Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Babiččina zahrádka 2004 (ww,gws+more....)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Pohodička Babiččina zahrádka 2004 (ww,gws+more....) Příspěvek č. 1






Mnoooo jak zacit. Letos jsem si sehnal velmi kvalitni seminka, ktera jsem mel doma na balkone v minisklenicku (z Baumaxu, puvodne na sukulenty ci co.... - bohuzel nemam foto) a v super mnozicim kvetinaci - 10 v jednom na muskaty(radoby kvetinace zmutovaneho na pul s nakupni taskou )

Vysazení sazeniček z balkonu 11.05.04 do země.

· 2x Afgan + noname (Time)
· 2x Orange california (Půďa)
· 1x Purple pepper (Wlasky)
· 1x Mazeček (Outdorek u lesicka 2002)
· 2x Outdorek u lesicka 2003 (smes)

Zeminu jsem akorat přeryl a nanosil dva kybliky kompostu. Uz nezbyvalo nic nez usadit na sve misto a poradne zalit (fotky z tohoto presazovani nemam,ale proste obič sazeni.....)

Fotky jsou zatim jen orientacni. Stejne neni co fotit, az holky povyrostou tak bude urcite lip. Dokonce vam je i urcite popisu jednotlive jaka je jaka.

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 25-05-2004 v 00:27 AM

Old Post 24-05-2004 v 20:38 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Pohodička jsou jako v bavlnce.... Příspěvek č. 2






A zakoupil jsem dva řízky (White Widow a Great White Shark). Řízky jsem dostal již trosku zakoreněné a kostickach rockwoolu (nebo jak se to writuje ) tak jsem je pichnul do mensich kvetinacku a do kupovane zeminy pro muskaty (byl to necekany kup takze zemina co byla po ruce) a vystavoval je slunicku jen za oknem (prece jen ze skrine byly trosku rozmazleny ) asi po tydnu jsem je daval na balkon, ale jen pres den mno a jeste o tyden pozdeji uz byly venku na balkone nonstop.

Taaaaak a nadesel den "P" tedy presazovani je 22.5.04

Substrát Premium Product FLORIA (vice info níže) jsem smichal s AGROPERLITem - který slouží k zadržení vláhy a k provzdušnení substrátu.
Jeste jsem si poridil Keramzit - 8-16 mm coz jsou expandované jílové granuláty s hladkou povrchovou úpravou. Je určen k dekoračnímu zakrití substrátu na povrchu květináče, ale víborně poslouží proti nežádoucímu plevelu a hlavne kdyz bude v lete palit slunko tak ta cerna zemina byva hodne horka a mohlo by se stat ze bych tu kyticku uvaril, takze keramzit poslouzi jako protiopatreni (je hnedy a tim padem nepritahuje tolik tepla). Navíc ve spod kvetinace je vrstva z duvodu dobreho odvodu vody.
To vše jsem se rozhodl umistit do kvetinace - o vysce 34 cm a průmeru 31 dole (45 nahoře). Jeste jsem se rozhodl pro podmysku o průměru 44cm a vysce 4 cm (z duvodu mensich ztrat zivin a dobre regulaci zavlažování)
Více info u popisu fotek.

Ceny :
* 50 litru FLORIA substrát - 149Kc (Baumax)
* 20 litru FLORIA substrát - 70Kc (Globus)
* 2 x 2,5 litru Agroperlit - á 26Kc (Zahradkarstvi)
* 3 x 5 litru Keramzit - á 40Kc (Baumax) a 37Kc (Globus)
* květináč 45x34cm - 219Kc (Globus)
* miska pod kvetinac 44 cm - 95Kc (Baumax)

podrobne info o Substrátu Premium Product FLORIA (Substrát pro muškáty) -
Substrát vytváří kořenům rostlin ideální prostředí pro jejich zdravý rozvoj a tím zajišťuje nejlepší předpoklad pro celkový zdravý růst rostliny. Pěstební substrát FLORIA se stará o správnou rovnováhu vody, vzduchu a živin v truhlících - základ pro rychlý růst rostlin a bohaté květy..Substrát obsahuje : rašelinu z nejlepších rašeliništ a stredne hrubý, kvalitně zpracovaný kůrový humus, dlouhodobě působící hnojivo, snadno přijatelné živiny a navíc obsahuje čtyři speciální složky: hydratační složku Aqua Cell, jílovou složku bentonit, dlouhopůsobící hnojivo a přírodní hnojivo Guano, dávku živin vystačující až na 8 týdnů.
Bentonit - pracuje jako zásobárna živin, živiny nejdřive příjme a později podle potřeby rostliny vydá.
přírodní hnojivo GUANO - pochází z exkrementů mořských ptáků, především kormoránů a trejů, dodává rostlině nejen živiny, ale navíc aktivuje půdní život.Blahodárné účinky Guana na rostliny objevili již před 600 lety Inkové v Peru a od té doby se toto rozšířilo po světě
Hydratační složka Aqua Cell - odstranuje nectnost klasických substrátů, u kterých se vláha po zálivce rozdělí velmi nerovnoměrně a soustředí se na místo, kudy voda protekla. Kořeny rostlin pak na některých místech trpí suchem a na jiných přemokřením.Drobné částice Aqua Cell, přilnuté na vláknech rašeliny, pomáhají jako pumpa rozvádět vodu s živinami po celém objemu květináče a postupně je vydává tak, jak rostlina vyžaduje.Vynikající schopnost Aqua Cellu je její schopnost zpomalit proces vysichání substrátu.Díky tomu je ulehčena zálivka (četnost a množštví) a jsou vytvořeny ideální pomínky pro zdravou strukturu celého kořenového balu.
Chemické a fyzikální vlastnosti -
* pH - 5,0-6,5
*spalitelné látky - min 45%
* částice nad 20mm - max 5%
* N - 250-350 mg/l
* P2O5 - 200-250 mg/l
* K2O - 300-450 mg/l
* rizikové prvky (v mg/kg) - Cd 2, Pb 100, Hg 1, As 10, Cr 100, Cu 100, Mo 5, Ni 50, Zn 300

vice info na http://www.floria.cz (to povidali na obalu )

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 25-05-2004 v 00:41 AM

Old Post 24-05-2004 v 20:45 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Nápad do ceho ze to vlastne sazim a jak.... Příspěvek č. 3











fotka č.01 - Vykopal jsem díru o prumeru +- 60cm a o hloubce +- 60cm. Narazil jsem pri tom na trubku od kanalizace a zjistil jsem ze kdysi tu rostl strom (samozrejmne ze jsem o nem vedel ) propo jsem zvedavi jaky vliv bude mit to drevo na vyvoj kvetiny (mohlo by udrzovat vlhkost ci dodavat ziviny....)

fotka č.02 - Na dno díry jsem nahazel tak 7cm pisku (jemny skoro jak nekde z plaže ) - mno a dal jsem ho tam, protoze si myslim ze zlepsi prosak prebitecne vody.




fotka č.03 - Na písek jsem dal tak 8cm Keramzitu, ten by mel také napomáhat k provzdusnení a lepší odvodnitelnosti :flamethrower:




fotka č.04 - Směs substrátu FLORIA s Agroperlitem (v pomeru tak +- 1:14) priblizne tak 35litru







fotka č.05 - Tááááááák pekne podupat, at si to sedne.....









fotka č.06 - A finalni fáze.... zasadit řízek Great White Sharku






fotka č.07 - Na dno kvetináče jsem dal vrstvu Keramzitu ( tak 5cm o trochu vic jak je vysoka miska,aby kdyz se zaleje do misky tak nebyla zemina uplne mokra - nebude dochazet k uhnivani kořínků. a naopak když se zaleje ze zhora, tak prebitecna voda stece do misky a nezustane v zemine ale v keramzitu..... doufám že to bude fungovat jak by mělo.... )

Květináč - Horní průměr : 45cm
Dolní průměr : 31cm
Výška : 34cm
Cena : 219Kc

Miska - Průměr : 44cm
Výška : 4cm

fotka č.08 - Zemina FLORIA s Agroperlitem v poměru 1:10 a řízek White Widow. Hezky pekne upechovat at si to sedne....


fotka č.09 - Povrch kvetníku jsem posipal Keramzitem. (Doufám že to zabrání rustu plevelu, množení svilusek a jiny haveti - mušky atd.., a hlavne že nebude v lete na slunku moc horko uvnitř kvetináče)




fotka č.10 - tááááák a takhle to nějak vypada v celku

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 22-01-2008 v 17:35 PM

Old Post 24-05-2004 v 20:56 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Palec nahoru finaleeee...... ;) Příspěvek č. 4





fotka č.1 - Už nezbívalo nic než zalít a to pořádně! Pěkně jsem to prolil vodou.






fotka č.2 - Také prolít až do te doby než se v misce oběví voda Sice jsem si všimnul že voda vyplavila perlit, ale asi jen z povrchu. Mělo by to být OK.




fotka č.3 - Pohled shora v levem dolnim rohu je GWS a v květníku WW na pravo již vysazene (kdyz budou stínit tak pujdou jinam). Ozdobne cihly jsem použil proto, že doufam v lepší stabiliti kvetniku treba ve vetru (až bude kytka veka tak by to mohl byt problem....) a snad je to i trosku esteticke. Doprostred děr tech cihel prijde jeste nejake okvětivo (uvazuju bud muskaty nebo nejake skalnicky ci lesni jahody....)

fotka č.4 - konečná fáze...... Jelikož jsem čekal jeste zimu tak jsem vybudoval provizorní ochranu z igelitoveho sacku a tri ticek (snad to bude ucinne a ochrani to moje mazlíčky)

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 24-05-2004 v 23:15 PM

Old Post 24-05-2004 v 21:01 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 5

Pěkné.Jen pozor na PH.Ta rašelina& kůra v substrátu nebude kyselá? Myslím,že ano.Ty "cihly" jsou kvůli dekoraci?vypadá to hezky.

Old Post 24-05-2004 v 22:31 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

diks ;) Příspěvek č. 6

propoooo chtel bych podekovat Wlaskymu za řízky a seminka Purple Pepper, Moukovi za digitální oko, Timemu za seminka Afgan+no name (uvidime co z toho letos vyleze), Půďovi za seminka Orange California, babičce za zalevani a trpelivost se mnou a GROWERu za hooooodne užitečnejch info.


Cekam nejake rady co a proc je blbe (jestli teda neco blbe je )

Omluvte prosim sem tam nejakou tu chybu... prece jen nejsem rozeny gramatil a languista

Jokerrr

Old Post 25-05-2004 v 00:37 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 7

for mydena : Ph je 5,0-6,5 takze si myslim ze by to mohlo byt OK

Jokerrr

Old Post 25-05-2004 v 00:38 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 8

A ty cihličky, na které jsem se pt? Peace.

Old Post 25-05-2004 v 00:48 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dementos
Stálý Člen

Karma uživatele dementos - 46% PěstitelskáKarma uživatele dementos - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 9

myslim že spíš kvůli větru a převrácení
Jokerrre díky tobě už taky zasadim něco pořádnýho venku, když sem vyděl co si měl minulý roky za kytky a co už máš zase připravenýho Karmu na tebe +.

micro-growbox 3x15w prťavej box 100W/250W-HPS Biobizz



Old Post 25-05-2004 v 02:38 AM
dementos je offline   Profil uživatele dementos   Find more posts by dementos   Foto galerie člena dementos   Click here to Send dementos a Private Message   Add dementos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Floopy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Floopy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Floopy - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 225  

Příspěvek č. 10

moc hezky.at se vede a min krupobiti.

Vodlet ja prase !!!
*zabijak malejch deti*

Old Post 25-05-2004 v 05:02 AM
Mr.Floopy je offline   Profil uživatele Mr.Floopy   Find more posts by Mr.Floopy   Foto galerie člena Mr.Floopy   Click here to Send Mr.Floopy a Private Message   Add Mr.Floopy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 11

Máš to pěkné,
počítej ale že to bude daleko rychlejc vysichat než klasická hlína.
Ten Aqua Cell je dobrá volba.
Nenapsal jsi čím budeš hnojit?Možná by bylo škoda tam dávat třeba jen krystalon.

Když sis to takhle pěkně porychtoval,kytí se ti odvděčí
Měj se,směj se.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 25-05-2004 v 08:06 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 12

2Jokerrr
hihi nádherná příprava ano taq to má bejt-no jen mě zají má jaksi powídal s tím stromem,s tou vlhkostí něco bude

Old Post 25-05-2004 v 08:18 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 13

for KABUTO : hnojivo?! ... mno tak to me terve ceka nakup ale kristalon urcite nebudu davat (mozna START, ale asi taky ne) Kristalon jsem používal 2 roky (Vyrostly s toho FUCK stromy, ale palice byli takove nadejchane-zato ale zase velike). No ale ta chut byla hrozne zkazena (2 prasky chutnalo a pak uz jen shit chemickej).

S tim vysichanim - proto jsem si poridil misku. Instruoval jsem babicku at obcas zaliva do misky Tomu Keramzitu na spod by to nemelo vadit ze je tam delsi dobu voda a ta zemina by si mela sosat potrebnou vodu sama.... (mno doufam ze tomu tak bude )

Jokerrr

Old Post 25-05-2004 v 09:08 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Nápad Příspěvek č. 14

for steve : Mno s tim stromem... to drevo je uz mekke, takze slo lopatkou odsekavat (proste mi to pripominalo houbu na miti aut, mekka a nasata vodou - pritom vsak neplesnivejici ....) Mohlo by to fungovat jako zasobarna vody a ta zemina by si z toho mohla brat vlhkost sama a rozvadet ji do celeho objemu.....

Jokerrr

Old Post 25-05-2004 v 09:13 AM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 15

Já na out vylejvám upravenej roztok z bubláků(AH) + phytamin a paldy jsou opravdu pěkný.
Docela příjemně mě překvapilo hnojivo AB (z těch levnějších) má to preventivní účinky proti plísním.
Se zaléváním do mysky zkušenost nemam,ale oni si kořínky natáhnou co budou potřebovat.
Zdár

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 25-05-2004 v 09:18 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Shadow - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 16


Nazdárek tlustochu, moc pěkně sis to připravil a vyfotil.
Škoda že já sem takovej lenoch a nechce se mi zkoumat jak si založit thread. Ale až na to přijdu, tak to SNAD taky zmáknu.
Každopádně fandim semínku Purple Pepper, když je vodemě a loni to byla fakt MORDA.
PS: Tady máš foto, jak vypadal ten Purple loni
PEACE SHADOW

Old Post 25-05-2004 v 14:41 PM
Shadow je offline   Profil uživatele Shadow   Find more posts by Shadow   Foto galerie člena Shadow   Click here to Send Shadow a Private Message   Add Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0937900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív