Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » opětovné použití zeminy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Hlína opětovné použití zeminy? Příspěvek č. 1

zdar groweri, chci se zeptat! Muzu pouzit opetovne zeminu od plagronu. Predchozi pest jsem nemel zadne skudce a choroby. A zemina se mi zda stale pekna, vzdusna. Ziviny dodam posleze hnojkama. Myslite ze bych ji mohl znova pouzit? Poradte prosim? Diky

Old Post 13-03-2012 v 17:51 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2

tak co groweri poradite mi nekdo s tou hlinou? Cte to tu nekdo se zkusenostma? Prosim specha to!!!

Old Post 14-03-2012 v 21:40 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrusak
Stálý Člen

Karma uživatele Syrusak - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3

Myslim ze ano.Ziviny su tam po hnojive. Moj nazor je ze zemina neni tak draha nie?

Prišiel som si pre rady.

Old Post 14-03-2012 v 22:37 PM
Syrusak je offline   Profil uživatele Syrusak   Find more posts by Syrusak   Foto galerie člena Syrusak   Click here to Send Syrusak a Private Message   Add Syrusak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 4

nejde mi o to jestli je draha, ja nepestuju v tak velkem mnozstvi. Ale prijde mi skoda tu zeminu vyhodit, nebo pouzit jinde, preci je to zemina urcena pro nase kyticky. A prave kdyz jsem z ni tahal stare koreny z predchoziho pestu tak byla stale moc hezka a napadlo me ji pouzit znova. Jinak dik za odpoved

Old Post 14-03-2012 v 22:44 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 5

Rozhodne by som ju znovu nepoužíval..

Outdoor 2008-HARVESTED

Old Post 16-03-2012 v 19:33 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 6

Používám All-Mix. Po prvním odjetém kole ho promíchám 50/50 s kokosem a jede se dál..

Taky je doporučováno substrát po odjetém kole znovu oživit třeba přimícháním Wormhumusu, Premixu, Guana.

Nechce se mi to momentálně hledat, ale už je to tu někde probráno.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 16-03-2012 v 19:38 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 7

Používám českej substrát,běžně ho jedu dvě kola,před druhým kolem oživim kořeňákem.Bez problémů.Čau

Old Post 18-03-2012 v 19:51 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

vsem dik za rady. Zeminu jsem se rozhodl radsi pouzit novou. A tu starou dam pokojovym kytkam. Tak dik cao

Old Post 24-03-2012 v 22:18 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9

ja by som tu zeminu pouzil pretoze bude najlepsia na kliciace semeno. Po tyzdni zahnojit zo shooting power 1sacik na 250 litrov vody a s tym hnojit tyzden

Old Post 22-08-2012 v 23:46 PM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2445080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív