Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Banány na květech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DaB7
Nový Člen

Karma uživatele DaB7 - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 13  

Banány na květech Příspěvek č. 1

Zdravím growers,

potřeboval bych poradit, mám od zdejšího matkáře prvně White Russian a Sensi Star, které před pár dny což znamená mezi 6 - 7 týdnem v květu na hlavních kolách ( horní největší palice) se začínaj objevovat banány ( mužské květy..). Nikdy se mi to s žádným modelem z řízků nestalo, mám od něj ještě green carck a ten na sobě ty banány nemá, ale tyhle dva modely jo.
Moje dilema je, zda-li je mám urychleně seknout o týden a půl až dva dřív než bych měl a přijít o část produkce která se nestihla dodělat a nebo alepsoň týden proplachovat a seknout je až za týden? Mám strach aby za ten týden ty krásný salámy nebyly plný semínek, což by znameno že bych přišel téměř o vše.. Jak dlouho to trvá než z těch banánů se začne šířit pyl a začnou všude okolo růst semínka?

takhle nějak ten banán vypadá, akorát je mám na mnohem větších palicích než na tom obrázku z netu:

https://www.growweedeasy.com/wp-con...nana-nanner.jpg

Díky moc za každou radu

Old Post 20-01-2020 v 04:55 AM
DaB7 je offline   Profil uživatele DaB7   Find more posts by DaB7   Foto galerie člena DaB7   Click here to Send DaB7 a Private Message   Add DaB7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2

Vytrhavej to pinzetou mě se to jednou stalo ale ukociroval sem to, ...teda jestli jich tam není moc jinak bych asi seknul...

Old Post 20-01-2020 v 05:27 AM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 3

jestli to mas pred kosou ,tak to bych asi neřesil,3-4 asi problem -jinak by jsi už tam nejaky naznak semen byl

Old Post 27-03-2020 v 23:48 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon3574337
Stálý Člen

Karma uživatele anon3574337 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

Měl jsem stejný problem a vytrhaval jsem to v rukavicich a nerozlezlo se to ale 2 hodiny dene záleží jestli se stím chceš srat.

Old Post 28-03-2020 v 06:32 AM
anon3574337 je offline   Profil uživatele anon3574337   Find more posts by anon3574337   Foto galerie člena anon3574337   Click here to Send anon3574337 a Private Message   Add anon3574337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 5

pinzeta ;-)
Dost často bývají sterilní - málokdy jsou z toho semínka.

Old Post 08-04-2020 v 16:25 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2018 - Nerostou blizny na květech. - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5277730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív