Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Semena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Delikates
Nový Člen

Karma uživatele Delikates - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 7  

Obecné Semena Příspěvek č. 1

Milý groweři,mám problém a potřeboval bych radu.

Vysadil jsem semena s tím že lampu budu mít o víkendu jenže se to prostě nějak zasekalo a lampu muzu koupit až od dneška zatím mě vylezly semena do výšky můžou mít některé i 10 cm (táhnou za světlem)

Potřeboval bych radu dají se tyhle semena ještě hodit pod lampu nebo to můžu vyhodit ? A bude z toho něco ? Prosím jde mi o krk pište díky.

Old Post 31-10-2011 v 10:33 AM
Delikates je offline   Profil uživatele Delikates   Find more posts by Delikates   Foto galerie člena Delikates   Click here to Send Delikates a Private Message   Add Delikates to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 2

Daj ich zatiaľ pod aspoň nejaké úsporky, presaď alebo zahrab ich po prvé lístky, zalej odstátou vodou po čase sa zo stonku stane koreň.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 31-10-2011 v 10:59 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 3

v jak velkých květináčích jsou zasazeny?
kolik květináčů má být ve skříni?
pod jakým zdrojem světla rostly dosud?
v jakém médiu jsou dosud?
mají jen děložní lístky, nebo už čepelky?

K zahození by nebylo ani foto.
Pokud jsou sázeny do malých květníků a v hlíně, doporučuji květníky položit pod lampou opatrně na bok (aby se nevysypala hlína), za cca 2 hod se všechny "ohnou" nahoru za světlem - tudíž křehké stonky nemusíš riskantně ohýbat sám. Pak je stačí s balem vyjmout a přesadit do větších nakloněny o 90st. Ušetříš tak celou výšku původních květníků a po přihrnutí zeminy až k děložním lístkům je pravděpodobné že po celé délce zahrnutého stonku vyraší kořeny.

Rozhodně se vyvaruj různých penerských nápadů typu "uzly na kytkách" apod.. Ty jsou pro veverky...

H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 31-10-2011 v 11:17 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delikates
Nový Člen

Karma uživatele Delikates - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

-zatím rostou v maličkých květináčích neodhadnu velikost,ale jsou malé
-ve skříni budu mít 10 květináčů,ale tohle nevím jak pomůže
-zdroj světla nebyl žádný jen dení světlo,říkam nechal jsem jen vyrůst semena v hlíně a už mi přerůstají protože se zasekala lampa,každopádně zítra jedu pro lampu a hned to celé rozjedu.
-Nevím co je děložní lístek ani čepelky ...měli výživné listy a už jim jedou malinkaté listy doufám že mě chápeš jak to myslím :-)

-néé nic podle sebe zkoušet nebudu semena byla drahá,takže nechci nic riskovat,rozhodně zaexperimentuju podle vašich rad tak držte palce at to jede )

Old Post 31-10-2011 v 15:12 PM
Delikates je offline   Profil uživatele Delikates   Find more posts by Delikates   Foto galerie člena Delikates   Click here to Send Delikates a Private Message   Add Delikates to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

dej je alespon pod zarivku nebo neco (18/6) a dej to kousek nad to a az je budes presazovat dej je dohliny zhruba po prvni(ty nejspodnejsi) vetvicky nebo listy a melo by to bejt cajk a ten navod od Hyde zni taky dobře... a nebo je muzes nechat na 12/12 a pestit jen 12hod periodou, nekde to tu taky je peace

Naposledy upravil 31-10-2011 v 21:09 PM

Old Post 31-10-2011 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delikates
Nový Člen

Karma uživatele Delikates - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

Tak semena asi padaj jeste jsem to uspěchal budu muset koupit nové a nebo nevíte jak se tady dají sehnat řízky ?Napište mi prosím

Old Post 03-11-2011 v 09:44 AM
Delikates je offline   Profil uživatele Delikates   Find more posts by Delikates   Foto galerie člena Delikates   Click here to Send Delikates a Private Message   Add Delikates to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

http://grower.cz/forum/showthread.p...Bklony+%2Bpraha
a nebo takhle... http://grower.cz/forum/search.php?s...rder=descending

Old Post 07-11-2011 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-01-2011 - semienka - 1 odpovědí
04-05-2004 - semena - 7 odpovědí
23-04-2001 - semienka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6790440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív