Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Marihuana A Kosti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Velmen
Nový Člen

Karma uživatele Velmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Marihuana A Kosti? Příspěvek č. 1

Zdravim vas cloveci!

Mam dotazek a narazil jsem na tyto stranky. Delam kulturistiku a ted jsem se doslechl ,ze marihuana je dobra na kosti. Prej ,ze v USA to maj nektery typove povoleny kvuli kostem. Tak co je na tom pravdy. Ze bych obcas zahulil s kamosema Dik za pomoc.

Old Post 04-09-2003 v 21:00 PM
Velmen je offline   Profil uživatele Velmen   Find more posts by Velmen   Foto galerie člena Velmen   Click here to Send Velmen a Private Message   Add Velmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 2

No o tom pochybuju, ale pomáhá při artróze-snižuje bolest.

Mnooo, možná je to myšlený jinak-je dobrá na kosti (na ty kosti co taky hulí)

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 04-09-2003 v 21:55 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 3

No, ale jde o to, že snižuje bolest, ale neřeší problém artrózy!!!

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 06-09-2003 v 14:02 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Velmen
Nový Člen

Karma uživatele Velmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 4

Jasne ,ale ver mi ze ta psychyka je nekdy dulezitejsi nez ta fyzicka cast. Zrovna dneska si kamos ztezoval ze ho boli klouby a to mi ver to je fakt na posrani kdyz chces drit a zrat jako zvire a neco ti v tom brani!

Old Post 06-09-2003 v 20:39 PM
Velmen je offline   Profil uživatele Velmen   Find more posts by Velmen   Foto galerie člena Velmen   Click here to Send Velmen a Private Message   Add Velmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 5

No, na klouby bude lepší mast z konopí-ta účinkuje analgeticky a antibioticky (+ X dalších). Jinak chceš-li informace o zdrav. využití, tak se mrkni do knížky Konopí pro zdraví (je tam i konopná výživa), nebo si prolez grower-někde se tu 100% rozebírala ta mast do detailů, nebo napiš do PM KONART-ovi, taky ERA by o tom moh ledacos vědět. Čau.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 07-09-2003 v 14:00 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shwit
Nový Člen

Karma uživatele shwit - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 6

asi pred trema rokama a nejakej ten mesic,jsem byl u odborneho doktora a ten mi oznamil,ze do peti let skoncim na voziku.moje kolena holt nebyly to pravi orechovi.zacal sem v te dobe hulit.no a kdyz sem u toho sameho doktora byl pred par mesici,tak mi rekl:nevim co jsi na kolena bral,ale pomohlo to

Old Post 25-04-2004 v 12:40 PM
shwit je offline   Profil uživatele shwit   Find more posts by shwit   Foto galerie člena shwit   Click here to Send shwit a Private Message   Add shwit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 7

no tak ja tiež makam v posilovni a to preto lebo som sa potreboval zbaviť zavyslosti od nykotinu a zotaviť organyzmus po troch rokoch žratia chemie.vdaka športu mi to vyšlo--zbavil som sa aj cigar aj chemikaliíAAAALE pestovať a huliť budem určiťe ešte dlhoooo lebo nepoznam lepšie antydepresivum a uvolnenie-:marihuana is the best!!!

Old Post 15-07-2004 v 08:53 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2011 - marihuana a rakovina varlat ? - 10 odpovědí
29-10-2009 - Marihuana vnitrne - 4 odpovědí
11-01-2010 - marihuana a vlasy - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9220480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív