Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 250W poprvé a .......?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

250W poprvé a .......????? Příspěvek č. 1


Zdravím všechny growery! Dnes mě cosi donutilo ukázat světu experiment s velkým E!!Začalo to nápadem a pak jsem to vzal dost hopem,posuďte sami! V sobotu po delší době narazil můj surf na grower a touha konečně něco vymodelovat,tentokrát zvítězila na plné čáře! Ve čtvrtek se poprvé rozsvítilo na osazenstvo. Znovu bych to neudělal,protože moje znalosti končili s lampou, takže jsem si nechal poradit,vysvětlit atd. aspoň něco o tom co kyti vyžaduje a jak by vlastně měl celý ten system makat.Jak píšu, znovu už ne, ale rozhodně nelituju,protože to ani nejde,ne!! Premiéra začala se 4xWhite skunk, ale radši to ještě ověřím!

Old Post 01-05-2009 v 08:43 AM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 2

tak konečně pokračuju! Pěstírna má rozměry 60x60x120cm což je asi totalní max co můžu dát domů a na čtverec základny si rozhodně nestěžuju. Jenom do výšky bych klidně přidal, protože je tam fakt málo místa pro vybavení. Odtah mám 130m3/h přes pacháč kterej má u mě 10z10. Ani přítelkyni to nedráždí nosík což je velký plus pro nejistou budoucnost!!! Čerstvý vzduch pouštím dovnitř průduchy na bocích a asi budu přidávat PC větrák. Teploty v prvním týdnu31-36C
N27-30C a vlhkost hnaná svědomitě rozprašovačem se nevyšplhala přes 35 procent. Hnojivo BIOBIZZ Bio-grow, Bio-bloom a Top-max,ale prozatím jen AH enzymy na kořeny!!!!!!!

Old Post 01-05-2009 v 10:34 AM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 3

S tou teplotou nieco rob. Odtah 130m3 a este k tomu cez pachac tiez neznie bohvie ako. Mozno aj prava pricina tvojich teplot. Ofuk mas niaky? A preco mas take velke teploty aj pocas noci?

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 01-05-2009 v 10:49 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 4

Ahoj, ta teplota je dost kritická no, ale i přesto ty kytky nevypadaj vůbec zle, jak jsou staré? A médium je hlína smíchaná s perlitem, nebo ještě nějaká další složka? Jinak pěkný

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 01-05-2009 v 11:28 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

Pořád se mi nedaří přidat víc než jedno foto tak na to s.........!!! každopádně jsem nečekal tak rychle reakci,takže trocha kompenzace za to snažení!! Taky mě napadl slabý odtah,ale pacháč jsem nedal hned a po nasazení nic moc změna. spíš to byly pařáky který jsem zrovna chytl v kombinaci s amatérismem a absencí znalostí!!! prostě první týden se doslova pekli a je to i vidět na listech. Ofuk hurricanne mám od začátku a brzy předělám svícení na noc,protože jsem náš fakt malej pokoj fakt zavařil a to zdaleka není léto! jinak na ty žluté listy dám Bio-grow 2ml/l a srovnám zálivku.Pečlivost mi nejspíš ubližuje

Old Post 01-05-2009 v 11:55 AM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 6


Tak tady jsou 10 dní 18/6, teplota je lepší ale přes den je pod 30 nedostanu. VLhkost už trošku lepší a investice do zvlhčovače je blíííííííííízko!!
Substrát jsem koupil na doporučení s připraveným ph ale značku už jsem asi z hlavy vykouřil!! Foto k tomuto příspěvku je stáří 17dní 18/6! Zítra přepnu na květ navíc až přes noc takže řešení teploty!! Lampa GIB 250W a zvlhčovač. 3 dny budou samy

Old Post 01-05-2009 v 12:23 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7


Po nějaký době jsem se rozhodl, to dokončit ,ale vezmu to stručně!! Stejně jsem podcenil psaní deníku ,takže si to aspoň trochu zopakuju!
vrátil jsem se po dvou dnech a asi dobrý. Na květ jsem přepínal po delší noci tzn. že svítim přes noc a je to znát na teplotě, i když pár stupňů dolů by pořád neškodilo!!!!!!

Old Post 12-05-2009 v 17:12 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8


Přesně po týdnů se vyklubali první blizny,což mě naprosto uchvátilo a zároveň uklidnilo! První v životě!!!!!!!:-)))))
Foto ze 13-tého dne 12/12.

Old Post 12-05-2009 v 17:27 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9


ještě jednu ze dne, za chvíli přijdou kiksy!

Old Post 12-05-2009 v 17:45 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 10

pěkné kytí jen ať rostou!

Old Post 12-05-2009 v 17:57 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11


D21 od přechodu na květ jsem dost oškubal listy a mám pocit že jsem se dost unáhlil!!! SLUŠNĚ řečeno!!! Mám pocit že se zasekli a zežloutli!! Nevim, nevim ale jestli někdo poradí jak správně změřit PH v květníku,budu vděčnej!!! Zalivku mám max 6,0 ale když to změřím na výstupu, tak vždycky doufám že je chyba ve mně. Předem dík

Naposledy upravil rexxx 12-05-2009 v 18:15 PM

Old Post 12-05-2009 v 18:09 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 12

Já to taky měřim na výstupu, jsou na to myslim kapky, necháš trochu půdy vylouhovat ve zkumavce a přidáš indikátor. Jinak zežloutnutí může bejt i od hnojení, můžou mít nedostatek. Kolik jim dáváš? držim palce

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 12-05-2009 v 18:22 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 13


Poslední fotky jsou z 9.5. takže asi 32den zrání a já žádám o jakoukoli kritiku,nebo radu.
IKone: Dík, tak zřejmě víc než bych měl, ale rozhodně míň než je napsaný. Měřim indikátorem a ta modrá mě děsí!?! Dneska budu hnojit přesně po týdnu tak uvidím.

Old Post 12-05-2009 v 18:45 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 14

Jestli to ukazuje modrou barvu, tak to bude už asi hodně vysoko, sežeň si kyselinu fosforečnou, nebo aspoň citronovou, a snaž se to snížit na pH kolem těch 6,2 Můžeš to zkusit touhle vodou párkrát propláchnout, popřípadě přidat enzymy a pak uvidíš. Potom by se to pH mělo trochu srovnat. Ale jinak vypadaj hezky a zdravě

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 12-05-2009 v 18:59 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od IKONE
Jestli to ukazuje modrou barvu, tak to bude už asi hodně vysoko, sežeň si kyselinu fosforečnou, nebo aspoň citronovou, a snaž se to snížit na pH kolem těch 6,2 Můžeš to zkusit touhle vodou párkrát propláchnout, popřípadě přidat enzymy a pak uvidíš. Potom by se to pH mělo trochu srovnat. Ale jinak vypadaj hezky a zdravě

Jo,asi to udělám. Dnes enzymy a co nejdřív tu fosforečnou! ale mám jen 85per tak radši seženu menší koncentraci a dám vědět.Čůůůs

Old Post 12-05-2009 v 19:18 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rexxx
Nový Člen

Karma uživatele rexxx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 16

ještě jedna

Naposledy upravil rexxx 12-05-2009 v 22:40 PM

Old Post 12-05-2009 v 19:24 PM
rexxx je offline   Profil uživatele rexxx   Find more posts by rexxx   Foto galerie člena rexxx   Click here to Send rexxx a Private Message   Add rexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5354760 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív