Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Začínající plíseň?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 113

Podotýkám že byla vyfocena nejslabší kytka! Pokud by byl zájem udělal bych fotku palic té nejpovedenější kytičky

Old Post 30-12-2018 v 17:04 PM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 114

Jo, byl by zajem a radsi az zitra na dennim svetle.
Dobra prace, nakonec !

Old Post 30-12-2018 v 17:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 115



zkusil jsem ještě ted

Old Post 30-12-2018 v 17:44 PM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 116

Nejpozdejc 6.1. zacni flushovat , ja uz bych zacal hned 15-20 dni je tak akorat.
S melasou ale samozrejme

Old Post 30-12-2018 v 18:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 117

Madi pojd PM a řekni mi o te melase vic

Old Post 30-12-2018 v 18:28 PM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 118


Klidne muzu i tady

Koupis za cca 60-70 kc NESIRENOU Melasu za studena lisovanou, v BIO-prodejne , je to mala sklenicka jako od marmelady , ja kupuju tuhle.

A misto cisty vody fluhse das do kazdy zalivky dve polevkove lzice melasy na 5l vody a jen zalejes, nemusis pak tipicky flushovat s velkym mnozstvim vody.
Totalne se ti tam diky melase premnozej uzitecny bakterie ktere vsechny hnojky premeni na potravu pro kyti uz behem jednoho tydne.
Melasa odsoluje substrat a po 14 dnech cca 5-7 x zalivka mas hlinu 100% uplne cistou bez soli a posledni jednu nebo dve zalivky zalijes bez Melasy.
Je to fakticky prej znat silene na chuti !
Naplanuj kosu na rano , kdyz jsou kyti odpocate a ta posledni zalivka uz je uplne vychla.
Vyvaruj se toho abys kosil kdyz budes mit mokrej substrat.

Pak uz zbyva jen kvalitne ususit , to je nejdulezitejsi cast !
A potom si muzes uz jen vychutnavat.

Old Post 30-12-2018 v 18:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 119

Tak já to teda zkusím, když to říkáš ty musí to být pravda

Old Post 30-12-2018 v 18:51 PM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 120

Pravda pravdouci ! Na mou dusi

Takhle....Kdyz jsem jel kolo , tak me to tu taky uz nekdo radil , uz si nepamatuju ale kdo to byl , zeptal jsem se na to amika a ten me potvrdil ze to presne dela taky u vsech kytek v hale co ma organiku .
Takze jsem to vlastne zkopiroval od toho myho amika ,tak verim tomu ze vi co dela.

Edit:
Ja leju melasu vlastne celej pest 1x tydne k hnojkam.
1-2 kavove lzicky na 5 litru vody + i postrik 2x za pest , 1x kdyz jsou semenacky vic jak 14 dni stary a 1x pak tesne pred prepnutim na kvet.

Sem se tam preklik v cislech , tak sem to opravil.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-12-2018 v 19:15 PM

Old Post 30-12-2018 v 18:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 121

Ahoj, flush 20 dní je blbost 😉 u Biobizzu stačí 10 dní.
Jo a grow složka se leje po celou dobu, v květu skoro stejné množství jako bloom

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 31-12-2018 v 05:36 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 122

Sam Biobizz doporucuje jen jeden tyden flushe ale je to
samozrejme velka PICOVINA !!!!
Sam Metracek uvadel u Biobizuu minimalne 14 dni , nejlepe vsak 3 tydny ,
( Meracek flusoval v Organice doknce 4 tydny ! ) resilo se to na spuste zahranicnich for dokonce i na ICmagu.

Za 10 dni se kytka nevycisti a kdo jede Biobizz tak dobre vi ze 10 dni flushe nedonuti listy zezloutnot. Ani za 14 dni je nemam upne zluty.
A cilem flushe je uplne vycistit - vyzdimat ..substrat za 1-2 tydny i kytky od hnojiv coz znamena aby si pri flushi braly kytky ziviny nejdrive z hliny a pak az nasledne alespon jeden tyden z kytek listu aby se vycistila i kytka nejenom substrat.

Kdo hnoji mineralnim nebo Bio-mineralnim hnojivem tak nevycisti kytku NIKDY !!!
Jen snizi mnozstvi hnojek v rostline sotva o polovinu, zbytek zustava navzdy v rostline kde se napriklad usazuje u ovoce a nekerych druhu zeleniny ve slupkach (kde se da castecne hnojivo a pesticidy neutralizovat jedlou sodou,citronem nebo octem) ale u konopi a dalsich tostlin se usazuje chemie udajne v cele bunecne tkani.

Old Post 31-12-2018 v 06:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 123

To jsi četl na poslední straně blesku pod tou nahou holkou, ne 😁😁😁 se s tebou dohadovat nebudu. Ty už jsi tu rok nic nepředvedl, jen všude píšeš ty svoje teorie. Ať si každý z celého Mediho vezme co chce..... Až budeš s Biobizzem sehranej a nebudeš řešit mililitry, tak dej vědět 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 31-12-2018 v 09:51 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 124

Jo, pane , vezmu si to k srdci.
A prosim te, ty zas tolik nehul v Novym roce , pak tu meles sracky.

Posledni veta k tobe ,na Novej rok
me urcite proste nenaseres !!!

Naposledy upravil Madical-Strains 31-12-2018 v 15:23 PM

Old Post 31-12-2018 v 15:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 125

Jen aby nedoslo k nepochopeni nebo prekrucovani faktu ze strany Pitra.
Jeste ti to jednou naposledy velice slusne vysvetlim , pisu to v dobrem tak si tu na Groweru uz konecne prestan merit svyho pindoura.
Chapu to ze nemuzes asi rozdejchat ten fakt ze uz se k tobe nechodim s nicim radit. jak to byvavalo driv zvykem.

3 tydny Flushe jsem uvadel pouze v souvislosti s pripadavanim Melasy, nebo jinymi chelatovymi mineraly , jelikoz je tez Melasa castecne i sama o sobe "hnojivo" takze rostlina behem fluse vylozene nehladovi narozdil od 3 tydenniho fluse pouze s cistou vodou, proto ty 3 tydny jsou zcela akceptovatelne a rozhodne nejsou na skodu, ten treti tyden je spis bonus!
Nesmi ale zloutnuti listu prejit az do palic, to by se melo hlidat pri kazdem flushi.

Pokud neznas termin " Chelatove mineraly "
Chelat, tedy jinymi slovy znamena vazbu jednoho mineralu na dve aminokyseliny, nebo mene casto organicke kyseliny. Tim se chelaty hodne lisi od standardnich organickych mineralu ktere obsahuje napriklad Biobizz . Chelat predstavuje tedy specialni organickou formu mineralu, ve ktere je mineral zaclenen v listech rostlin nebo ostatnich organizmu napr. v cukrove trine-( Melase ), kopriv , spenat, repa a podobne .
Z tohoto duvodu je tato forma pro organizmus rostlin i zivocichu z hlediska vstrebavani a vyuziti nejvyhodnejsi.

To je vse co ti k tomu povim a jesli to ani ted nechapes tak se vrat zpet do zakladni devitilete skoly. .
Jesli zase napises nejakou tzv sracku proti me osobe tak to jen potvrdi slova v tomto prispevku. Tot vse k tve osobe.
Mej se a uzi si Novy rok chlape !

EDIT: A co se tyce te Growuslozky Biobizzu tak to jsem psal uz nekde na zacatku a Evous to dobre vi ze se pridava i v kvetu a pisu to vsude takze tva odpoved ohledne pridavani growslozky i v kvetu je naprosto zbytecna veta v tomto vlakne .
Staci jen dobre procitat vlakno.
Preklepy editovany.

Naposledy upravil Madical-Strains 01-01-2019 v 22:40 PM

Old Post 01-01-2019 v 15:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 126

Zdravím vas oba jsem rád že se tady pítr zapoil do diskuze ovšem trošku pozde když sem potřeboval vážně poradit tak si tady Madi byl eden z mála co si dal tu práci a vše mi dovysvětlil nemluvě o tom kolik toho bylo ještě v PM vím že se lije grow po celý pěst, vím že se lije skoro stejné množství jako bloom Madi mi sem dal tabulku takže díky ti za rady ale už je nepotřebuju, a jsem s radama co sem dostal spokojen a kytky taky tak se mi tady neobouvej do lidí který měli snahu již od začátku a opravdu mi pomohli ahoj

Old Post 02-01-2019 v 11:27 AM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 127

Zdar,je to plisen?

Old Post 04-06-2020 v 05:51 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 128



Je to ww od rqs.Vlhkost mam 30%.Jedu v kokosu.

Old Post 04-06-2020 v 05:55 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7866620 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív