Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » BONDAGE SAMIČEK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
HIGH
Nový Člen

Karma uživatele HIGH - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22 

Obecné Příspěvek č. 1

Máte někdo zkušenost se zatěžkáváním samic v průběhu květu? Místo zastřihávání mi jeden typ poradil, abych zatížil vršky kytek matkama (nebo podobným, dost těžkým předmětem), který se zavěsej na dráty. Kytky přestávají růst, vršek se ohnul (či nalomil) avšak dozrává (snad). Poraďte, prosím.
P.S.: V tuhle chvíli mám kytky 6 týdnů staré, 2 týdny jsou na fotoperiodě 12/12.

[Edited by HIGH on 21-06-2001 at 05:14 PM]

Jeho Vyhulenost High Konopný

Old Post 21-06-2001 v 12:49 PM
HIGH je offline   Profil uživatele HIGH   Find more posts by HIGH   Foto galerie člena HIGH   Click here to Send HIGH a Private Message   Add HIGH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoMerS
Nový Člen

Karma uživatele HoMerS - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 10 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Jo,něco podobnýho jsem byl nucen udělat,protože mi skunk roste rychleji než mazar. Tak jsem vrchních cca 15 cm omotal zvonkovým drátem a pozohýbal, asi po 3-5 dnech jsem ten ohyb pojistil drátkem mezi konečkem a částí před ohybem (takovou šibeničku jsem z toho udělal), páč kytka měla tendenci se narovnávat.
No co ti budu povídat... větve zesílily a zdřevnatěly, navíc se udělal prostor pro paličky pod vrcholky.
Je to taková jednoduchá náhražka Screenofgreen

HoMerS

Old Post 21-06-2001 v 17:04 PM
HoMerS je offline   Profil uživatele HoMerS   Find more posts by HoMerS   Foto galerie člena HoMerS   Click here to Send HoMerS a Private Message   Add HoMerS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIGH
Nový Člen

Karma uživatele HIGH - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22 

Palec dolů A kurva... Příspěvek č. 3

Musím přiznat, že z toho vůbec nejsem nadšenej. Je to zhruba týden, co jsem zatížil svých xx kytek a je mi jasný, že jsem to přehnal. Zlomilo se mi x větví!!!! Shit, fakt je mi to líto. Varuju všechny - myšlenka je dobrá, ale zatěžkávejte velmi, velmi opatrně!!

Jeho Vyhulenost High Konopný

Old Post 25-06-2001 v 08:27 AM
HIGH je offline   Profil uživatele HIGH   Find more posts by HIGH   Foto galerie člena HIGH   Click here to Send HIGH a Private Message   Add HIGH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 4

Shodou okolností jsem včera chtěl zatížit vršky rostlin,ale neuspěl jsem,šlo to špatně a vubec ne podle mých představ.Tak jsem to vymyslel jinak:Vzal jsem takovou 'mříž' a tu jsem položil na rostlinky.Oka mají tak 7x7 cm.Ty rostliny jsem přikryl,ty co mi rostly rychleji jsem ohnul pod okama, a ty malé jsem nechal růst,tak jsem zvědavý jak to dopadne.

Old Post 25-06-2001 v 08:46 AM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loki
Stálý Člen

Karma uživatele Loki - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

jak to dopadne Příspěvek č. 5

rekl bych ze jako table of green, viz clanek sea of green

Loki

Old Post 27-07-2001 v 21:42 PM
Loki je offline   Profil uživatele Loki   Find more posts by Loki   Foto galerie člena Loki   Click here to Send Loki a Private Message   Add Loki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Nápad Příspěvek č. 6

Ja by som nic tazke na kvetinky nevesal --> trochu nasilne.
Kamarat to spravil takto, natahal si v skrini povrazky, krizom krazom, tak ako sa to hodilo. Palice, ktore prilis vycuhovali (clovek potom musi dat vyssie reflektor a ostatne vetvy nemaju dost svetla ..) jednoducho ohol pod nejaku snurku, taze vlaste rastla vodorovne.
Siska je takto viac presvetlena, nabera hmotu jedna radost.

mozes si pomosou takej siete tvarovat kvietok, ako sa ti zachce.

Celkom jednoduche variabilne riesenie.

Zavazia , to radsi ne

Old Post 03-08-2001 v 14:08 PM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Screen of Green Příspěvek č. 7

Zase se vracíme k úplným základům - nejdůležitější je v pěstírně stejná úroveň všech vršků (a tím pádem i téměř stejná vzdálenost od lampy). Je prakticky jedno, jestli použijeme zastřihování, ohýbání nebo pletivo. Výsledek je stejný, pouze v konkrétní pěstírně může být jeden způsob výhodnější než druhý. Osobně doporučuju všem si ozkoušet nejlépe všechny způsoby a zvolit ten pravý. Možná zjistíte, že právě Screen of Green (tedy použití řídkého pletiva) vede k úplné maximalizaci výnosu - jedna šiška těsně vedle druhé.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 04-08-2001 v 17:04 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 8

jo Carlos má pravdu. Mám SCROG a když byly některé vršky vyšší než ostatní tak se je nasměroval NALEŽATO a připevnil k pletivu. Teď mám všecny ve stejný výšce a celá moje 1 kytka je dobře osvětlená, zabíra plochu 40x40cm pěknýma paličkama Koncem srpna tu PoStNu nějaké fotky...

Old Post 05-08-2001 v 09:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Dráty... Příspěvek č. 9

Každou větev a větvičku ohýbám a fixuju pomocí drátu, rostliny proplétám doslova mezi sebou a směruju je do volnýho prostoru, zároveň se samozřejmě snažím dodržovat stejnou výšku (hladinu) palic...vše do sebe za několik týdnů začne zapadat jako mozaika a to jak vertikálně tak horizontálně, ani nemusím přidávat nové a nové dráty, používám ty stejné, akorát je podle vyvstalých podmínek a tvaru rostliny přemisťuji a utahuji kroucením... popravdě řečeno tam mám "přepalicováno" je to fakt luxus...i když je to práce trochu časově náročnější (10 kyti; 2-3x týdně po hodince na tom určitě strávíte)... je to "milimetrová" prácička.

Tento druh bondage kombinuji s ostříháváním listů, opět v závislosti na daných podmínkách, tzn. že musím zpřístupnit světlo těm spodnějším palicím, některé ale můžu opět "vyzdvihnout" pomocí bondage...

P.S. ... zlomení (přesněji nalomení) větve není vůbec nic hrozného, rostlina v onom místě udělá jakési kolénko a zdřevnatí tam, rozhodně nezajde...možná je i opora jakousi "dlahou", jestliže je větev těžší...


Old Post 05-08-2001 v 13:00 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 10

to Carlos :

hele carlosi já si prohlídl tvoji galeriji a jsem s toho jak se říká na větvi protože až do ted jsem si myslel že to pletivo má být vodorovně tak aby lampa která je nad tím pletivem svítila na vše stejně ale ty ty pletiva máš svisle dokonce někdy i v kruhu kde máš potom tu lampu aby ti svítila na všecko stejně.

LEGALIZE IT!!

Old Post 05-08-2001 v 16:19 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.josuha
Nový Člen

Karma uživatele j.josuha - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 14 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

[QUOTE]Původní příspěvek od Dlabi
[B]to Carlos :

podle toho co jsem vypozoroval já by ta lampa měla být umístěna do středu pokud máš pletivo okolo

j.josuha

Old Post 06-08-2001 v 07:43 AM
j.josuha je offline   Profil uživatele j.josuha   Find more posts by j.josuha   Foto galerie člena j.josuha   Click here to Send j.josuha a Private Message   Add j.josuha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Cisto ulet Příspěvek č. 12

Len ma to tak napadlo, (ale ved na vystrelkoch ide vyvoj do predu :-) )

Okruhle pletivo .. hmm, co tak umiestnit nejaky vsesmerovy zdroj svetla do vnutra kruhu (nap. nejake svetelnu trubicu) a zopar trubic po obvode ?

Fantasmagoria (citaj fantasmagorina) ? Ale ak by sa nasiel vhodny svetelny zdroj tak by vysledky mohli byt velmi interestujuce...

Old Post 06-08-2001 v 07:53 AM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

to suhajko Příspěvek č. 13

...veď o tom tu už reč bola, viz Carlos a jeho Blueberry....

Old Post 08-08-2001 v 20:00 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 14

Dlabi, suhajko-- přečtěte si pozorně článek Sea of Green & Screen of Green v groweru, tam jsou veškeré potřebné informace. Klasický ScrOG má samozřejmě pletivo vodorovně, přidávání vertikálních stěn je trošku pokročilejší technika (doposud spíše v experimentální fázi)-- více se o ní dočtete v mém threadu 70W v/scrog v Galerii.

Sea of Green & Screen of Green
70W v/scrog Blueberry @ 56 Sklizeň

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-08-2001 v 19:39 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 15

Carlosi já vím co je to za techniku sám to právě taky zkouším protože mě to zaujalo (zvětšit výnos atd)
ale já mám pletivo vodorovně viz ten článek. Tím ti chci říct že ho mám důkladně pročtený. ale v tom článku se nepíše nic o tom jak to pratikuješ ty. proto jsem se chtěl jen zeptat a ty jsi mi odpověděl že je to experiment. Fajn doufám že napíšeš něco víc až to prozkoušíš. Rád zkouším nové techniky.

Jinak Díky.

LEGALIZE IT!!

Old Post 11-08-2001 v 13:23 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 16

no a z těch fotek jsem pochopil že to světlo je asi nad tím kruhem ne??

LEGALIZE IT!!

Old Post 11-08-2001 v 13:36 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0375220 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív