Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Pěstování v rákosí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
WarloušaFrediee
Stálý Člen

Karma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 106  

Pěstování v rákosí Příspěvek č. 1






Zdravím přátelé

INFO - seznámení s mým políčkem schovaném v rákosí.

Jednoho dne mě došla trpělivost kdy jsem přišel pokaždé o své kytičky.
To mě popostrčilo k tomu abych hledal nejlepší alternativu kam zasadit pročetl jsem snad vše tady na groweru a zaujal mě tenhle tread http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=385611 v zápětí jsem vyzkoušel podobnou metodu foto 1.-2. minulá sezona.
Skoro to nestojí za zmínku, ale potřeboval jsem zjistit jak se budou holky chovat ve vlhkém prostředí.
Zjištění white window se 100% nehodí do rákosí minimálně 30% plísně) a myslím, že ani na ven to není dobrá volba.Hnojeno bylo AH hydroponic 1,2,3 + enzyms, AH Growth/Bloom Excellator to vše mícháno do vody s potůčku ph pro jistotu hlídáno, květinky rostly v 10 l kbelíkách v hlíně na pelargonie od agra.

Konečně k věci.

Osazenctvo:

Critical Cheese fem Dinafem 3 ks
Critical + fem Dinafem 1 ks zdarma

Doma jsem si udělal prcky abych jich měl samozřejmě víc.

Substrát :

Základ hlína kde rostou kopřivy (bráno než začly růst)
přidána hlína na pelargonie k tomu kompost a černozem ze zahrady. dohromady cca 800 l docela makačka pronést to bažinou xD

hnojivo :
Bio-grow použití přibližně 1 měsíc
Bio-bloom baštěj pěkně 1l=jedna zálivka

Co bych pro ně neudělal

Kdyby jste měl někdo dobře znatelné zkušenosti s nějákým boosterem doporučte prosím

Naposledy upravil WarloušaFrediee 02-09-2015 v 09:44 AM

Old Post 02-09-2015 v 09:31 AM
WarloušaFrediee je offline   Profil uživatele WarloušaFrediee   Find more posts by WarloušaFrediee   Foto galerie člena WarloušaFrediee   Click here to Send WarloušaFrediee a Private Message   Add WarloušaFrediee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2016 - pestovanie v UK - 8 odpovědí
18-03-2012 - Pěstování na stromě - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7097860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív