Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Začátečník - co a jak ? Pár dotazů...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mahon
Nový Člen

Karma uživatele Mahon - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Začátečník - co a jak ? Pár dotazů... Příspěvek č. 1

Zdravím vás tady jsem tu nový a pokud můžu měl bych tu pár dotazů. Chystám se na pěstování venku. Jedu to poprvé.

1. Spíš se asi přikláním k autofloweringu. Zajímalo by mě jak by to bylo odlišené v době celkové zahradničení oproti klasickým.

2. Pokud zde není zakázáno dávat odkazy tak jsem si našel pár rostlin, ale pořád si nejsem jistý, které vzít.
http://www.growshop.cz/katalog/deta...s-auto-jack-5ks
http://www.growshop.cz/katalog/deta...uto-somango-5ks
http://www.growshop.cz/katalog/deta...toflowering-5ks
http://www.growshop.cz/katalog/deta...--autoflowering
http://www.growshop.cz/katalog/deta...sweet-dwarf-5ks

3. Jaký by mohl být výnos +- (usušených palic) z jedné rostliny ? Pravděpodobně se to nedá přesně určit, ale přibližně ?

4. Není již pozdě ? Ještě jsem ani neobjednal chystám se koncem týdne.


Moc děkuji za rady a tipy.

Old Post 16-04-2013 v 20:06 PM
Mahon je offline   Profil uživatele Mahon   Find more posts by Mahon   Foto galerie člena Mahon   Click here to Send Mahon a Private Message   Add Mahon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 2

Vyber si kterou chces a vynos je strasne individualni treaba od 2 di 100g bych to videl na automaty zalezi na podminkach pestebni tecnice atd. Pozde urcite neni. A cyklus budee kratsi o dost nicmene vynos na rostlinu take...

Old Post 16-04-2013 v 21:11 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 3

Takže...
1. Autoflowering nieje závislý na periode ako klasika
2.Vyber si ktorú chceš
3.Pozri si stránku seedbanky/iné stránky so semenamy/thredy/atď.
4.Sezóna začína až v máji takže tak

GL

Old Post 16-04-2013 v 21:23 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 4

Lol, dotaz číslo 4 mě pobavil. Naopak, na AF je moc brzy, je lepší je sázet až třeba koncem května, kdy už je většinou pěkně a dostaneš tak z nich největší výnos. Žijí krátce, proto je potřeba co nejlepší podmínky, nemají kdy dohánět třeba špatné počasí v růstu. Asi nejlepší AF kytky, které jsem vypěstoval, byly sázeny až začátkem června, sklízel jsem přelom července/srpna, pěkným počasím se i zkrátil životní cyklus.

MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-04-2013 v 23:29 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaGanjahMan
Nový Člen

Karma uživatele DaGanjahMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5

hele maj tam i mix těhlech auto modýlků od fair seeds..taky jsem je zvolil vlastně na můj první outdoor,tak doufám že to byla dobrá volba...

smokeweedeveryday

Old Post 17-04-2013 v 23:43 PM
DaGanjahMan je offline   Profil uživatele DaGanjahMan   Find more posts by DaGanjahMan   Foto galerie člena DaGanjahMan   Click here to Send DaGanjahMan a Private Message   Add DaGanjahMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simpi23
požitkář

Karma uživatele Simpi23 - 59% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Koukni http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=43 je to přímo vlákno zaměřený na AF kvítí, je tam dostatek infa k dočtení. Vše co potřebuješ vědět je určitě tam Aloha a ať na tom nemáš 2g )

Old Post 28-05-2013 v 08:51 AM
Simpi23 je offline   Profil uživatele Simpi23   Find more posts by Simpi23   Foto galerie člena Simpi23   Click here to Send Simpi23 a Private Message   Add Simpi23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahon
Nový Člen

Karma uživatele Mahon - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Zdravím takže mám
3 krát http://www.shop4grower.cz/autoflowe...k-one-auto.html
2 krát http://www.shop4grower.cz/tao-seeds/783-top-tao.html


Zítra si to vysadím do květináčů. Snad bude stačit půda z kompostu co jsme měli. Nic lepšího momentálně nenajdu doma.

Zajímalo by mě jestli je od sebe rozeznám už dříve. Protože se zaměřuji hlavně na ty Skunk One Auto a ty druhý se mi do toho spíš přimíchali..?

Old Post 15-06-2013 v 21:49 PM
Mahon je offline   Profil uživatele Mahon   Find more posts by Mahon   Foto galerie člena Mahon   Click here to Send Mahon a Private Message   Add Mahon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 8

Ahoj, hlína z kompostu by měla být OK jestli nemáte nějakej vyloženě silnej kompost. Doporučuju tu hlínu aspoň něčím provzdusnit. Nejlépe perlitem - koupíš pytlík asi za 10kc.
Jestli uz se ti nepomichali tak si jednotlivá semena určitě oznac nějakou cedulkou.na kvetinaci.
Jestli uz je máš pomichany tak poznas buď malý rozdíly ve stavbě rostliny, tvaru listu atd, ale takymuzou vypadat stejně. Potom poznas ty Automaty podle toho, ze za měsíc ti.začnou kvést, zatímco to top tao až později.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 16-06-2013 v 11:11 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahon
Nový Člen

Karma uživatele Mahon - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Ok, fajn. Jinak ten kompost je všelijaký. Hazí se tam všechno možné. Není to speciálně tvořený pro dobrou hlínu.

Old Post 16-06-2013 v 12:41 PM
Mahon je offline   Profil uživatele Mahon   Find more posts by Mahon   Foto galerie člena Mahon   Click here to Send Mahon a Private Message   Add Mahon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2013 - Začátečník - pár dotazů - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2468960 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív