Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mast bez listů?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Earthworm
Nový Člen

Karma uživatele Earthworm - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 5  

Konopná mast bez listů? Příspěvek č. 1

Tak jsem se po VELMI dlouhé době dostal k možnosti udělat si svoji mast.
Můj dotaz je takový:
Všude jsem četl, že nejdřív ty spodní listy a pak až se přidávájí palice. A já se ptám, jde mast udělat i bez těch listů? Bude to mít nějaké horší účinky? (jestli vůbec nějaké)?

Díky všem co ví a odpoví

Life is Worm!

Old Post 11-09-2008 v 14:08 PM
Earthworm je offline   Profil uživatele Earthworm   Find more posts by Earthworm   Foto galerie člena Earthworm   Click here to Send Earthworm a Private Message   Add Earthworm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

protože dělám mast čistě z listů a lidi si ji hodně pochvalují, soudím, že listy jsou v masti ABSOLUTNĚ NEZBYTNÉ - zeptala jsem se Bushky (třeba se pletu) a až mi odpoví, dám sem vědět

Old Post 11-09-2008 v 14:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Bushky odpověď:


Mast bez listu - v listech je nejvic cannabidiolu (CBD), ktery je nositelem vetsiny lecebnych ucinku. Mast tedy bude jen castecne ucinna, rozhodne bych doporucila sehnat si listy a neplytvat takhle palicemi.

Naposledy upravil 12-09-2008 v 19:39 PM

Old Post 11-09-2008 v 23:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

taky si myslim že ty listy k tomu prostě patří. budu dělat mast jenom z listů ! nebot mast od jedule je vynikající

chci se zeptat - kdyby se udělala mast převážně z dobrých palic měla by psychoaktivní efekt? to by bylo dost nepraktický potom (pokud nebude mast jako zdroj "přehulování" )

Old Post 12-09-2008 v 07:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od MIRIS
taky si myslim že ty listy k tomu prostě patří. budu dělat mast jenom z listů ! nebot mast od jedule je vynikající

chci se zeptat - kdyby se udělala mast převážně z dobrých palic měla by psychoaktivní efekt? to by bylo dost nepraktický potom (pokud nebude mast jako zdroj "přehulování" )


http://grower.cz/forum/showthread....2771#post562771

Old Post 12-09-2008 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdrapanina
Nový Člen

Karma uživatele zdrapanina - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6

Zdravicko
muzu tu mast uklohnit z cerstvych listu?nebo je mam prvne ususit??diky

Old Post 15-09-2008 v 12:38 PM
zdrapanina je offline   Profil uživatele zdrapanina   Find more posts by zdrapanina   Foto galerie člena zdrapanina   Click here to Send zdrapanina a Private Message   Add zdrapanina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od zdrapanina
Zdravicko
muzu tu mast uklohnit z cerstvych listu?nebo je mam prvne ususit??diky


stačí hledat - http://grower.cz/forum/showthread....3792#post723792

Old Post 15-09-2008 v 12:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earthworm
Nový Člen

Karma uživatele Earthworm - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Jedubabka
Bushky odpověď:


Mast bez listu - v listech je nejvic cannabidiolu (CBD), ktery je nositelem vetsiny lecebnych ucinku. Mast tedy bude jen castecne ucinna, rozhodne bych doporucila sehnat si listy a neplytvat takhle palicemi.


Tož teda abych něco sehnal. Přinejhorším se pokusím sehnat hotový produckt :-) Díky za odpověď.

Life is Worm!

Old Post 15-09-2008 v 14:52 PM
Earthworm je offline   Profil uživatele Earthworm   Find more posts by Earthworm   Foto galerie člena Earthworm   Click here to Send Earthworm a Private Message   Add Earthworm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 9

eartworm: listy seženeš lehčeji než palice a usušit to vše chce ...

.......................

Old Post 01-10-2008 v 20:35 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Otec Fura
Nový Člen

Karma uživatele Otec Fura - 83% PěstitelskáKarma uživatele Otec Fura - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 10 

moje zkušenost Příspěvek č. 10

mastičku si dělám už dlouho,používám od každáho trochu.Palice,listy,semínka i samčí květy všechno nejlíp dobře usušené + husí nebo vepřové sádlo. 14ti dení louhování ( typu: 2h na mírnem ohni-12h v lednici,1h na mírním ohni 5h v lednici no prostě jak se to hodí) a je to.Použití:spáleniny,otoky..... a na 200% Atopycký eksémm kterj nejde skoro vyléčit.už sem toho mrtě rozdal a ohlas byl pozitivní takže vařim dál jinak taky dobrý zmašťovadlo s výrobou když tak poradím

Old Post 09-10-2008 v 10:36 AM
Otec Fura je offline   Profil uživatele Otec Fura   Find more posts by Otec Fura   Foto galerie člena Otec Fura   Click here to Send Otec Fura a Private Message   Add Otec Fura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MMarmenor
Nový Člen

Karma uživatele MMarmenor - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 11

Ahoj, nemohl by mi někdo prodat vzorek, jsem tady nový a sháním mast pro matku - lupénka a pro otce - těžký ekzém na rukou při cukrovce. FELČAŘI NEPOMÁHAJÍ ! DĚKUJU ZA PŘÍPADNOU ODPOVĚĎ. MM

MM

Old Post 08-02-2009 v 14:40 PM
MMarmenor je offline   Profil uživatele MMarmenor   Find more posts by MMarmenor   Foto galerie člena MMarmenor   Click here to Send MMarmenor a Private Message   Add MMarmenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2020 - Hřejivá konopná mast s chilli - 6 odpovědí
07-12-2018 - Konopná mastička podle redytha - 82 odpovědí
16-12-2015 - Konopná mast v obrazech. - 376 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2886450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív