Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Přehřátí rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 17

Já nevím jak je máš velké, ale než se patlat s tímhle, tak radši bez foliaku Na víkend mají být tropy, tak abys to neusmažil :/

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 04-06-2014 v 10:14 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Renus
Nový Člen

Karma uživatele Renus - 84% PěstitelskáKarma uživatele Renus - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 18


Tak jsem tam nakonec napojil ten ventilátor... Je to sice hodně amatérské, ale snad bude stačit.

Old Post 04-06-2014 v 12:37 PM
Renus je offline   Profil uživatele Renus   Find more posts by Renus   Foto galerie člena Renus   Click here to Send Renus a Private Message   Add Renus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 19

Já mám ve skleníku 35 pokaždé když když je venku trochu teplo a jak to roste... Trochu čerstvého vzduchu, pravidelně zalít a vůbec bych to neřešil. Kecy o nějakém šoku jsou blbost....

Old Post 08-06-2014 v 08:16 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ama
Nový Člen

Karma uživatele ama - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 20

Jak píše kolega md. Já mám přes 40.a kytky jedou, akorát spodní listy odcházej čau AMA.

Old Post 08-06-2014 v 08:25 AM
ama je offline   Profil uživatele ama   Find more posts by ama   Foto galerie člena ama   Click here to Send ama a Private Message   Add ama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Martin666
35C a více bez pořádného větrání ti kytka pojde


Jo? a dal bys za to ruku do ohně? Ve skleníku mám mnohem víc než 35°C a jak jim je dobře

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 16-07-2014 v 07:53 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 22

K tomu minifoliáčku,, měl sem ho letos taky na pár dní. pecka věc, ale nejlíp je mít ho za záclonkou, nebo dát přes něj záclonku jinak je fakt spálíš

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 16-07-2014 v 08:25 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8451550 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív