Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Semínka, nerozevření
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Semínka, nerozevření Příspěvek č. 1

Zdravím, nasázel jsem si letos pár odrůd a u jedné odrůdy se mi stala taková divná věc, cca po týdnu vyrazila semínka na povrch, ale nějak se jim nechce otevřít se ze skořápky ... Lépe to vyjádří fotografie ...

http://www.imghosting.cz/images/8320130424_172930.jpg

Ostatní odrůdy jsou zcela v pořádku, netuší někdo, v čem by mohl být problém? Semínka vypadají zdravě ... Díky

Old Post 25-04-2013 v 14:40 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Geltrud
Stálý Člen

Karma uživatele Geltrud - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Taky zdravím. Dej jim den dva a ony se vyloupnou, pokud ne, opatrně jim pomož a rozloupni

Old Post 25-04-2013 v 15:10 PM
Geltrud je offline   Profil uživatele Geltrud   Find more posts by Geltrud   Foto galerie člena Geltrud   Click here to Send Geltrud a Private Message   Add Geltrud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 3

hoj! 2 dny můžou být už dlouho, aby nezahnilo...loni se mi něco podobného stalo taky,a nezachránila sem ho jestli takhle neni už neni už třeba den, tak ho nech ještě do rána, a kdyžtak mu pomož..

JAH LIVE

Old Post 25-04-2013 v 16:08 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

Právě že už jsou takhle zavřené přes den, zkusím jím trochu helpnout a uvidíme :-) Dám vědět, jak to vypadá ... Ještě mě tak napadlo, že ze tří semínek stejné odrůdy to je takhle stejně u všech, divné ...

Old Post 25-04-2013 v 16:24 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Hele melo by to bejt v pohode, ja jim většinou nepomáhám a vyrostou z nich zdravé rostlinky, co je ale problém je že se mi párkrát semínko nerozlouplo tak jak má ale jenom pulka skořápky, a pak tam zůstal semenáček uvězněný a už mu nebylo pomoci

Old Post 25-04-2013 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 6

Zdar, je to normalni, stava se mi to casto. proste rozloupni skorapku.nemuzes jim nijak ublizit.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 25-04-2013 v 19:51 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 7

Občas pomůže jemné postříkání rozprašovašem a ta helma pak lehce sklouzne , jinak druhý den velmi opatrně sundat.

Old Post 25-04-2013 v 23:13 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 8

Ok, díky za rady. Včera jsem jim sundal obal semínek a dneska už pokračují v růstu, takže paráda :-) Setkal jsem se s tím poprvé, že by si rostlinka sama nepomohla.

Old Post 26-04-2013 v 08:27 AM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5784310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív