Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MiniGrow 200w CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17






Zdravím Vás

Deň č. 10 na 12/12

Po príchode domov som objavil malú džungľu v boxíku,Pred odchodom som zdvihol plexisklo maximálne ako to išlo no kočky sa ťahajú stále hore už nebudem ohýbať, rozhodol som sa že lampu dám vertikál.Uvoľní sa mi viac než 10 cm do výšky,dúfam že im to bude stačiť v mojom amatérskom boxíku Myslíte že im to bude veľmi vadiť, ked dám teraz lampu vertikálne??No nič iné mi neostáva.Škoda tých velkých kvetináčov,mal som ich dať do nižších...Zajtra sa do toho pustím...

Ten vršok s tou nitkou zrástol, zatial drží no na listoch sa mi objavili suché miesta po krajoch,Nepripadá mi to ako nejaký nedostatok, skor by som povedal že je to spálenie svetlom,alebo može to byť aj nejaká choroba z toho nalomenia???,čo myslíte Vy? ak niekto sleduje budem vdačný za každý koment, pozitívny aj negatívny...dík a prajem pekný zvyšok dňa

Old Post 14-07-2014 v 12:14 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

Napadl mě jeden z dost drastičtějších postupů na kterej sem narazil při kultivaci bonsají, jaj....jestli opravdu potřebuješ ušetřit nějaký ty cm a nechce se ti jít do vertikálu.

Sundej květník z kořenovýho balu, potřebnou část balu zařízni nožem a přesaď do menšího květníku. Možná mě za tudle drastickou radu pár z vás ukamenuje ale tak jestli nemáš jiný řešení, tak mi to přijde lepší než kytky spálit lampou. Zanedlouho se ti kytky z toho stresu proberou...přibližně po první třetině květu se ti růst stabilizuje, samo sebou záleží na genech!

Nejlepší by bylo nechat kytky dojet venku

Old Post 14-07-2014 v 23:23 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 19




Čau, dik za radu,podľa mňa je to dosť drastické, asi do toho nepojdem, ale inšpiroval si ma trocha, napadlo ma či by fungovalo z oboch kvetináčov z jednej strany odrezať po 4 cm a spojiť do akokeby jedného kvetináča.Teraz mám 16 cm tochlíky, keby som z nich odrezal po 4 cm, vyšlo by mi presne 24 cm a mám šírku 25cm.dík...

Dnes som dal lampu vertikálne a lampa poriadne nepresvieti druhú rastlinku,tak ma napadlo pár vecí čo s tým.
Čo myslíte na ten nápad z kvetináčmi?,potreboval by som poradiť,myslíťe že to bude vadiť koreňom keď budú v jednom tochlíku,keď z nich troška odrežem zo strany, môžu sa zamotať do seba?Môže to mať nejaký vpliv na kvitnutie a zdravie rastlinky?Nebude tam potom chaos medzi vetvami,ked budú na sebe natlačené ako sardinky? Ďakujem Fólia mi príde za pár dní... tienidlo bolo zrezané podľa potreby

Alebo napadlo ma ešte prehadzovať rastlinky,jeden deň by bola pri lampe jedna a ďalší deň druhá a dokola.Myslíte že je to blbosť?

Naposledy upravil marekSVK 15-07-2014 v 18:03 PM

Old Post 15-07-2014 v 17:31 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 20


ahoj, dám ti malou radu, nikdy neobvazuj stonky napevno, je samozřejmostí že se stonek bude rozšiřovat takže příště viz. obrázek ... takto to dělám já a nikdy nebyl problém

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 15-07-2014 v 19:31 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 21

dík za radu, nabudúce to urobím tak ako ty

Old Post 18-07-2014 v 08:33 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 22


Zdar,

dnes deň 14. od pepenutia, hneď je na oko jasné, že vertikál pôsobí dobre len na jednu rastlinku, asi uhádnete na ktorú...


Tá čo je bližšie pri lampe je krásne obsypaná listami a začínajú sa tvoriť pekné šišulky ale tá druhá je vytiahnutá,ma málo listov a kvitnutie je u nej dosť spomalené.Je vidieť že sa ťaha za svetlom a nerobí jej do dobre.Asi ju nechám dozrieť vonku, a nechám si tam len jednu kočku....

chcel by som sa ešte spýtať mohla by teoreticky dokvitnúť aj tá druhaa?alebo sa z toho može urobiť hermáč?aký vpliv to može mať na rastlinku?ked ju poriadne nepresvieti? dik majte sa

Old Post 18-07-2014 v 08:48 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 23

Ahoj, nejjednoduší řešení se mi zdá, jak píšeš, tu jednu dát out a v mikroskříňce mít jen jednu kytku. Pokud tam chceš mít dvě kočky, tak bych zvažoval verti řešení,ale s CFL bez stínidla a mezi kytkama.Teda pokud to je technicky možné (zkusit mít objímku dole nebo naopak, bacha na teplotu,možná použít nějaké pletivo na odstup od cfl) a nevadí případnej opruz při zalévání či vyndávání kytek. Ať se daří v každém případě.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 18-07-2014 v 10:33 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 24

tak je prohazuj, jeden den nech u lampy první a druhý den je prohoď jinak vypadá to pěkně

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 18-07-2014 v 10:34 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 25

čauko, hmm, s tou lampou som to už skúšal, ked som ju mal von z objímky, skúšal som ju dať do stredu skrinky medzi kočky ale je tam srtrašne málo miesta, nevošiel by sa mi tam už ofuk a bojím sa žeby som ich spálil, teraz mám teplotu 30 st. + a ofuk mi veje rovno k odtahu, takťže teplotne by som to nevykryl.budem ich prehadzovať každý den, uvidím čo z toho vykukne dík za Vaše rady a názory som rád že to niekto sem tam pozrie, tá jedna je fakt krásna, mám z nej radosť

Old Post 18-07-2014 v 12:49 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 26





Zdravím všetkých nadšených pestovateľov Deň č. 19 :

Celkom pekne sa mi to rozkvitlo,aspoň myslím rastlinky sa vytiahli cca na 30 cm od stonky, takže už teraz sa vytiahli o 200%, dúfam že sa to pomaly zastaví...
mám z nich radosť Prehadzujem ich každý deň, aby mali rovnaké podmienky Teplota v skrinke je stále 30 stupňov +- tri stupne,ale tak 200w dá svoje Vlhkomer ukazuje 57 % v noci, myslíte že je to veľa?Cez deň 40%.Odtah sa v noci zapína každú hodinu na 15 min....Majte sa

Old Post 23-07-2014 v 15:35 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 27





Zdravím. Den 28. Sory za kvalitu foto...

Old Post 01-08-2014 v 14:57 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 28





Zdravím všetkých, nastalo v mojm živote pár zmien, musel som sa odstahovať z bytu a tak,tak rastlinky dozrievajú vonku,Nemám velmi dobré miesto, slniečko tam hreje od 10 do 18, nič lepšie som nenašiel, kedže je to v lese, ale tak nemal som velmi čas hladať po celko lese, tak sa uspokojím aj s tým.

Tak dnes aktualne 40 deň od prepnutia.Jedna vdova ide krásne ako stále ale ta druhá akoby sa niekde zasekla.Prši teraz dosť takže velmi nezalievam,bol som pri nich včera tak nejaké fotečky dám, držte palce aby som nemal čórku čus

Old Post 13-08-2014 v 08:42 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 29




Zdravím, tak je 53 deň kvitnutia, ale ked som prišel ku kočkám tak ma skoro je...lo, samá pleseň, ale maximálna, bude to tým počasím, za dva týždne svietilo dva krát slniečko a noci biednych 13 st cez deň max 20, prší, tak to je už asi koniec podla mňa asi bude lepšie ked to zkosím, aj tak z toho nebude nič možno pár g ale ta pleseň fuuuj...tak stáva sa, nema cenu to už nejako zachraňovať...napadnuté všetky výhonky a šišky su strašne mäkké...

Naposledy upravil marekSVK 27-08-2014 v 09:12 AM

Old Post 26-08-2014 v 17:01 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30

Neházej flintu do žita Marku

Vem srp a pořádně to kolem holek prosekej, snaž se je popřípadě roztahat, tak aby si dovolil volnýmu proudění vzduchu, napadený části holek střihni a skoč do zahradnictví pro vhodnej přípravek proti plísním, kterých je dneska nepřeberný množství...Sklízet tydle holky nemá smysl, pokud ti jde o kouření.

Držím ti palce a měj se blaze

Old Post 27-08-2014 v 15:42 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-05-2021 - microgrow 40x60x80 cfl - 97 odpovědí
30-09-2014 - microgrow 40x60x80 cfl - 2 odpovědí
20-02-2019 - Prvni grow 300W CFL RED - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2082230 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív