Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Selhává zapínání výbojky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OSHO
Stálý Člen

Karma uživatele OSHO - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 1

Mám originál aparát sodík 600W.Začlo mi to blbnout.Když má zapnout tak to v předřadníku nejak lupe nebo cvaka ale nenaběhne..nekdy to trva půl hodky někdy třeba 3 hodiny a někdy naběhne hned.Takže závada co se projevuje pokaždé jinak a někdy vůbec..co to může být?Startér?Nebo kondenzátor?Zapojil jsem na ten předřadník jinou výbojku a naběhla..tu starou výbojku jsem dal na jiný předřadník a taky naběhla..Když to nechám ale v původní kombinaci zapojení tak to selhává..Závada-záhada..Neví někdo co s tím?Díky..

OSHO

Old Post 29-01-2002 v 20:32 PM
OSHO je offline   Profil uživatele OSHO   Find more posts by OSHO   Foto galerie člena OSHO   Click here to Send OSHO a Private Message   Add OSHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 2

Nazdar - zkusime: kondik to asi nebude. Mas-li silne podezreni, ze ano, zkus ho odpojit a parkrat zapnout vybojku bez kondiku. Startne-li, je to jasny. U dalsich veci to tak jasne neni. Muzou byt mezizavitovy zkraty na tlumivce: vyzkouset jinou tlumivku, event. alespon porovnat impedanci (odpor, zmerit ohmmetrem) s jinou, dobrou IDENTICKOU tlumivkou. No a muze to byt i zapalovac, ktery neni schopen vygenerovat dostatecne vysoke napeti pro zapal jiz jete vybojky, pricemz nova vybojka je schopna se jeste zapalit. Coz ovsem znamena zkusit vymenit tento dil.... nepotesil jsem Te, vim ..... Tezko poradit neco jineho - ani ja nevlastnim zarizeni, pomoci nehoz bych to byl schopen vyresit nejak jinak .

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 30-01-2002 v 06:49 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-01-2021 - přehození výbojky - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3809910 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív