Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » semena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lilu19
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví semena Příspěvek č. 1

Prosim pomozte.objednala sem si na netu semena za 8kil.semena maji klicivost dobrou.po dnu je ve vate klicek na svete ale dyz je dam pak do zeme a klicek jako naschval zaleze.pomozte.

Old Post 20-04-2004 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 2

lilu19:
Jen pro upresneni pojmu....nemyslis klickem to 1. co vyleze ze seminka? Jestli jo, tak jestli se nepletu tak prvni co vyleze je koren.Klicek az kdyz koren najde co hleda ne? Potom by bylo logicky ze se ten "klicek" schova Jak dlouho je mas v te hline?

Btw k tomu se vaze i moje otazka - existuje minimalni vyska pro seminka? Jakoze treba prekryt hlinou jen tak ze je skoro videt skrz...

Old Post 29-04-2004 v 17:59 PM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sandoz
Stálý Člen

Karma uživatele sandoz - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3

Já používám vatu nebo chirurgickou buničinu a když semínka naklíčí, nasříhám jí nůžkama. Odpadne tak problém s poškozením klíčku. Jinak je dávám do výsevníhu substrátu do hloubky 0,5-1cm. Mám tak 90% úspěch pkud nejsou semínka jinak poškozený.

Old Post 30-04-2004 v 09:43 AM
sandoz je offline   Profil uživatele sandoz   Find more posts by sandoz   Foto galerie člena sandoz   Click here to Send sandoz a Private Message   Add sandoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orkes
Nový Člen

Karma uživatele Orkes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 5  

Obecné napiš Příspěvek č. 4

Peace lidi mam prosbu rad bych si zasadil indoor ale mam problem nemam semínka jestly by ste my nedarovali nejaka ci prodali jsem ochotny cestovat po |Ostrave.Mel jsem pripravene seminka jenze nejaky curak mi vse rozkradl uz jsem mel malinke rostlinky jenze nejaky ten vandal mi je cmajzl a omlouvam se za neslusny vyraz peace
muj email:n.s.s.r@quick.cz
ps:napiste nutne at neni po sezone

Old Post 30-04-2004 v 10:36 AM
Orkes je offline   Profil uživatele Orkes   Find more posts by Orkes   Foto galerie člena Orkes   Click here to Send Orkes a Private Message   Add Orkes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orkes
Nový Člen

Karma uživatele Orkes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

sorry myslel jsem outdoor

Old Post 30-04-2004 v 10:38 AM
Orkes je offline   Profil uživatele Orkes   Find more posts by Orkes   Foto galerie člena Orkes   Click here to Send Orkes a Private Message   Add Orkes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xsicht
Nový Člen

Karma uživatele xsicht - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 6

zdraví, akurát sa chystám sadiť (odroda afgaan) a je to moje "poprvé", tak by sa hodila dáka rada, že ako dlho to zhruba treba nechať klíčiť, a po akom čase potom zasa presadiť von pod modrú oblhu... ak si nájdete čas, môžete písať aj na dano.dark@centrum.sk thnx

Old Post 03-05-2004 v 14:30 PM
xsicht je offline   Profil uživatele xsicht   Find more posts by xsicht   Foto galerie člena xsicht   Click here to Send xsicht a Private Message   Add xsicht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 7

xsicht: Semínka jsem prdnul na 24 hodin do filmofky s vodou. Pak jsem koupil rašelinový květníky, dal do nich substrát (Ph 5,5 - 6,5) a do něj asi půl cenťáku dal semínka (některý pěkně ve filmovce nabobtnaly). Hlavně žádný násilí! Jen zlehka přikrýt. No a čekat, až to začne vylézat - první tak do 2 dnů od zasazení! Pak akorát dám ty rašelinový květníky přímo do země a tam se rozložej a nehrozí poškození kořínků! Toť wsjo! :-)

Old Post 04-05-2004 v 10:17 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 8

suhlasim s UdL. Je to vhodne tie raselinove presadzovacie kelimky. Vzhladom k cene 40ks=60-70sk. Ja davam pred out pestovanim rastliny najprv pod metalhalid aspon na tyzden(kym aspon nepodrastu) Spektrum je oproti sodiku najlepsie a nehrozi neskorsie uhynutie v prirode. pa

Old Post 04-05-2004 v 11:01 AM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-11-2011 - Semena - 6 odpovědí
24-01-2011 - semienka - 1 odpovědí
23-04-2001 - semienka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3709560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív