Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Na strese je to dobry.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Obecné Příspěvek č. 1


Taky prispeju neco do galerie i kdyz to neni takovej mazec,jako jsem tady videl.

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 19-05-2002 v 14:38 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 2


to byla moje nejhezci a chutove nejlepsi samice.pak je tady moje nejsilnejsi samice a nakonec vsechno pohromade.Sice toho zas tak moc nebylo ale aspon to nikdo neukrad.

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 19-05-2002 v 14:41 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 3


pohromade.

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 19-05-2002 v 14:44 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 4

Jeste vsichni pisete,jak jste pestovali tak ja ty neco napisu.Pestovano na stese domu-ne panelaku.Parkrat jsem to musel presadit,tak to moc nevyrostlo aspon si to myslim-nebo by to byly takovy kytky nevim.Seminka jsem dostal od jednoho rastamena,kterej mi k nim rekl akorat ze je to dobry huleni a kytky byli trochu do fialova nic vic.Hnojil jsem slepicima hovnama rozmichanejma s vodou v kybli,pred hnojenim jsem to nechal tyden odstat a jeste nakou chemii co jsem vzal mame na kytky a michalo se to v nakym pomeru s vodou.A to jsem i daval do ostrikovace na kytky a strikal tim na ne.Jinak na tu strechu sviti slunicko celej den.Jsem tady novej nevite,kde jsou naky rady jak zastrihavat.Dik Ernest

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 19-05-2002 v 14:54 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 5

No pěkný si to měl, ta barva na tý palici se mě moc zamlouvá.
Jinak ohledně toho zastříhávání - je tady toho zpousta.

Máš 2 možnosti buď si to necháš vyhledat - v pravo nahoře (hledání) a nebo se podíváš ve fóru do nového FAQ archívu kde najdeš ve(vegetaci) potřebné informace
od toho tady přece je ne
čus.

Zippi

Old Post 19-05-2002 v 15:11 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downer
Stálý Člen

Karma uživatele downer - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 23 

Organika jééé Příspěvek č. 6

Máš výbornej nápad. Letos sem dal taky jednu kytku na střechu (sedlovou) a dělá jí to moc dobře na koule. CElej den na ni šajní slunce, takže se to musí dost zalejvat. Kdo můžete, dejte kytku na střechu - je to mazec. Ma asi 5 cm a tři patra, vypadá hustě... na podzim bude foto.
PS - Tvoje střechovky sou úžasný!

obratilo!!! cely to nam se Nejak

Old Post 19-05-2002 v 17:20 PM
downer je offline   Profil uživatele downer   Find more posts by downer   Foto galerie člena downer   Click here to Send downer a Private Message   Add downer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 7

Já bych řekl, že to docela mazec je . Nebudeš mi to věřit, ale jak jsem si prohlížel ty obrázky, tak mě úplně praštila přes nos vůně těch kytek
Ty listy jsi ze stonků ostříhal sám? A jak dlouho před sklizní to bylo? Ta samá otázka na ten postřik-jak dlouho před sklizní jsi ho vysadil?
Jinak je to hezký, tak ti dávám karmu předem a spoléhám na to, že odpovíš .

Old Post 19-05-2002 v 17:24 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 8

Ale vypadá to pěkně K+ taky mě to uýž napadlo pěstovat na střeše ale naše střecha je vidět odevšat tagže by to asi nebyl ten nejlepší nápad......... Náhodou si to asi nevážil co ???

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 19-05-2002 v 17:25 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 9

Sklizel jsem to nekdy zacatkem rijna je to fakt dlouho,nektery mi kamosi uz hulili o sto pero.Ja jsem si pockal,ale stejne vidite na jedny kytce ze jsme ji uz od zdola pekne s brachou oholili.pred focenim jsem to obral od listu,bylo dobry mliko a na fotkach to vypada lip.Jinak s vahou nevim,ale rostlo to v takovym lavoru a ze s tonkama to byla narvana 2litrovka.Jinak tenhle rok to uz na strese s brachou nemame,protoze mame kurevsky sousedy,ktery furt vsude cumi(klasika represisti,ktery furt chlastaj a trava je pro ne to nejhorsi).Ale na podzim vam ukazu novy fota zase jsme s brachou neco vymysleli.Uvidite sami.

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 19-05-2002 v 18:37 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaz
Nový Člen

Karma uživatele Blaz - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 17 

Nápad Příspěvek č. 10

Střecha dělá určitě svoje, jsem pro ni, jen není kde a rovnou zrovna nemáme, ale ty slunečné kytičky to fšechno určitě vrátili v chuti a veselí!!!

Špik

Old Post 21-05-2002 v 11:29 AM
Blaz je offline   Profil uživatele Blaz   Find more posts by Blaz   Foto galerie člena Blaz   Click here to Send Blaz a Private Message   Add Blaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

striska Příspěvek č. 11

Strska je the best (rkome indoor) . Zkousel jsem taky na strese u kamarada a bylo to monstrozni (ale bez fota to nama tu spravnou silu ) . Bohuzel uz nemam tu moznost .

Old Post 24-05-2002 v 22:28 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Obecné Střecha Příspěvek č. 12

Taky jsem letos přemýšlel o střeše,ale náš barák má střechu šikmou,takže nic.Pro ty co maj domek s placatou stříškou bych moh říct jen to ať kyti pěkně wohnou k zemi drátem nebo ňákým prowazem,kytka nebude moc widět a bude na ni switi wic slunka(myslym wšude na ni).Slunko celý den...no bezwa.To musí být hukot.
Podle mně na střeše musí wyrůst nejlepší hulčo,protože hlína welimi rychle wysychá a tak se dá hnojit pořád(w každé záliwce).
Jinak krásný kytičky a ta barwa-hmmmm.

[Edited by Jeckob on 25-05-2002 at 08:41 PM]

Old Post 25-05-2002 v 19:39 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Prostě šikula Příspěvek č. 13

No jasně, jsi šikula. Palice jsou moc pěkný, už se těšim, až se budu taky moc pochlubit, vychytávám evidenci.
Jsem ve čtyřpatráku domovníkem, ale na střechu bych se to bál dát ( dlouho jsem o tom přemýšlel a lákalo mě to ), i když bych měl teoreticky pokaždý vědět, kdy tam někdo půjde.
Barvičku mají dost fajnovou, je to delikatesní, nemáš se proč kát, jaký dobrý hukoty se tady vyskytujou.Jasně, není to skaňour, ale zhulovat to bude libově.
Zaštípávám poprvý po třech patrech, aby kytka vytvořila základní vidlici, podruhé po dvou na každé straně, dále už pouze symetrický větvě podle uvážení. Málo kytek mám symetrických, někdy už ani zastřihávat nelze.
Mlíko ze samců - 0,75l plnotučnýho, 2dcl šlehačky, ks 160cm samce bez kořene komplet, 2 lidi 2hodiny našláplý.
Mlíko z listů samic - samicím 2x do dokvětu palic oštípu listy ( nepozoroval jsem žádné negativum, vyrostou opět rychle , podělte se s názorem).
Mléko, šlehačka, 2l hrnec, do půli zaplněný plovoucími listy,1hodina vaření, 2lidi 4hodiny na hadry, pak jsem šel spát.
Střecha je skutečně skvělé místo a blbý sousedi skutečně na hovno.
K+, jen tak dál.






Old Post 01-08-2002 v 17:01 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

hezký ALE...........NEDOPORUČUJU Příspěvek č. 14

Každopádně snaha se cení, kytky na první pokus v květináči docela ujdou. Vono je v celku jedno jestli jsou zastřihávaný (až na to že je toho víc) nebo ne. Důležitý je jak to maká. Nevim jak se to povedlo tobě (co se funkčnosti týče a jak jsi schopen to posoudit). Už jsme to několikrát zkoušeli na střeše, vyrostly pěkný kytky perfektního tvaru, vůně, hustoty palic, mno prostě paráda. Dokonce to lepilo jaxvině. Ale nemakali. (pro šťouraly stejnej model na zahradě byl zabiják na slovo vzatej) DŮVOD: Střecha se rozpálí jaxvině a když do ní praží není problém tam mít 80°C, teplota se akumuluje a dlouho drží , vzhledem k tomu, že je to venku se to dost odvětrá to roste, ale stejně je tam STRAŠNĚ ČASTO víc jak 30°C. DŮSLEDEK: Kytky vyrostou vypadaj pěkně, ale nemakaj!!!!!!(pro šťouraly: trochu to maká, ale NIC MOC, to neni nic pro huliče, možná pro nějaký týpky co to zkoušej hulit poprvý, ale snad ani to ne)

Stay high if u can

Old Post 02-08-2002 v 19:23 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 15

No nevim, ale na zahrade mam (teda na slunci) bez problemu 40°C a na balkonovy terase tak 50°C (zase na slunci samo) nepocitam teda jaka je tam teplota vzduchu. Na strese, ktera je v 1.patre o 3m vys nez ta terasa bude samozrejme vic, tam se to v lete rozpaluje , ale 80°C ?, to by tam skoro nikdo neprezil :O to je snad trochu prehnany a to, ze se pise, ze maj kytky mit mezi 20-30°C, tak jestli je myslena teplota vzduchu, tak OK, ale jinak by to bylo i na zahrade 40°C bez problemu. Ja musim ted z duvodu nedostatku mista presunout kyti na ten balkon-terasu a hodim tam 2m vysoky ohradovy rakos proti cumilum... tak snad to pak nebude nejaky seno , ale pochybuju o tom, ze kdyz je to o nejaky 3m vyse, ze by to zmenilo high atd., ale terasa zase neni strecha treba na 10 patrovym panelaku takze to tam samozrejme bude jine...ale nemam s tim zkusenosti, takze bych to videl asi tak: neco kolem 1,2 patra ok, ale na strechu nejaky panelaku bych to asi nedal, tam to musi bejt fakt husty a hlavne zalejvat, zalejvat, zalejvat, ale o to se ted postara pocasi , moc ted slunce asi nebude, jelikoz bude porad prset

[Edited by THX on 02-08-2002 at 10:34 PM]

Old Post 02-08-2002 v 21:16 PM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 16

Jeste jsem vyhrabal fotky kdyz to bylo mali tak jestli poznate co je co???

http://ernest2f.wz.cz/konopi/mfoto_002.jpg

http://ernest2f.wz.cz/konopi/mfoto_004.jpg

http://ernest2f.wz.cz/konopi/mfoto_006.jpg

Cus Ernest

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Naposledy upravil Ernest 25-05-2003 v 23:49 PM

Old Post 25-05-2003 v 23:42 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4965180 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív