Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » First Growing: 10ks mix Autoflower od Buddha Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 17




Tak PC je v pohodě takže můžu poslat ty fota.
Zítra už budu doma tak pošlu pak jak to s holkama vypadá.
Tak zatím čest a pěstu zdar!

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 16-08-2012 v 13:08 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 18




Tak jsem tu s novým info.
Po příjezdu domu jsem byl krásně překvapen.9/10 bylo venku a to 10. bylo zatočené v kostce takže jsem mu pomohl = 10/10 venku i když stav posuďte sami.Na co jsem ale přišel,holky měly celou dobu mé dovolené světlo (snad se to na nich nepodepíše moc),zapoměl jsem zapnout časovač
1.- celek
2.- zmiňpvanej zatočenec v RW (obávám se barvy tech lístků,dá to eště vůbec? )
3.- Dnešní nákup v Květinářství. Věci s velkým obsahem Dusíku na lepší růst a zakořenění.
Tak snad bude v neděli lepší poznatek,přez víkend do musej eště totiž přečkat pod touhle sockózní lampou.

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 17-08-2012 v 12:59 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 19



Zdravím všechny growery takhle "po ranu"
Tak jsem včera provedl trochu úpravičky-
Hlínu jsem obohatil Ledkem amonnym s vápencem,vápnitým dolomitem a NPK s guanem vždy na květináč v poměru 80g/80g/80g.Kuličky NPK se do rána krásně rozpustily a ledek taky.
Zárověň jsem kytičky přesadil z RW přímo do hlíny což se mi dnes ráno ukázalo že jsem asi vůbec neměl dělat.Je normální že po přesazení večer byli ešte nahoru jak jsem je posadil a rano některé povadly dolu?Je to jen tím šokem z toho přesazení = vzpamatují se,nebo se mám začít obávat?Bojim se totiz aby moje úpravy substrátu pro ně nebyli smrtelné
Zárověn otázka,zda k nim mam dát třeba špejli a něčim je malinko k tomu přidělat aby nepadaly?
Nutňě prosím o radu.
Dále tu mám eště provizorně jiné světlo než v týdnu dorazí 70W HPS.
1. Celek + 2x zmiňované světla v 1.postu = 1350x2=2700lm svítivost
2. Asi tak a dokonce i až k zemi byli po ránu asi 4/5 kytek tak jsem je rovnal.
Snad další post bude veselejší už a za případné rady ředem moc děkuju.

První growing:AF Buddha 10mix

Naposledy upravil Šéva 18-08-2012 v 12:18 PM

Old Post 18-08-2012 v 09:19 AM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 20







Zdravím všechny growers.
Tak bohužel další post opravdu nebude veselejší.
Včera večer jsem dal lampy na placato asi tak +-10cm od vrcholku,dnes ráno vše vypadalo krásně až na foto minulého umíráčka kterej je na tom snad eště hůř,ale o toho teď hlavně nejde.
Jak jsem říkal,ráno bylo vše v pohodě a sundal jsem kryty z kytek v naději že až se nečír vrátím,že mě překvapěj,překvapily,ale málem mou smrtí.
Děložní lístky 3 rostlin se začali zavírat,kroutit a z rohů začali uhnívat nebo nevim jak to popsat
Co mě napadlo je,že by se mohli spálit od světla,což je na druhou stranu blbost protože na ostatních to není vidět.A nebo jak je to v té skříni bez ventilátoru tak nedostatek vzduchu,ale jak říkám,u ostatních to není tak nwm.
Moc vás prosím a radu,nerad bych o ně přišel i když s nějakou ztrátou musim asi počítat

Foto 1.-4. - Nemocní
Foto 5. - Kytka z předchozího postu,uhnívá či co?

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 19-08-2012 v 21:54 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 21

Máš to asi přehnojený a spálený od světla, ne-li ještě přelitý. Je tu spousta threadů o tom jak naklíčit a jak zasadit a spousta lidí v tom vidí problém tak jako ty a přemejšlejí jak nejlíp tej kytce "pomoci" až ji pomohou k záhubě.
Já dávam semínka vždy do misky, do kterej předtím na spodek položím navlhčenou kuchyňskou papírovou utěrku (odstátá voda ph 6, teplota pokojové místnosti). Po té semínka zakreji další utěrkou, navlhčím a dám to do tmy (teplota +21C). Do 2 dnů (zpravidla už další den) vidím jak semínka pukaj a vystčujou klíček.
A teď příjde to nejdůležitější:
Semínka vemu a dám do substrátu kterej sem ničím nehnojil a nekurvil, tak 1cm pod zeminu a zasypu a zaleju vodou. A hlavně nechám bejt, nešťourám tam (já tam teda šťourám páč to umím a nepoškodím je ) a čekám tak 3-4 dny dokaď to nevyleze. Květníky dám do stínu, ne tam kam praží sluníčko celej den ať si kytí pomalinku zvyká. Na slunko to dávám většinou až se udělá 3tí patro ...
Občas se to akorát pokropí, nejlíp rozprašovačem a hlavně se to 3 tejdny minimálně nehnojí jinak to dopadne takhle jak u tebe.

Když si řeknu že máš ty květináče o objemu 3,7l, tak jsi jim tam dal 240g smrelných dávek hnojek který je takhle odrovnali.
To je jak u dětí, taky kojencům nedáváš hned po narození pivo a salám, ne ?

Old Post 20-08-2012 v 07:16 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 22

Takže jestli jsem to pochopil tak jediný co by je mohlo zachránit je přehodit je do čistého substrátu bez toho co jsem to něj dal? Nezalejval jsem je teď už 2. den,jedině rozprašovačem malinkato a to vodou odstátou tak den-dva.

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 20-08-2012 v 08:20 AM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 23

Objeven důvod nejspíš.
PH vody jsem předtím měřil papírkem a přislo mi to v pohodě.
Tak jsem si dnes skočil do akvaristiky a ejhle,voda mela 7,4-7,6,tak jsem to citrónem snížil na 5.8-6.2 a jelikož naposledy zalito bylo asi před 3 dny tak jsem prolil květináče.
Divné ale je,že vždy než přejdou na den vipadají krásně,a při tak už polovině dne jsou "unavený".

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 20-08-2012 v 15:45 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 24






Zdravím vás.
Tak jsem t asi se závěrečným postem protože jsem totálně zdrcen.
Nejspíš mojí zbrklostí jsem totiž vše posral už ze začátku jak jsem vyjmul kytky z RW a posadil do země,protože jsem dnes při snaze jednu narovnat a podepřít ji omilem zlomil jak byla už v háji tak jsem se koukl na kořen,a ten vypadal stejně jako když jsem ji posadil do té hlíny.
Mám jen asi 3 co vypadají že by to mohli nějak dát,nebo aspoň v to douvám,zbytek asi posuďte sami.
Když si vezmu že klíčivost 10/10 což je napoprvé krásný bych řekl,tak z toho vyplívá jediné a to sidce to že jsem kokot.
Hodil jsem je dnes na balkón (podle mě maj z těch úsporek málo světla),přykryl je petkama tak uvidim,jestli jim to pomůže,koneckonců,horší to už snad ani nejde :'(

Když by někdo věděl jak je ěště zachránit,aspoň ty 3 tak bych byl moc vděčnej.Napadlo mě jedině je hodit do toho RW znovu a nebo do čisté hlíny.Za vyjádření k tomuhle nápadu budu taky moc rád.Díky
Jen nějaké foto:
1,2,3 - Takhle vypadají snad všechny
4. - Snad to rozchodí
5. - -||-

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 22-08-2012 v 11:41 AM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 25

tak tomu se nedá říct jinak než masakr.nejspíš už to má spálený kořeny vyhoď to zbytečně se budeš trápit.

Old Post 11-09-2012 v 22:16 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 26

Vše je už dávno sklizeno.Nechám to až na příští rok nejspíš ale out.

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 12-09-2012 v 19:06 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-08-2012 - Autoflower Buddha seeds - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8781060 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív