Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Jak pěstovat indoor, Mr. José. - nová kniha!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
23dragon
Nový Člen

Karma uživatele 23dragon - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 3 

Palec nahoru Jak pěstovat indoor, Mr. José. - nová kniha! Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery.

Vyšla nová kniha o pěstování indoor! Mám jí přečtenou a víceméně jsem s ní velmi spokojen. Má co říci i pokročilejším pěstitelům, je však psaná velmi přehledně a jednoduše, takže se v ní dobře orientuje i začátečník. Je vidět že vychází z osobních zkušeností Mr. Josého a né jen v nahromadění dostupných informací!!

Všem doporučuji a pokud se k ní dostanete a nebude vám něco jasné, nebo najdete info které se vám "nezdá", napište sem, jsem připraven to jako zkušenější grower osvětlit, zejména začátečníkům!

Určitě se tam najdou i nějaké ty chybičky(šotek), které pak dávají občas jiný význam než autor zamýšlel, tak se tu pokusíme o takovou recenzi, aby to náhodou někoho nemátlo...

Naposledy upravil 23dragon 21-02-2011 v 17:46 PM

Old Post 20-02-2011 v 15:05 PM
23dragon je offline   Profil uživatele 23dragon   Find more posts by 23dragon   Foto galerie člena 23dragon   Click here to Send 23dragon a Private Message   Add 23dragon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino77
Nový Člen

Karma uživatele pepino77 - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

V pdf se to nikde neválí. 290 kaček zas neni tolik za knížku, která má 341 stran. To je ani ne koruna za stránku. Přátelé, sepsat takovou parádu dá docela práci a knížka vám vydrží na celej život!

Old Post 09-03-2011 v 17:47 PM
pepino77 je offline   Profil uživatele pepino77   Find more posts by pepino77   Foto galerie člena pepino77   Click here to Send pepino77 a Private Message   Add pepino77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 3

tak dneska jsem jí obednal a už se nemůžu dočkat mohlo by vyjít i neco jako jak pestovat outdoor

Old Post 10-03-2011 v 18:27 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 24-03-2011 v 15:40 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luho
Nový Člen

Karma uživatele luho - 90% PěstitelskáKarma uživatele luho - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 3  

Re: Jak pěstovat indoor, Mr. José. - nová kniha! Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od 23dragon
Zdravím všechny growery.

Vyšla nová kniha o pěstování indoor! Mám jí přečtenou a víceméně jsem s ní velmi spokojen. Má co říci i pokročilejším pěstitelům, je však psaná velmi přehledně a jednoduše, takže se v ní dobře orientuje i začátečník. Je vidět že vychází z osobních zkušeností Mr. Josého a né jen v nahromadění dostupných informací!!

Všem doporučuji a pokud se k ní dostanete a nebude vám něco jasné, nebo najdete info které se vám "nezdá", napište sem, jsem připraven to jako zkušenější grower osvětlit, zejména začátečníkům!

Určitě se tam najdou i nějaké ty chybičky(šotek), které pak dávají občas jiný význam než autor zamýšlel, tak se tu pokusíme o takovou recenzi, aby to náhodou někoho nemátlo...

Old Post 24-04-2011 v 21:55 PM
luho je offline   Profil uživatele luho   Find more posts by luho   Foto galerie člena luho   Click here to Send luho a Private Message   Add luho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 6

Ahoj, kniha je spíše uceleným přehledem se "školními" informacemi pro ty co úplně začínají nebo pro mírně pokročilé. Třeba pro mě byla zajímavá poměrně rozsáhlá část o hydroponickém pěstování, a automatických závlahách. Taky mě přišlo velmi zajímavé doplnění o návody na DIY doplňky a systémy, protože hydro a automatiky dost growerl odradí kvůli vysoké pořizovací ceně v growshopech.
Mám elektro vzdělání a v knize jsem našel dost chyb ohledně terminologie, a byly to poměrně zásadní chyby. Např. jít kupovat jistič, časový spínač nebo cokoliv jiného s informací o potřebném napětí, to Vám prodavač moc neporadí. U nás se používá a ještě nějaký čas bude napěťová soustava 230V/50-60Hz +-5%. Rozhodně by se měl ubírat zájem zákazníka o PROUDOVOU zatížitelnost. A takových chyb je tam dost, mám je sepsané, pošlu Mr.Josemu.
Nicméně bylo by dobré, kdyby Mr.José vydal pokračování, kde už by se více zabýval pokročilejšími technikami. Možná by stálo za to věnovat jednu knihu outdooru v našich podmínkách, další indooristům...
Jinak ale pochvala za supr knížku a doufám že nastartuje literární rozkvět v této oblasti).
Pěstu zdar!

rum rum nezavazne

Old Post 06-05-2011 v 14:02 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleska
Nový Člen

Karma uživatele juleska - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 7

A pouzivate nekdo ten jejich web? V knize je, ze mas pak bezplatny pristup do clenske sekce ...

//jinak se knizka da koupit i v growshopech, kdyz ji nechces objednavat pres net a platit postovne navic ...

Old Post 01-08-2011 v 15:35 PM
juleska je offline   Profil uživatele juleska   Find more posts by juleska   Foto galerie člena juleska   Click here to Send juleska a Private Message   Add juleska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
counterkacer23
Nový Člen

Karma uživatele counterkacer23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

nemate nekdo pls odkaz kde si tu knihu muzu obednat docela bych si ji precetl....

Old Post 21-08-2011 v 14:24 PM
counterkacer23 je offline   Profil uživatele counterkacer23   Find more posts by counterkacer23   Foto galerie člena counterkacer23   Click here to Send counterkacer23 a Private Message   Add counterkacer23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 9

To counterkacer23: Ahoj, snad tim neporusim pravidla fora, maj ji snad v kazdym growshopu, jinak napr:

http://www.greenhome.cz/katalog/700108

rum rum nezavazne

Old Post 21-08-2011 v 16:29 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sqvirell
Nový Člen

Karma uživatele Sqvirell - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

Pánové knižku sem právě dočetl a muzu jedině doporučit _¨

Old Post 25-09-2011 v 11:26 AM
Sqvirell je offline   Profil uživatele Sqvirell   Find more posts by Sqvirell   Foto galerie člena Sqvirell   Click here to Send Sqvirell a Private Message   Add Sqvirell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 11

Mel sem prvni vydani a bylo dobry, z druhy strany je potreba k informacim v knize nepristupovat dogmaticky, teda podle me

rum rum nezavazne

Old Post 22-10-2011 v 07:32 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs1994
Stálý Člen

Karma uživatele hurvajs1994 - 81% PěstitelskáKarma uživatele hurvajs1994 - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

teď jsem se dozvěděl, že vyšlo i Jak pěstovat outdoor

Old Post 19-05-2012 v 13:16 PM
hurvajs1994 je offline   Profil uživatele hurvajs1994   Find more posts by hurvajs1994   Foto galerie člena hurvajs1994   Click here to Send hurvajs1994 a Private Message   Add hurvajs1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 13

Jo je toho v ní méně, ale o to je možná paradoxně lepší, protože jsou v ní fakt jen užitečný věci a nezatěžuje člověka detaily, které by stejně neřešil. A menší obsah se odrazil na menším počtu stránek a tím i ceně. Osobně mě přijde "Jak pěstovat outdoor" zdařilejší než "...indoor".

rum rum nezavazne

Old Post 20-05-2012 v 10:31 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vičenzo
Stálý Člen

Karma uživatele Vičenzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od luky19
tak dneska jsem jí obednal a už se nemůžu dočkat mohlo by vyjít i neco jako jak pestovat outdoor

TAk ta už taky vyšla a stojí jen nějakých 116 kaček
http://knihy.abz.cz/prodej/jak-pest...opi-na-zahradce

Old Post 11-08-2012 v 16:44 PM
Vičenzo je offline   Profil uživatele Vičenzo   Find more posts by Vičenzo   Foto galerie člena Vičenzo   Click here to Send Vičenzo a Private Message   Add Vičenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8666800 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív