Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosím pomoc, vidím to poprvé, rostlinka divně roste
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dwaen
Nový Člen

Karma uživatele Dwaen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 8 

Prosím pomoc, vidím to poprvé, rostlinka divně roste Příspěvek č. 1

Zdar borci, vidím to poprvé. ještě jsem to neviděl, 4 ostatní sourozenci jsou normalni a asi 7 pater už, tato je nějaká opožděná navíc jí roste od prostřed jeden velký list, co s tím? zasadit novou? Je to green poison od sweet seeds. Díky za pomoc https://ibb.co/rZrqGxr

Old Post 03-06-2020 v 11:55 AM
Dwaen je offline   Profil uživatele Dwaen   Find more posts by Dwaen   Foto galerie člena Dwaen   Click here to Send Dwaen a Private Message   Add Dwaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 2

mas maleho mutanta myslim, ze sa rozbehne este .. ja by som mu dal sancu a vo finale moze prekvapit .. inak vyzera zdravo

i see you bejbe

Old Post 03-06-2020 v 16:56 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3

neboj to bude uplne v pohode. Jak pisše kolega klasika mutant. Pohoda. Taky jsem mel tento rok jednoho uplne to same tak jeden listek jen.

Old Post 03-06-2020 v 19:16 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwaen
Nový Člen

Karma uživatele Dwaen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 4

Diky moc pánové, jeste ze jsem sem napsal, uz jsem ho chtěl s těžkým srdcem usmrtit, tak jsem zvědavý co z toho vzejde

Old Post 04-06-2020 v 05:55 AM
Dwaen je offline   Profil uživatele Dwaen   Find more posts by Dwaen   Foto galerie člena Dwaen   Click here to Send Dwaen a Private Message   Add Dwaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

Určitě počkej a uvidíš, ze ještě budeš rad, ze jsi to nevyhodil.......23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 04-06-2020 v 15:51 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 6

Upal zmutovanej vršek, kytka se prostě rozdvojí..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 04-06-2020 v 18:19 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5888300 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív