Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Pěstování na stromech je?
Nejlepší volba jak nebýt odhalen.
Dobrá záloha při nejistý sklizni.
Hodně práce za málo muziky.
Jediná možnost jak dostat myslivce padajícím květináčem!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Pěstování na stromech II. Příspěvek č. 1


Pokračování původního tématu:

Pěstování na stromech I.

Old Post 18-06-2018 v 23:58 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2

Pěstování na stromě je krása, ale nebezpečná hardcore věc. Roku 2010 jsem pěstoval na stromě smrku Snow Bud od Dutch Passion. Smrk měl tak 20-25m a já to měl aspoň ve výšce 15m nad zemí, možná výše. No a to hlavní, jednou jsem tam lezl už nevím jestli jsem dosypával hlínu na finální zasazení nebo teprve (na)instaloval na smrk bečku/vědro/kýbl...ale...měl jsem to na rozdvojeném smrku znáte to naspod, u země byl jeden kmen, který se rozdvojil a v tom byla ta výhoda - nahoře rostlo hodně větví a byly naproti sobě jestli si to dokážete představit, no a tam se dalo celkem snadno na ty větve sednout, fakt. No tak jsem si nabil sklo na smrku a musím říct že to byl snad nejkrásnější záhul, co jsem kdy zažil . Si to představte, seděl jsem mezi smrky, kterým vyrůstaly čerstvé zelené jehličky, nádhera , kolem byly i břízy a nebylo to dole kde byly ještě suché větve ale nahoře - úplně jný svět, relax, krása, pohoda, nádhera. Toto byl dozajista nejkrásnější zhul, který jsem zažil...

Old Post 19-09-2018 v 09:35 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mountain_Wolf
Nový Člen

Karma uživatele Mountain_Wolf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Ahojte..Pred troma rokmi som začal s pestovanim na stromoch a robim to dodnes. Prečital som velke množstvo webovych stranok ako na to. Ako miesto som zvolil oploteny polnohospodarsky pozemok ktory bol sučasťou hlavneho obrovskeho lesa. Ludia sa boja elektrickeho ohradnika ako čert sväteneho križa, takže som to pokladal za bezpečnu volbu pre pestovanie partizanskym štylom.

Našiel som si dva stromy..jeden obrovsky smrek a jednu mladšiu borovicu. Na smreku to bolo osadene v asi 8metrovej vyške a na borovici v trojmetrovej....šlo mi hlavne o to aby mi to neobhryzli slizniaky alebo diva zver ktora tam bežne chodila. Na tieto stromy som nainštaloval kupene 20litrove plastove vedra s vojenskou kamuflažou, do ktorych som nasypal kokosovy substrat. Doma som si predpestoval za oknom male rastlinky ktore som niekedy začiatkom maja presadil do vopred pripravenych vedier na stromoch. Ako osivo som zvolil Skunk#1 feminizovany od Sensi seed, nakolko je to dosť tolerantna odroda a celkom rychlo dokaže vykvitnuť v miernom podnebnom pasme.

U nas pod tatrami dostali rastliny celkom zabrať (teplota, poveternostne podmienky, žravy hmyz), no napriek tomu som bol na konci nadmieru spokojny s vysledkom a vynosom. Hnojil som to hnojivom od HESI určenym pre rast ako aj pre kvet..nič ine som nepoužil. Podla mňa sa na stromoch oplati pestovať, ale pokial nemate guraž osadiť kvetinač priamo najvyššie do koruny stromu kde svieti cely deň slnko, tak si dobre všimajte slnko kadial svieti aby vam velmi netienili vetvy zo stromu, alebo aby na jeseň rychlo slnko nezašlo za les.

Pred rokom som vyskušal pestovanie SCRoG štylom na borovici z minuleho roka. Smrek som nechal smrekom lebo vyrastal zo strmeho svahu a počas silnejšieho vetra som mal filmy či sa somnou ten strom nevyvrati a druha vec bola že ma bolo trochu vidieť od neďalekeho turistickeho chodnika. SCRoG sa podaril na 50%...nestihol dozrieť nakolko som zvolil Hindu Kush odrodu kvoli dobremu vetveniu. Dosť neskoro som uvedomil že je to indika ktora uplne dozrieva outdoor až niekedy v novembri a tym že som ju dosť často tvaroval, obrezaval, ohybal atď. tak podla mňa bola stresovana a šlo jej to o to ešte pomalšie. Fajčiť sa to dalo ale nebolo to žiadne Wow..nadoma postačilo

Tento rok som sa dal späť na osvedčeny Skunk#1, ale nevedomky som si objednal od White label seeds, čo je v podstate sesterska seed banka od Sensi. Našiel som si ešte jednu mladu borovicu na ktoru som dal jedno zamaskovane vedro. Ako medium som pre zmenu vyskušal Batmix od plagronu, v ktorom je primiešany netopieri trus a perlit pre prevdušnenie. Ako hnojivo som použil tiež od plagronu samostatne na rast a samostatne na kvet, pričom som si davkovanie rozdelil podla predošlych poznatkov o počasi atď.

Zo začiatku sa tomu velmi nechcelo, ale neskôr keď zapustilo korene a keď som po šiestich tyždňoch začal pridavať do zalievky hnojivo sa to pekne rozbehlo. Zalievam vylučne odstatou vodou z domu, pričom napušťam do 1,5l fliaš studenu vodu a minimalne 24h ju necham odvetrať v otvorenej flaške. Už mi to krasne začalo kvitnuť napriek tomu že ta odroda nieje celkom topka ako od Sensi...Je to taka 90% sativa štihla vysoka, ale mne to nevadi. Potešim sa akemukolvek pozitivnemu vysledku len aby som nemusel za sortu utracať peniaze a prispievať našim sidliskovym špekulantom. Predpokladam že ak sa rapidne nezmeni počasie a ak nebudu v noci viac dni po sebe mrazy tak to zozbieram niekedy začiatkom oktobra Tolko z mojej strany, pozrite si foto a dufam že aj vam moje odovzdane skusenosti aspoň trošku pomôžu

S pozdravom Mountain_Wolf

Naposledy upravil Mountain_Wolf 23-09-2018 v 20:42 PM

Old Post 23-09-2018 v 19:46 PM
Mountain_Wolf je offline   Profil uživatele Mountain_Wolf   Find more posts by Mountain_Wolf   Foto galerie člena Mountain_Wolf   Click here to Send Mountain_Wolf a Private Message   Add Mountain_Wolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteRussian
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteRussian - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 4

Zdarec všem growers B-) letos zkusíme pěst na stromech a tak se našel pěkný strom ale nevim proč mi nejde připojit foto a právě to foto sem chci dát abyste mi k němu řekly zda na něho to vysadit nebo ne.Nevíte proč mi nejde sem dát foto?

Naposledy upravil WhiteRussian 22-04-2019 v 17:27 PM

Old Post 22-04-2019 v 16:54 PM
WhiteRussian je offline   Profil uživatele WhiteRussian   Find more posts by WhiteRussian   Foto galerie člena WhiteRussian   Click here to Send WhiteRussian a Private Message   Add WhiteRussian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mirven
Nový Člen

Karma uživatele Mirven - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

Celkem bych rád viděl nějaké fotky :-)

Old Post 15-07-2019 v 06:22 AM
Mirven je offline   Profil uživatele Mirven   Find more posts by Mirven   Foto galerie člena Mirven   Click here to Send Mirven a Private Message   Add Mirven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

horsie je ze ja byvam v okolí kde mame len listnate stromy čo s tym ??

2014- Moj prvy grow


Old Post 18-03-2020 v 22:40 PM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 7

https://m.youtube.com/watch?v=Udwjt...&has_verified=1

Pro všechny malá inspirace..listnace nevadí :-D .. každopádně doporučuji mrknout od začátku hlavně na cestu nahooru..není pro každého :-D .. a to sklizeni jaj. Hodit dolů nebo po větvích.. No zábava to musí bejt

Old Post 07-04-2020 v 09:09 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmZoe
Nový Člen

Karma uživatele AmZoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 8

No tak to je šílený video je mi špatně jen se na to koukám a to nemam strach z výšek.

Začínám 2020.

Old Post 29-04-2020 v 10:40 AM
AmZoe je offline   Profil uživatele AmZoe   Find more posts by AmZoe   Foto galerie člena AmZoe   Click here to Send AmZoe a Private Message   Add AmZoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí
09-06-2009 - pěstování na terase - 17 odpovědí
13-02-2006 - Pěstování na stromech- technika-made by my. - 59 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0075950 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív