Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st indoor spořivky 125W grow 200w bloom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Příspěvek č. 1

.

Naposledy upravil 29-01-2010 v 06:34 AM

Old Post 07-11-2009 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 2

určite je lepšie tam nechať tú 125 blue na rast......aj keď nižšia wattaž ale idealnejšie svetlo

Old Post 08-11-2009 v 12:30 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 10-11-2009 v 18:24 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 13-11-2009 v 14:55 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 13-11-2009 v 17:12 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od quartz86
Tak tady pročítám ty thready ale jednoznačné odpovědi se mi nedostává.
Jde o to, že ty nový malý větvičky, co jsou hluboko pod pletivem, pletivo podle mého nedorostou. A teď řeším, jestli ty spodky všechny odstříhat nebo ne.
Teď tam je tak 60 vrcholků, které jsou nad, na nebo 1cm pod pletivem, takže si myslím, že ty malý mají jít pryč(stejně by se tam nevešly), ale nechci to posrat, tak se ptám.....


:-D pokud máš 60 vrcholků tak ti celkem závidim....jinak ty spodky asi ostříhej. Ta spořivka ti to stejně neprosvítí, ale to myslim že víš sám a další věc je, že by se tam mohla vytvářet vysoká vlhkost a mohlo by to vést až k nějaké plísňi....ale pokud máš vlhko měr, tak zkus změřit vlhkost spodků a písni to sem ;-) Jinak moc pěkně zaplněný :-p

Old Post 18-11-2009 v 17:30 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 7

tož slušná práce kolego
Já bych ty spodky s citem proholil, ale apeluju na slovo s citem, protože z fotek to nevypadá, že by si to měl nějakou HC jungli a že by kytky trpěli urgentním nedostatkem světka.
Ať se daří,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-11-2009 v 23:01 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od quartz86
Jen se chci zeptat, když hnojím, můžu k té vodě s hnojivy přidat i ty enzymy, nebo ty musí přijít s novou vodou zvlášť?


Zdarec, na stejnou věc jsem se ptal před pár dny zkušeného growera a bylo mi sděleno, že se enzymy a ostatní hnojiva aj. můžou míchat. Ale že by se první měly dát do vody enzymy a potom až ostatní, nevysvětlil mi proč, ale že je to tak lepší..

Btw vypadá to dobře, budu taky sledovat....

Old Post 22-11-2009 v 08:42 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od quartz86
Tady v threadu mi nikdo- až na tebe neodpověděl, tak jsem se ptal přímo různých lidí a jejich názor se taky lišil. Někdo ty enzymy dává kytkám s čistou vodou před hnojením, jiní mi zase řekli že s a tak různě. Takže to dávám samostatně s vodou tak napůl mezi hnojením.. to byl asi nejčastější názor.


Možná si na to každý udělal svůj systém a za ním si stojí.... Podle mě to nemá vůbec žádný vliv... Třeba ještě někdo bude reagovat. Zatím zdarec

Old Post 22-11-2009 v 08:58 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

vypadá to dobře !! ... pokračuj ... jinak Enzymy... dávam kytinám mezi znojenám s čistou vodou a myslim ze je to nejlepší !

Old Post 22-11-2009 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 11

cau, taky pestuju pod usporkou, mam ji tam vertikal, a tobe bych to doporucil taky , hnojim BioBizzem, tam jsou jediny enzymy a to TopMax, a ten to leju s hnojivama dle tab. tot vse k enzymum
mas to pekne rozjety, tak at zdarne dojedes

Old Post 22-11-2009 v 13:39 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrej880
Stálý Člen

Karma uživatele andrej880 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

klimes- mozes sem hodit niake foto toho vertikalneho umiestnenia usporky.dik

Old Post 22-11-2009 v 15:02 PM
andrej880 je offline   Profil uživatele andrej880   Find more posts by andrej880   Foto galerie člena andrej880   Click here to Send andrej880 a Private Message   Add andrej880 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 13


princip je jednoduchy, nasazim tolik rizku okolo lampy, kolik se ti jech tam vejde a necham je rust bez zastipu. v idealnim pripade mam ve finale kytky az ke stropu, a jednu palici dlouhou jako lampa. skrin upravuju prave kvuli spatnemu pristupu pri zalevani, proto jsem pouzil dva truhliky slepeny do L + rucni liti vody do hadice s kapilarama - budouci priprava pro autozavlazovani, a vypada to dobre, stejny zpusob budu aplikovat i na druhou pulku skrine.
usporka 125w red + 85w bleu (protoze ji mam a nikde nesviti, a tady nic nezkazi), skrin vyska 65cm, kytky maj, kdyz skrtnu nejmensi a nejvetsi, tak asi 35cm, 9ks NYCD 43/12

edit:
thx za K+ Flop, to je moje druha, 1. jsem dostal pred dvema lety

Naposledy upravil Klimes 22-11-2009 v 19:47 PM

Old Post 22-11-2009 v 16:27 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 14

Máš to teda řešený hodně zajímavě, K+...

BTW tu lampu tam máš zavěšenou přímo za ty trubice ? Já jsem to chtěl pro svoje kytky udělat taky tak ale měl sem strach jestli to ta lampa vydrží. Jak vidim tak to vypadá OK.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 22-11-2009 v 19:21 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chacharak
Nový Člen

Karma uživatele chacharak - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 15

Nazdar panove, uz jste slyseli ten BOOM?????? LED pestovani zacina byt realitou a hlavne to funguje.....spektra primo na fotosyntezu rostlin atd.....mrknete na www.mazar.cz

Old Post 22-11-2009 v 19:39 PM
chacharak je offline   Profil uživatele chacharak   Find more posts by chacharak   Foto galerie člena chacharak   Click here to Send chacharak a Private Message   Add chacharak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 16

hej ale ta cena na neporovnanie... i ked LED ti vydrzi skoro navzdy

Old Post 22-11-2009 v 19:44 PM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-09-2010 - Muj 1st indoor 125W GROW A 200W BLOOM - 124 odpovědí
05-01-2010 - úsporky 125W grow, 200W bloom - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1655420 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív