Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » White dwarf budha seeds - vadna seminka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

White widow budha seeds - vadna seminka Příspěvek č. 1

Ahoj, uz nejaky tyden mam v boxu na predspest 9ks AF, kere maji jit pote na balkon, vsechno jde jak ma akoratot jsem si objednal 2ks white widow od budha seeds a muzu rict, ze pro mne velke zlamani jedno puklo asi az za tyden a jedno dokazalo sotva naklicit tak jsem ho dal do hliny, kde to trvalo taky extremne dlouho no a vzesel z toho takovej malej napadenej chcipacek, tak jsem se chtel zeptat zda jste se uz nekdo setkal s timto u teto seedbanky. Prikladam foto chcipka + zbytku, kteremu se dari.
http://
http://

Old Post 06-05-2019 v 15:14 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 2



Foto

Old Post 06-05-2019 v 15:16 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 3

Oprava, jedna se o white dwarf od budha seeds, automaticky jsem napsal widow

[modedit]:upraven nazev.A/S.

Old Post 07-05-2019 v 15:37 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 4

slysel jsem reci ohledne Buddhy, ze posledni dobou jsou nektere jejich genetiky nestabilni, i kdyz banka ma dobre jmeno diky Magnum...

Ja sam od nich mam ted Calamity Jane (zadarmo 3ks z cannafestu) a uvidime,snad to bude odpovidat popisu...

Old Post 07-05-2019 v 17:42 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeonly
Stálý Člen

Karma uživatele freeonly - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 5

Ja som mal od budhu 10x AF mix, 5 vyklicilo uplbe bez problemov. Jedna rastlina vyzerala zo zaciatku ako mrzak, ale nakoniec sa z nej vyklul pekny windoorik. Nedavno som dal naklicit dalsie 2 a vyzeraju tak ako tie tvoje na fotke. Ako keby obschnute matecne listy po krajoch. Rastu dost pomaly, tak neviem. Snad to dopadne ako pred tym s tym mrzakom a rastliny sa rozbehnu.

Old Post 08-05-2019 v 08:57 AM
freeonly je offline   Profil uživatele freeonly   Find more posts by freeonly   Foto galerie člena freeonly   Click here to Send freeonly a Private Message   Add freeonly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freeonly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

Už jsem od budhy měl syrup,deimos,purple kush a magnum. Je fakt, že s tou klíčivostí to bylo horší než u jiných, ale špatná genetika to neni. White dwarf jsem mel take ale nevyklicil, deimos taky špatná klicivost..asi je to o tom jakou šarži (datum výroby) koupis. Budha byl totiz jeden z prvnich s AF genetikou a kdyz se s AFkama roztrhl pytel, tak od nich kupovali vsichni. Z toho duvodu verim ze obchody nakoupili mrak semen do zasoby a prodavaji je jeste teď. Radim kupovat tam, kde uz nemaji kusovky, protože nova semena od budhy uz jsou v novych balenich po 3-5... Atd. Letos jsem prave znovu koupil Magnum a Deimos, coz jsou podle me TOP od nich a prislo to v novych balenich a ne kusovky jako drive. Uvidime ale jaka bude klicivost abych nepredbihal. Objednaval jsem z 5semen

Thomas V.

Old Post 08-05-2019 v 10:18 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7

take sem za posledni 3 roky mel zepar kusovek magnum, deimos, syrup....klicivost u me byla cca 85% a vzdy sem byl celkem spokojeny, po shlednuti magnumek na netu sem mel docela velka ocekavani a nakonec se i v ramci moznosti naplnila a za ty prachy to stalo

Old Post 08-05-2019 v 11:18 AM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Už jsem od budhy měl syrup,deimos,purple kush a magnum. Je fakt, že s tou klíčivostí to bylo horší než u jiných, ale špatná genetika to neni. White dwarf jsem mel take ale nevyklicil, deimos taky špatná klicivost..asi je to o tom jakou šarži (datum výroby) koupis. Budha byl totiz jeden z prvnich s AF genetikou a kdyz se s AFkama roztrhl pytel, tak od nich kupovali vsichni. Z toho duvodu verim ze obchody nakoupili mrak semen do zasoby a prodavaji je jeste teď. Radim kupovat tam, kde uz nemaji kusovky, protože nova semena od budhy uz jsou v novych balenich po 3-5... Atd. Letos jsem prave znovu koupil Magnum a Deimos, coz jsou podle me TOP od nich a prislo to v novych balenich a ne kusovky jako drive. Uvidime ale jaka bude klicivost abych nepredbihal. Objednaval jsem z 5semen


Tak myslim ze to bude ono jelikoz to byli kusovky, uz kdyz jsem je daval klicit tak mi prisli takovy postarsi.

Old Post 10-05-2019 v 08:08 AM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

Tak zmena. Už pujdu priste do jiných. Opet budha spatna klicivost. RQS 3/3 , DP 11/12 , SweetS 4/6 a budha 0/3. Jeden magnum a 2 deimose... Klicek vyleze ale nechce se chytnout v hline

Thomas V.

Old Post 26-05-2019 v 18:01 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 10

Taky to same s Calamity Jane, vyklicilo jen 1 z 3... dodavam, ze slo o darkove baleni z cannafestu... osobne uz mi za to buddha nestoji, magnum byl dobry jeden z nej automatu ale high takovy mirne nadprumerny v mem pripade...

zatim mam u AF mensi zkusenosti jen s DP (Automazar, AutoBrooklynSunrise), Buddha (Magnum), Dinafem (Sour Diesel Auto) a Memphisto Genetics (Fantassmo express) a nic z toho nebylo tak dobre, jak jsem si pra.. (snad jen automazar od DP bych jel znova)....

Letos jedu auta od FastBuds (Mexican Airlines, Northern Lights, Six shooter), Nirvana (Ak-48 auto), DP (AutoGlueberry OG), Sweet Seeds (Cream Mandarine XL) a snad uz najdu svoji oblibenou AF odrudu...

Old Post 27-05-2019 v 09:57 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8114500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív