Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hřejivá konopná mast s chilli
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Hřejivá konopná mast s chilli Příspěvek č. 1

Zdarec,

chystám se dělat mast a chtěl bych zkusit z části udělat hřejivou mast s chilli. Bohužel sem se nikde nedopátral, kolik papriček třeba na litr základu přidat. Papričky mám Morugy, hodně pálivej materiál. Vůbec nemám představu, jestli jednu nebo deset.
Díky za rady.

Old Post 08-11-2019 v 19:13 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 2

Zkoušel jsem ted a dal jsem 3větší morugy na 400ml masti,ale zatím dodělávám.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 29-11-2019 v 18:08 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 3

v podstate by malo stacit tam dat aj namlety chilli prach?

Old Post 02-01-2020 v 20:34 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

2psyweed:stačilo,ale zůstane tam,a nebo hodně jemnym sítem přecedit.
Jinak 3 morugy sice už cítit v masti jsou,ale na pořádné prohřátí by to chtělo ještě nějakou přidat.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 03-01-2020 v 06:00 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 5

Mast mám hotovou, ale teď mě napadlo, že jí vlastně můžu znovu rozehřát a přidat ty morugy, jeden kousek na 100 ml a uvidíme, co?

Old Post 04-01-2020 v 09:46 AM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 6

Ked sa karbonizuje (ostrih,spodky,listy) 120c 40-60min , potom sa robi mast 50-60c , jak moc je realne, ze ked tam po par dnoch pecem kolac (bez nejakych aktivnych ingrediencii), vsetko je samozrejme ine (suroviny, pekac) len truba rovnaka.

Tak po upeceni zjedeni niekolko kuskov je asi po 1.5h high stav?

Myslel som ze nemozne ale 2 ludia testnute, ta ista varka...celkom necakane ked ta to chyti pri beznej dennej cinnosti.

Old Post 10-01-2020 v 20:32 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 7

zdarec lidi,taky se těď momentalně chystám na mast a mám tu nejake zbytky scorpika z lonska na ktere moc nemám odvahu,tak me taky napadlo zebych si zkusil udelat mensi varku s chilli,vychytali ste to nejak? po predlonske zkusenosti kdy jsem ty skorpiky kral bez rukavic mam docela obavy to tam dávat

Old Post 30-01-2020 v 10:39 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2009 - Konopná mast bez listů? - 10 odpovědí
16-12-2015 - Konopná mast v obrazech. - 376 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2509590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív