE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Příspěvek č. 9

Zdar, hele zkus si ještě jednou projít např. ten thread, kde je obrázek skříně. Na druhý stránce je příspěvek, kterej jsem psal 23-10-2001 03:05 PM a tam najdeš kde je umístěnej větrák (chápu, že čtení je náročný ). A tu rouru seženeš např. v OBI, Baumaxu, Baumarktu apod.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 06-11-2001 v 20:32 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7093880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív