Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Fast Version semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 49

Já měl u každé více phen,krom cream mandarine,ta jediná byla stejná,ale dozrála první týden v říjnu. KK tři fena,jedno do konce září stihlo, poslední až konec rijna. GP tři phena,ale všechny do konce zari...příští rok jsem taky na vaskach do čeho jít...

Old Post 02-01-2019 v 07:06 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 50

To vypadá, že to hoši od Sweet Seeds odflákli, nemají ustálenou genetiku a některý phena ten fast gen vůbec nemají. Čekal bych, že by se některý kytičky o týden nebo dva možná zpozdily, ale o celý měsíc už je pro mě moc. Dost sympaticky vypadá Think Fast od Dutch Passion. Zkoušel někdo?

Old Post 02-01-2019 v 16:21 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 51

A co by jsi chtěl? Homogenitu sadby udelas běžně jen řízkovanim běžně je to šlechtění na základě přirozeného výběru a ne manipulace genové sekvence jako v nějaké scifi. Jel jsem fasty od SS i od Naturalu. Obě mají druhý stalejsi i s větší variabilitou druhů a liší se to každý rok s novou sarzi semen. Nadruhou stranu pěstujes rostliny skřízene z odlišnych koutu světa s úplně rozdilnou genetickou výbavou a na trhu jsou relativně krátkou dobu. Můj growlist pro out je z 80% výběr nějakých fastu a na zkoušku určitě doporučuji.

Old Post 03-01-2019 v 22:51 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 52

A hoši od Sweet seeds hodně zandali, už jen proto aby někdo jako ty si mohl ty semena u nás koupit a zjistit jak to je 8).

Old Post 03-01-2019 v 22:54 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 53

Tie f1 fast su krizence auto x foto, od stability to ma este daleko.

Old Post 04-01-2019 v 04:42 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 54

Tak snad si trochu rozumíme ne? Kdo tady mluví o nějaký manipulaci genový sekvence? Tady jde o prachobyčejnou selekci. Když si koupím semínka se značkou FAST a půlka je FAST a druhá ne, tak je to stejnej prasečinec jako když si koupím FEM semínka a půlka mi nahermí. Prostě se tomu musí dát čas a selektovat to dostatečně dlouho. Samozřejmě nějaká variabilita bude vždy a sem tam se taky objeví i nějakej ten zmetek, ale nemůže tam lítat měsíc sem tam v rámci jedný genetiky u tolika kytek. To je špatně odvedená práce, honba za penězi a snaha dostat to na pulty co nejdřív. Řeknu to hodně zjednodušeně, když vědí, že mají například 50% genetiky fast a 50% nomál, tak si vyselektuju ty fasty, krosnu je mezi sebou a mám šanci na 75% fast 25% normál, vezmu zase ty fasty krosnu je mezi sebou a mám 87,5% fast a 12,5% normál a prostě selektuju a krosím tak dolouho, dokud se nedostanu někam na 99/1 a neustálím tu vlastnost co od toho chci. Tyhle problémy měly i feminy a automaty, když začínaly. Kvetlo to a hermilo si to jak chtělo, ale některý banky si prostě vyhrnuly rukávy a řekly si, že tohle na svoje prodejní pulty nedají a pracovaly na tom tak dlouho dokud to nevyřešily. Některý banky se na to vysraly a potýkají se s tím do dnes. Když se za to nemůžou zaručit, tak at si na to napíšou třeba MIX, ale at to neprodávají pod značkou FAST. To je ale všechno jen o přístupu k práci a zákazníkům. Já osobně bych byl teda raději, kdyby to bylo udělaný pořádně za víc peněz, když už se o to mám půl roku starat lejt do toho hnojky, tak bych rád předem věděl, co mi z toho vůbec vyroste.

Old Post 04-01-2019 v 15:05 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 55

Myslel jsem to ironicky, je mi jasné jak to chodí jen me dostala reakce že někdo něco odflakl, přitom to hodnotí člověk bez zjevné zkušenosti s těmito semeny. Za mě ty semínka jsou top a sadim je i pro jejich ruznorodost.

Old Post 05-01-2019 v 02:41 AM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 56

Ja si naopak potrpim na nejakou relativni stejnorodost. Pristi sezonu prubnu toho fasta od DP a nejakej fast model od SS a porovnam jejich stabilitu.

Old Post 05-01-2019 v 04:13 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dujac
Nový Člen

Karma uživatele dujac - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 57

Vím že je to stará debada, ale musím reagovat... ted pojedu 4. rok fásty a nemůžu říct křivyho slova... g. poison f1 je moje každoroční jistota, a ještě překonal ve výnosu a síle klasic poisna. jinak loni Cream caramel, Jack 47 a samo green. Vše super a na konci září vše pos střechou..

Old Post 08-05-2020 v 04:07 AM
dujac je offline   Profil uživatele dujac   Find more posts by dujac   Foto galerie člena dujac   Click here to Send dujac a Private Message   Add dujac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dujac
Nový Člen

Karma uživatele dujac - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 58

Vím že je to stará debada, ale musím reagovat... ted pojedu 4. rok fásty a nemůžu říct křivyho slova... g. poison f1 je moje každoroční jistota, a ještě překonal ve výnosu a síle klasic poisna. jinak loni Cream caramel, Jack 47 a samo green. Vše super a na konci září vše pos střechou..

Old Post 08-05-2020 v 04:12 AM
dujac je offline   Profil uživatele dujac   Find more posts by dujac   Foto galerie člena dujac   Click here to Send dujac a Private Message   Add dujac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 59

Hosi 3tim rokem Green poison F1 od SS, kazdy rok topka, letos sem zase znovu dal Killer Kush, ktery nam pred par lety nekdo ukradl, ale vypadal taky. dost solidně... inak oboje do konce září hotovo, uz nic jiného ani nejedu

Old Post 27-05-2020 v 12:45 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 60

Tak jsem letos po dlouhé době koupil semínka od royalqueenseeds, model Easy Bud, fem. automat, klíčivost z 5 vyjely 3, takže nic moc 😒......23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 28-05-2020 v 06:01 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 61

Musím přidat svoje zkušenosti s Fast SS, pěstuji to uplně od začátku co to vyjelo a už jsem zkusil dá se říci většinu těch genetik co nabízí. Vypěstil jsem :

Killer kush

(3 phena) jedno mi dozrálo uz 3 září, další dvě i koncem října, ale vždy top kvalita a kameny jak prase. Jel jsem ho 3 roky po sobě.

Jack 47

poznal jsem 2 phena v jednom roce na 3 místech, dozrával přelom září/říjen (na oplátku fakt silný zážitek!silný strain!

Sweet cheesse

Obří kytky, měl jsem je ja a kámoš, fakt monstrozní výnos, z tech fast asi nejvýnosnější, ale možná to bylo opravdu povedeným létem! mezi stavbou kytek nebyl moc velký rozdíl, takže relativně stabilní gen dozrávající přelom žáří/říjen až pulka října

Green Poison

(2 phena) jedno bylo hotové přelom srpen/září, fakt pecka, tvrdost dokonalá, palky jak z lamp, druhý dobetal pozdeji,cca pulka září.

Red mandarine

tři kytky, tři phena, jedno do červena, druhe klasika zelené, třetí mix barev, všechyn ovšem silně aromatické po pomerančích. Kvalita šišek nebyla tak homogenní, spíše řidší.

crystal candy

2 kytky, 1 pheno, kvalita horší než u zbytku fástů, celkově se kytky dost tahly a lamaly

No letos jedu gorilla girl od ss a toxic hulk od natural seeds, tak uvidíme! pěstu zdarec :-)

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 19-06-2020 v 14:27 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2021 - F1 Fast version - fairseeds - 2 odpovědí
14-09-2009 - Africká semínka - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4529530 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív