Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. organizovanejsi out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Palec nahoru 1. organizovanejsi out 2011 Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny,
chtel bych zalozit mensi fotoblog moji snahy o nejaky vysledek, tak doufam, ze to nebudu flakat jako skolu


Mini info o me, jak jsem jiz psal v pozdravu vsem growerum v Uvodu do groweru:
citace:
Pestuju(v uvozovkach :P) 2. rokem, s tim, ze prvni pokus byl relativne nekontrolovany out, kdy mi z par noname seminek s mizernou klicivosti vylezly 3 kousky, o ktery jsem se staral jako o vlastni a nakonec se z nich vyklubali samci.. -stejne jsem to chtel zkusit i letos, ale po delsi uvaze jsem si rekl NE, protoze uz bych na to asi nemel nervy. -diky growerovi jsem dostal paradni motivaci a k memu stesti jsem si dokazal od jednoho z uzivatelu(krasus) zajistit 3 paradni klony Orange Budum se kteryma zacinam



Zatim jsou doma, v tydnu planuji vytvorit nejakej provizorni foliak na chate, pobliz je relativni klidek a mam tam znameho, co by mi na ne mohl dohlizet.

Bezim na hokej, za chvilku sem hodim nejake fotecky :P zatim

Muj prvni out - 2011

Naposledy upravil vampejr 05-05-2011 v 21:29 PM

Old Post 03-05-2011 v 19:55 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 2




Tak tohle jsou ti moji oblibenci:
3x Orange bud

Hovej si v nejaky michany hline pro pokojovky + palmy riznuty perlitem,
zatim si teda nestezujou )

Old Post 03-05-2011 v 21:20 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 3



Mimochodem kytinky maji trosku teplotni stres, i kdyz teplota v bedne neni nijak kriticka.. musim sehnat jeste alespon 1 vetrak a nejaky normalni zdroj (9V nabijecka na auticka je vazne naprd :-P)

Btw zapomnel jsem se zminit.. v supliku jsem nasel par bezejmennych smejdu, tak jsem je hodil do kyble, kdyby nahodu.. ale vypadaj vtipne, brzy pujdou asi do kose..

Kazdopadne jestli budu delat foliak tak bych rekl, ze 3kytky jsou zbytecne malo )
Tzn premyslim o nejakym priobjednani, co radite? chtel jsem shamana, nebo nejakej autoflower, ale ubec nevim co a jak. Jsem casove kurva pozadu, navic jsem ze S cech.. :/

Old Post 04-05-2011 v 18:12 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 4


dneska jsem si byl ocheckovat material potrebnej pro stavbu foliovniku, predpokladana cena bude odhadem 750kc(pocitam s tim, ze na chate nebude ani hrebik :-p )

http://img641.imageshack.us/g/dsc00641km.jpg/ + nakres ve slozce



Mimochodem kytky neprestaly zloutnout, myslel jsem, ze jde jen o stres, ale uz 2. den nezazivaji nejake vykyvy, presto se nezelenaji :/ vecer udelam foto. :'(

Old Post 05-05-2011 v 12:37 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Upozornění AJAJ Příspěvek č. 5

Takze, nastava prvni vetsi error, planovany misto stavby foliaku nevim jestli uplne zavrhuju, kazdopadne budoucnost mych kyticek je znacne nejista, jelikoz jsem se dozvedel, ze budem predelavat v lete strechu a rozsirovat chalupu => hromada lidi kolem + padajici/odhazovanej bordel smerem ke kytickam..


Nevim, jestli ho jen nepremistit jinam na zahradu, to by ovsem znamenalo vetsi naklady (1stena navic) a zaroven neprakticky vyuziti prostoru zahrady

Asi zkusim nejakej klasickej out at uz na, nebo v okoli zahradky..
Co radite, sehnat si rizky, nebo seminka? V uvahu pro takovou lamu, jako jsem ja pripadaj podle me jenom shamani, nebo autoflowerky, co myslite?

Navic momentalne jsem celkem out of money (drazsi oprava auta, nez se predpokladalo-bylo trosilinku prohnilejsi, nez vypadalo + planovana oslava kamaradovo narozenin se vsim vsudy-VIPko v nejakym prazskym klubu a limu)

Old Post 05-05-2011 v 19:34 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 6

to je skoda foliak byl dobrej napad ale jde to i bez nej, ale mohl bys foliak udelat nekde dal o chalupy jestli muzes, a dat do kyblu a v pripade potreby nekde schovat az prijde navsteva .
jinak je docela jedno jestli rizek nebo semeno, ja preferuji rizky ale ze semena sou vetsi kytky. zkus shiva shanti 2 , frisian dew , holands hope atd.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 06-05-2011 v 10:03 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 7

musim si nejak predpripravit nase, na pozemku by to byla parada, prakticky bych se nebal corek.. ale asi tezko bych zakamufloval 1,5m velky kytky :P

Jinak dik, poctu si o nich.

Kazdopadne budu dal informovat o vyvoji mych kytinek.

Old Post 06-05-2011 v 13:32 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 8



Tak to jsem si zas jednou nabeh..

Inu, po mensich mezirodinnych bojich byl domluven kompromis - a to premisteni foliaku na jine misto v zahradce
Nevyhody : relativne mene svetla(ovsem porad nadprumernej prisun); nekvalitnejsi hlina; vetsi mnozstvi potrebneho materialu

Vyhody : moznost mit ten blbej foliak; "mensi" fyzicke vybiti


A ted vysvetleni: Po nehorazny natesenosti prisel o to vetsi sok.. Zhruba 10-15cm pod travnatym povrchem mam kvalitni KACHLICKOVY PODLOZI po predchozich majitelich(vic jak 100 let zpet), navic to nedelal zadnej lempl a od kachle dal slusnou vrstvicku cihel. I prez jejich stadium rozpadu to byla makacka jak pro ukrajince... :'( xD. No a to neni nejhorsi.. V ty kulne neni ani vy*ebanej krumpac! Cejtim se, jak kdyby preze me prejel kombajn.. Navic matka me asi vykosti, az zjisti jak po dnesku vypada jeji fungl novej rejc..

I kdyz tu mam i trosku pozitivnejsi novinku, nasel jsem jakous takous kovovou konstrukci o relativne prijatelnych rozmerech (viz foto), tak aspon trosku prace i financi se mi alespon usetri.

Hlina je v tom miste dost jilovita, takze to prosypu haldou pisku pro provzdusneni a kaslu na to.. :/

++ Need help, nejake napady na upevneni tech kovovejch trojuhelniku do zeme?

Piste, komentujte..

Muj prvni out - 2011

Old Post 07-05-2011 v 19:00 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 9

možna je to kravina, ale já osobně bych nic nekopal a dal kytky do květníků,nebo belíků

Old Post 07-05-2011 v 21:20 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 10

jasny no, ty OBcka dam do kyblu, ale ten zbytek(no names zmetky) + nejaky jiny rostliny(pazitku, bylinky,.. O:-)) soupnu do hliny

Nakonec jsem sehnal hrozne malo seminek, pocital jsem s tim, ze behem dvou dnu sezenu z okoli jiny mnozstvi no.. :/

Muj prvni out - 2011

Old Post 07-05-2011 v 21:27 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 11

Čus,je to všechno zajímavé a dokonce i komické
Chci ti poradit hlavně s tím upevněním trojůhelníků do zemně a aby to vůbec stálo.
Rozměř si jak daleko je chceš mít od sebe a potom natluč do zemně buď železné,nebo s tvrdého dřeva kolíky tam kde budou konce těch konstrukcí.
Potom by bylo nejlepší je svařit k sobě,ale to předpokládám nebudeš mít možnost,tak to stáhni textilní páskou,je sice dražšší,ale účinější...
Aby ti to během práce nepopadalo na hlavu tak si to podepři a potom musíš latěma ty konstrukce spojit zase asi tou páskou vrchem i spodem k sobě a ještě pro zichr do kříže proti větru.
Pak už jen natáhnout folii a zahrnout ji tam tou hlínou a je to
Jinak pokud chceš pěstovat v té hlíně tak budeš muset dát aspoň 50% kompostu a trochu perlitu,jinak s toho budeš mít kopřivy...
Takže pokud neseženeš kompost,tak asi budou lepší ty kýble s koupenou zeminou.
Tak zatím pěstu zdar!



Fanánkův out 2010

Old Post 07-05-2011 v 23:42 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 12




Zdravim vsechny
prinasim kratke novinky z me stavby. Dnes jsem moc nepokrocil, protoze:

1.) Haldu casu mi zabralo vymejsleni vsech moznejch a nemoznejch pripevneni tech zeleznejch blbosti do zeme (ty mr*ky nejsou stejnomerny, jsou kazda jinak velka, takze prknama to spojovat atd.. marne).. upevnovat kulama? jn, super napad v ty rozryty hline.. posunout to trosku a pripevnit? ok, dej si na tech kachlickach..

2.) Stalo me to pul hodiny ukecavani a jednu dobre nacasovanou lahev Gambrinusu, aby mi soused pujcil vrtacku (ktera byla behem nekolika minut vracena jako nevhodna - no vrtni si do hubeny, kulaty trubky.. :P zvlast, kdyz nevazis 200 kilo xD.. trosku mi ta svine ujela, uklouz jsem a .. viz foto 3

3) Nakonec volec se sousedovo rodinkou, pohodicka (mladej by mi to mel hlidat a doufam, ze i zalejvat :-P )

Takze nakonec? provazky a kuly z zeleznejch prutu, ktery jsem vystrachal v garazi.. vysledek potazenej plachtou jeste upevnim provazama(ala klasickej Ackovej stan)

++ pri zbeznym pruzkumu okoli jsem narazil na mistecko nejakeho mistniho growera, behem par dni tusim mu vykouknou prvni rostlinky na povrch . Misto je pekny, kdyby ho cely nezaplnil, mel bych zajem (pokud bych konecne sehnal ty jeble seminka) Mam/nemam mu nechat vzkaz?

+++ dekuji vsem (3 ) za karmu, i kdyz vim prd, k cemu mi je :-P

Muj prvni out - 2011

Old Post 08-05-2011 v 22:12 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 13



Jen mensi aktual, at se mi vlakno neztrati ve zmeti novych postu )

foto1) nedodelanej foliak, jsem to ale lempl
2) Kyble s rizkama, jakz takz zrytej vnitrek.


Btw no ták lidííí.. Smilujte se a poslete mi nejakou nabidku s out seminkama :/ Sakra prace :/


Btw objeven Krystalon-kvet a takovy ty granulkovy tycinky na grow(slozeni na etikete nemaj spatny)

). Uz se mi pekne louhujou koprivy a snad realna sance na sehnani konskyho hnoje

Btw btw Vzpomnel sem si, ze na zahrade byval kompost.. po chvilce patrani jsem zjistil, ze na jeho miste je nyni skoro plne vzrostlej liskac(orech) .. xD

PS:
Dekuji za to minimum karmy od vas. I ta malinka zpetna vazba potesi

Muj prvni out - 2011

Naposledy upravil vampejr 16-05-2011 v 17:43 PM

Old Post 16-05-2011 v 17:25 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 14

Máš velké štěstí že ti ta vrtačka nepokroutila vajcamany Škoda že sem zasadil všechny AF seeds, zkus internet, nebo Gbazar a nebo medvěda jestly ještě něco ze sfého nemá. Krystalon vyhod .. hnus hnojivo ty tyčinky jsou dobrý. Raději nakup lepší hnojky.

Jinak si měl trubku naklepnout dulčíkem nebo něčím a vrtalo by se krásně hlavně třeba vrták na železo

Já být tebou tak vezmu fryčku (brusku) a odjebu ty přepášky at tám máš více prostoru a nechal jen ty krajní , obětuj GAMBÁÁÁÁÁČE at ti pučí brusku a jazda .

At se ti daří a držím pazoury a musím říct že jsi mě hodně pobavil dobrým čteníčkem !

Old Post 16-05-2011 v 17:55 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 15

no hele ja zas myslel, ze na prepazky hodim prkna a budu mit dalsi patro - policku.

Jinak dik, napadlo me to naklepavani, ale uz jsem jaksi nemel naladu

Ja vim, co je krystalon za mocku, ale primarne chci investovat do semen, sekundarne do hnojek no.. Na bazar uz jsem dokonce psal, Z prodavajicich jsem napsal jedinemu(aero1), byl ochotnej, ovsem uz se delsi dobu neozval :/.

Zkusim poprudit medveda. dik


wow, ta karma lita.. dekuji! Motivuje a masti ego

Muj prvni out - 2011

Old Post 16-05-2011 v 18:03 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 16

Další patro je docela blbost, kam by ti ty spodní kytky pak rostly , to už by bylo lepší, tam hodit nějaký pletivo, by se ti to dobře rotahovalo, nebo jak píše MDe_ odřezat to..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 16-05-2011 v 19:37 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-07-2014 - Můj druhý organizovanější out - AF - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2640300 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív