Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » matka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 1

zdary growery. Potrboval bych poradit jak vypěstovat 100% matku. Chci to ud2lat jak y riyku tak ye seminka. Jo a jak mam jeste poznat pohlavi kiti? Abych si nemamatkoval samce? dik

Old Post 26-12-2002 v 11:01 AM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 2

zdarek, doporucuju precist si faq... nebo pouzit hledani, je tu spousta informaci.
jinak sice nevim, co je 100% matka, ale jako matku tu vetsina pouziva kyticky v mensich kvetinacich (osobne mam klasicky hranaty 12,5cm), ktere rostou pod bilym zarivkovym svetlem (vetsinou denní nebo cool white) v rezimu 18/6 (nenechaji se vykvest). Pravidelne zastrihavam na rizky, takze se mamka pekne vetvi, zaroven je to asi nejlepsi metoda, jak poznat pohlavi, jeden rizek nechat vyrust na kvet, pak uz to poznas snadno... i o tomhle je toho napsano hodne, takze jak rikam, nejdriv si to tu poradne projdi a ptej se teprv az narazis na nejaky problem, ktery se tu uz neresil, urcite se najde nekdo, kdo poradi...

jinak hodne zdaru pri pestovani

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 26-12-2002 v 14:34 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZMELÍK
Nový Člen

Karma uživatele CZMELÍK - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 3

ha, hádám, že si na tom podobně jako já. mě už dranděj kytí asi měsíc, a spíš narážím na problém, jag udělat ideální matkárnu. perj nejlíp to zjistíš v záběhu. mám taky ze semene i z řízků(u toho už pohlaví znám). doporučili mi hodný lidi si matku ze semene po šestym patře šmiknou a poznávat pohlaví až na novym řízku(upravenim periody), to je asi tag po 14 dnech od vyrašení. to není tag dlouho. spíš by mě ale zajímalo jag sis udělal vlhkost!!!! s mejma 6 zářivkama to musim fakt hodně větrat a vylejzajj mi už z pařníčku. tak tam mám mokrej hadr pověšenej a je to lepší.postřik mi stačí tag na hoďku a pag to de pod 40%!!!zatim sou malí, tagže je musim dávat blíž a kvůli teplotě to víc větram a zase klesá vlhkost!!! až budou větší tag to pude líp. nesháněl si náhodou nějakej zvlhčovač, nechce se mi moc do toho dávat prachy, protože stavim skříň. dej vědět esli si tohle vyřešil.

Old Post 07-01-2003 v 14:53 PM
CZMELÍK je offline   Profil uživatele CZMELÍK   Find more posts by CZMELÍK   Foto galerie člena CZMELÍK   Click here to Send CZMELÍK a Private Message   Add CZMELÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4

vlhkost jsem nejak neresil. Podle me nehraje moc velkou roli. Mam tam konstantnich 22 stupnu a jsem v poho. Nehodlam si matku drzet nejak buh vi jak dlouho, udelam dve urody a necham ji vykvest. Pak si poridim nekde jinej model. Jeste mam co zkoušet :-)

Old Post 07-01-2003 v 17:15 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 5

No vis vjvejko ja uz ani poradně nevim, kdyz jsem tohle zakladal tak jsem mel trochu jine predstavy o pestovani, ted uz jsem napraven na spravnou cestu. Je to proste takova mala kiti co se pekne vetvi a neroste do vejsky :-) jen do stran ........................ blbost co?

Old Post 07-01-2003 v 19:52 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 6

Hele šéfe
1.FAQ
2.Hledání
3.pauza na brko a vstřebání informací
4.Prostě zaseješ, něco ti vyroste, zastřihneš to jak potřebuješ (záleží na představě o matce), to co si odstříh dáš zakořenit (předpokládám, že svítíč 18/6), až ti to zakoření tak to přepneš na 12/12 (řízek musí být zvlášť, ne abys to udělal u matky-ta nesmí nikdy vykvést) a von se ti z toho vyklube samec (možná), tak to všechno vyhodíš a znova semínko, .... a vona je to ženská (hurá), řízek si můžes nechat vykvést (škoda osvětlení, peněz), no a matku si formuješ podle své představy, jinak má-li být široká a nízká tak se zastřihává 3-5 patro (jak kdo) a ty větývky co lezou po stranách a směřujou někam nahoru nějak zatěžkáš (blbý výraz)-prostě vemeš provázek (tenký) a tu větev s ním přichytíš třeba ke květináčí, no a takhle se s tim pipláš až ke své spokojenosti. Jinak na matky se používají zářivky xxxxxxx, ale to už všechno víš, protože si si přečet FAQ, že jo?

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 08-01-2003 v 01:14 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 7

2 seli

a tu vlhkost zacni studovat. u te matky opravdu nehraje TAK velku roli, ale u tech rizku uz sakra ano... takze hura na FAQ

Old Post 08-01-2003 v 08:33 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZMELÍK
Nový Člen

Karma uživatele CZMELÍK - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 8

a nevíte jag si vobstarat ideál vhlkost, gdyž to hodně topí(zářivek je víc) a nemůžu si dělat díry do stropu a do dna?už sem si rozvrtal stěny a zkouším to jinak a jinak, ale fakt to prostě hodně vysouší??ty zářivky sou dlouhý a nenapadá mě jak udělat samostatnej chladící vokruh pro světla???to to mám zasklít? nejde to nějak levnějš??prosim pomoc pomoc

Old Post 08-01-2003 v 14:05 PM
CZMELÍK je offline   Profil uživatele CZMELÍK   Find more posts by CZMELÍK   Foto galerie člena CZMELÍK   Click here to Send CZMELÍK a Private Message   Add CZMELÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 9

V suchem obdobi, kdy mam v matkarne nevyhovujici vlhkost, vesim mokrej hadr, pod zarivkama nevyschne zas tak rychle a jestli ano, tak tam mas asi dost teplo a je potreba zlepsit vymenu vzduchu...
Rizky pro zakoreneni potrebujou idealne vlastni mikroklima s velice vysokou vlhkosti, funguje treba odrizle dno PET lahve s nekolika nevelkymi otvurky na plastovem tacku, to ti udrzi vlhkost pro prciky, nekolikrat denne rosim flasku, rano a vecer rosim i male kyti.

[Edited by Tervi on 08-01-2003 at 04:54 PM]

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 08-01-2003 v 15:52 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Dotaz sucho??? Příspěvek č. 10

lidi co se stane kdyz budu mit matkarnu relativně suchou?

Old Post 08-01-2003 v 17:31 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 11

No, mne se delaly uzke listy a kytka vypadala tak nejak smutne Kdyz to kvete, tak tvorba uzkych listu nevadi, ale mamka ma imho vypadat kypre a zdrave

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 08-01-2003 v 22:57 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 12

2 Čmelík
Hele de ti o vlhkost, nebo teplotu či o obojí? Na teplotu j e dobry instalovat větrák-k zářivkám bude od Pc stačit. Na vlhkost různý hadry misky s co největší plochou plné vody-ta PET bude asi malá (pokud nejde o řízky) nebo ty 5l kanystry s vodou (teda jen ten kanystr), ikdyž z dospělou matkou bych se nějak moc nepáral, já ji teď taky "vyrábim" a mam tam jenom pár mističek a nijak jí to nevadí (stejně by mi tam vlhkost nevydržela páč větrám 18h)

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 08-01-2003 v 23:09 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZMELÍK
Nový Člen

Karma uživatele CZMELÍK - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 13

moje matkárna je rozm:1,4x1x0,5.mám tam 3 aquastarky a 3 groluxky a prostě to moc hicuje, tag 35 bez větrání!!!dávám kytí blízko jag to pařníček dovoluje a větrám jako kráva(24 stupńů to je moje). de mi spíš vo to, že až se mi kytí nevejdou do pařníku, tag je okolní vlhkost pro nadměrnou výměnu vzduchu tag na 20%.přemejšlím udělat speciální vokruh pro chlazení zářivek.nemám zářivky jen na stropě, ale i na zadní stěně.proto hledám materiál, kterej by se hodil na výrobu. musí bejt průhlednej a přitom ohebnej, aby byla vzdálenost kytí vod svěla co nejmenší.už sem přitáh domu sklo, pro případ nouze, ale stále hledám něco lepšího. jo moc to řešim a asi zbytečně, ale je to koníček a já si rád hraju.
PS:takový pexi by se mi šiklo, ale nigdo mi nebyl schopnej poradit, kde ho sehnat
PSS:řešil něgdy něgdo něco takovýho???????
PSSS:nemám tam dát míň světel???

------------------------------------
zelená je barva moje

Old Post 10-01-2003 v 14:50 PM
CZMELÍK je offline   Profil uživatele CZMELÍK   Find more posts by CZMELÍK   Foto galerie člena CZMELÍK   Click here to Send CZMELÍK a Private Message   Add CZMELÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZMELÍK
Nový Člen

Karma uživatele CZMELÍK - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 21 

ohýbání a lámání??????? Příspěvek č. 14

tag sem se dočet, že se matka dá hezky rozkošatit vohejbání větviček! co to je?? já mám světla tři prde..., tak mi držej hezky u země a ještě k tomu je pravidelně šmikám. jedou hezky do všech stran, ale asi by se to dalo vylepšit!! můžete mi dát něgdo info, jag se maj ty kytí vohejbat a v jakejch místech!!!!!!
mockrát díky
------------------------
zelená, zelená, to je moje potěšeníčko

Old Post 10-01-2003 v 15:13 PM
CZMELÍK je offline   Profil uživatele CZMELÍK   Find more posts by CZMELÍK   Foto galerie člena CZMELÍK   Click here to Send CZMELÍK a Private Message   Add CZMELÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 15

Samo, že ohýbat a to tam, kde chceš, můžeš ohnout třeba u základu, když zastřihuješ třeba o 90°, nebo kdekoli jinde, a kydž to nejde, tak tu větvičku jakoby zlomíš (je pružná takře se neboj), no a zachytíš to třeba drátem, nebo provázkem a ten přichytíš třeba k okraji květináče.

Old Post 10-01-2003 v 21:02 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 16

Presne tak, jinak na ohybani jsou k dostani plastova kolenka, velice sikovna vec. A pokud je treba vetvicky roztahnout od sebe, pouzivam male vzpery. Kdyz jsem to delal poprve, premyslel jsem, z ceho je vyrobim... Vsim' jsem si na stole pouzite karty na kredit do mobilu. Taxem ji nastrihal na prouzky, nuzkama na kazdem konci vystrihl maly pulkruh, do ktereho vetvicka zapadne a ono to fungovalo a tak to delam doted, protoze se mi tu karet vali kupa

[Edited by Tervi on 11-01-2003 at 02:46 AM]

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 11-01-2003 v 01:43 AM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2007 - Mala otazka - 0 odpovědí
04-11-2006 - Matkaren - 15 odpovědí
11-06-2005 - Matky - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7363490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív