Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nízké PH na výtoku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Nízké PH na výtoku Příspěvek č. 1

Prosím o radu. Pěstím v hlíně a při každé zálivce kterou nastavím na PH 6.2 mám na výtoku v misce PH 5.1. Při další zálivce namíchám PH 6.7 a na výtoku mi to ukáže PH 4.9. PH metr kalibrován každý týden. PH upravuji kyselinami. Kyti žloutnou a očividně jim to nesvědčí :-( Mohla by za to teplota která je mezi 17-21C?

Old Post 22-01-2012 v 17:38 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2

Nahoď foto a více to popiš. jsi v růstu?v květu? kolik dní? přesné teploty ve dne v noci? vlhkost? jaké hnojky?EC roztoku? atd. ...takhle těžko říct??? Ale jestli jsi v růstu tak teploty tedy nic moc, ale rozepiš se uvidíme

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 22-01-2012 v 22:21 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

jsem se lekl co to bude za výtok...nicméně další info?? voda je odstátá,počítám?

Old Post 23-01-2012 v 12:30 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 4


jsou v kvetu nejakejch 10 dni. teplota den 21-22c / noc 16-17. v rustu jsem trochu prehnojil tak jsem radeji tri zalivky po sobe vubec nehnojil jen enzymes. dalsi problem je ten ze 10l kvetinace vyscychaj za cca 8-9dni coz nikdy nebejvalo. jedu super silver haze uz ponekolikate a vzdy jsem zalejval co 4 dny ale je fakt ze bylo leto. jinak jsem hnojil vermesfluid + enzym a ted bych chtel nasadit monster bloom od groteku ale nevim co to udela. ec bylo 1,2-1,3

Old Post 23-01-2012 v 19:36 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5

Dle indícií mi to připomíná nedostatek dusíku ( asi bych zahnojil )...
+ ty nižší teploty ( chtělo by to aspoň o 2stupně víc ). Ke konci květu to nevadí, naopak, ale na to je ještě brzy.
Máš načervenalý - nafialovělý stonky či řapíky ? A co ventilace?

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 24-01-2012 v 00:44 AM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 6

To že maj žlutý listí, mě taky napadlo že by to mohl bejt dusík ale to nevysvětluje to nízké ph... ventilace je v pořádku ofuk a ufoun 800m3

Old Post 24-01-2012 v 06:14 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 7

nedostatek zivin z duvodu toho ze ti to koreny nezerou, mozna je to prave tim nizkym PH, ale predevsim pak taky tou nizkou teplotou (jeste by byl super bonus kdyby si je zaleval ledovou vodou)

to aby jsi tam napoustel PH 6.7 a vyteklo ti PH 4.9 je blbost, to by jsi tam musel mit nejakou chemku, ktera by ti to snizovala (napriklad by ti nekdo nalil kyselinu do kvetinace)

moje rada zni, jakmile sezerou co maj ted nalito, prolej je vodou s PH 6.3-6.6 + prumerna davka hnojiva, max EC 1.5 - tak dlouho, dokud nebude na vystupu stejne PH, dale a to si zapis za usi, si tam zvys teplotu, na vecer je nepripustne aby tam bylo mene jak 19, pokud to nezvladnes, tak se nediv ze mas problemy, kytky proste nezerou = nemaj ziviny, chcipaj/uhnivaji jim koreny atp. vse je se vsim propojene


at se dari

ani f0t0n nazmar

Old Post 11-02-2012 v 22:13 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2013 - nízké PH odtok - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3327050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív