Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Vybarveny podzim outdoor05
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Obecné Vybarveny podzim outdoor05 Příspěvek č. 1

Zdarec groweri!

Naplnily se posledni okamziky zrani mych letosnich rostlin, tak jsem si zde dovolil vlozit par snimecku pestebnich uspechu tohoto roku, jenz jsem si nemohl po pestitelske strance moc uzit a navstevovat me kyticky, jelikoz pobyvam momentalne mimo domov(prominte za interpunkci). Na jare jsem zasel par ruznych odrudek jak ze sveho archivu, tak castecne povymenovanych s jinymi pestiteli. Po lonskem uspesnem roku jsem volil vyzkouseny Bubble gum x muj oblibeny noname + T.N.R. x Hindu Kush(vsechno samci), Purple peace, erdbeer, old lebanon(jenz byl vsak hned zpocatku zamordovan nejakymi hrabosi), netusim, zdali posledni tri jmenovane nazvy jsou registrovane odrudy ci pouze jen pojmenovani dotycneho pestitele. Pudu jsem si nanosil vlastni, konsky hnuj zizalami za leta zpracovany na slusnou raselinu, oproti jinym rokum, kdy jsem sadival v lese tak po 2-3 v jedne dire, jsem zvolil z duvodu me pozdejsi absence a nemoznosti castejsich navstev vetsi pocet rostlin na jednom miste. Srnky totiz vetsinou radi jako dive, takze jsem ocekaval bez patricneho osetreni vetsi ztraty okusem, jenz se potvrdil, ackoliv to nebylo az zase tak hrozne, utrpelo pouze par rostlin. Bohuzel se ale oproti jinym letum vyskytlo velke mnozstvi samcu, kazdopadne neco po pretrhani zbylo...
Kytecky se behem kveteni opravdu naramne vybarvily a celkem pekelne vonely a lepily, sklizeny byly pocatkem rijna, na nekterych se bohuzel objevila plisen.
Nejvyssi samici rostliny mely neco nad dva metry, coz si myslim bylo v ne prave idealnich pestebnich podminkach celkem slusne, nejvyssi ze vzech byl vsak samec, nektere mely dost uzke stonky jak rostly pri tom soupereni o svetlo, takze se ve stadiu narustu palic kacely .
Posudte sami alespon pohledem...

Naposledy upravil Bonsai 14-10-2005 v 01:31 AM

Old Post 14-10-2005 v 00:56 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2



Rostliny zhruba v polovine srpna pri pocatku kveteni, mozno videt i par samcu, bohuzel i ta nejvetsi vlevo (T.N.RxHindu Kush)...

Old Post 14-10-2005 v 01:10 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3


Bubble gum x noname outdoor tesne pred sekem
Bohuzel se objevila plisen...

Naposledy upravil Bonsai 14-10-2005 v 01:33 AM

Old Post 14-10-2005 v 01:17 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4



Purple peace
No nevypadalo by to nadherne, radecek takhle vybarvenych krasavic nekde na zahone misto ruzi...?

Naposledy upravil Bonsai 14-10-2005 v 01:40 AM

Old Post 14-10-2005 v 01:22 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 5




Purple peace, erdbeer

Old Post 14-10-2005 v 01:37 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6


Bubble gum x noname outdoor

Old Post 14-10-2005 v 01:47 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 7

No tak to je opravdu nadhera
Srnky si asi nedovolily pri pohledu na tak krasne exemplare okusovat vic..
5.fotka mi hodne pripomina Black Russian...

Tak at se dari a chutna to jeste lepe nez vypada

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 14-10-2005 v 08:16 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pipan
Stálý Člen

Karma uživatele Pipan - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 8

cus bonsai!!!tak konecne tu vidim tve letosni vypestky!!!!PEKNEEEE!!!ja zkusil nasadit ten bubble gum /noname outdoor a vubec si nemuzu stezovat je to nadherny vzorek s nadherbnou chutiiii!ozvi se

Old Post 27-10-2005 v 10:23 AM
Pipan je offline   Profil uživatele Pipan   Find more posts by Pipan   Foto galerie člena Pipan     Add Pipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2004 - Zmareny outdoor 2003 - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3002910 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív