Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosím pomoc - kytky nenabírají výšku a horní patra rapidně houstnou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Prosím pomoc - kytky nenabírají výšku a horní patra rapidně houstnou Příspěvek č. 1



Ahoj lidi, prosím vás o pomoc.. moji Rusáci (hnojené zatím kristalonem start) rostli krásně ale najednou přestali růst do výšky, horní listy a patra jsou strašně nahuštěná na sobě a celkově zdeformované, některé z nich vypadají jako salát.. pěkně mě to štve, bojím se o výnos.. já se domnívám že by to mohlo být postřikem proti mravencům pač jich tam je dost, ale všichni mi to vymlouvají.. prý to normálně všeci používají a pohoda.. setkali jste se s tím někdy? Budu rád za případné odpovědi.. Děkuju

Old Post 23-06-2010 v 16:35 PM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 2



...

Old Post 23-06-2010 v 16:37 PM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 3

zdravím,

na druhe fotce to vypada na začínající květ.

Ale počkej na rady zkuseních growerů.

Old Post 23-06-2010 v 17:48 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 4

aaa tak to jsem jeste nevidel - vypada to ale jakoby se spalila ta uplne nejmensi ruzice ze ktere rostou listy a nove vyhonky a nasledne se to zaclo vetvit jako u FIMu. Dokonce i ty uschle listy by tomu napovidaly.

Ad mravenci - ty bych neresil ale spise ze kde jsou mravenci tak tam jsou aji msice - poradne se koukni ze spodu listu jestli tam nejake nemas.

Jinak kytka vypada zdrave tak snad nebudes mit nejaky dalsi problem

at se dari a at to roste :-)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-06-2010 v 19:17 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 5

Sem z textu pochopil, že tohle není problém jedné kytky, ale problém všech.

takže otázka: Je to tak?

podotázka: Byly semena jednoho původu?

Jestli tomu je tak, ja si myslím, tak asi bude problém v genetice. Nedávno jsem třeba slyšel o kytce, která je vyšlechtěná tak, že po 6-ti týdnech začne automaticky kvést (bez odhledu na světelnou periodu - ať to zasadíš, kdy chceš, ať na ní svítíš, jak chceš - prostě začne po 6-ti týdnech kvést. Takže genetika je všehoschopná .

Co bych zkusil já? Já bych na třetině kytek ufikl to vrchní šílenství a zbytku ho nechal - a sledoval bych, která část se bude vyvíjet líp. Ale taky je možné, že už se z toho nevyhrabou - a budou se jen větvit a degenerovat. Ale snad ne.

Old Post 23-06-2010 v 20:24 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 6

ja bych to nestrihal, jestli je to nejaka gen mutace tak to postihne celou kytku, tim ze to ustrihnes bys tomu stejne nepomohl - nech to povyrust a uvidis co se z toho vyvine -> je brzo na nejake zavery.

Ad mutace -> mej jsem to stesti ze sem chytl nejakeho mutanta a stalo to za houby, nejak moc extra nekvetl a mel "dojebane" listy -> ale jinak nez u tebe. Ty listy muzou byt z nejakeho stresu .... cim ze jsi vlastne "hubil" ty mravence ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-06-2010 v 20:37 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 7

Jo a ještě k těm mravencům. Hubit mravence je fakt humus. Zkus aspoň hodinu sledovat mravenčí hnízdo - a garantuju ti, že se budeš po příští chemické invazi cítit jako genocídní hubitel celých civilizací.

Old Post 23-06-2010 v 20:38 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 8


já měl něco podobnýho loni, nedokvetlo to. zásek a pak nic. Nevím jestli to bude i tvůj případ. tohle je fotka ze září,

Já bych to pro jistotu zaštípnul a doufal že to znovu rozjede správně. Každopádně zastřižením nic nezkazíš.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 23-06-2010 v 20:50 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ
Sem z textu pochopil, že tohle není problém jedné kytky, ale problém všech.

takže otázka: Je to tak?

podotázka: Byly semena jednoho původu?

Jestli tomu je tak, ja si myslím, tak asi bude problém v genetice. Nedávno jsem třeba slyšel o kytce, která je vyšlechtěná tak, že po 6-ti týdnech začne automaticky kvést (bez odhledu na světelnou periodu - ať to zasadíš, kdy chceš, ať na ní svítíš, jak chceš - prostě začne po 6-ti týdnech kvést. Takže genetika je všehoschopná .

Co bych zkusil já? Já bych na třetině kytek ufikl to vrchní šílenství a zbytku ho nechal - a sledoval bych, která část se bude vyvíjet líp. Ale taky je možné, že už se z toho nevyhrabou - a budou se jen větvit a degenerovat. Ale snad ne.

Fákt jo!!!!A nekecáš náhodou!!!!tomu se říká autoflowering.Autoflowering pochází z konopí ruderalis nebo tak nějak se to píše ale to nemá skoro žádný THC a proto ho seeds banky skřížily z odrůdami které mají THC hodně a pomocí dlouhodobé práce vyšlechtily zhulujcí autofloweringové kytky které v česku můžeš sklidit 2x do roka a v nějaké jižní zemi i 3x do roka Že jsi o tom slišel tak to je dost možný protože jen tady na groweru je několik pěstitelů se tím zabývajcích. Sorry za nepřesnosti popřípadě zkreslené informace.

Old Post 24-06-2010 v 12:26 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx
já měl něco podobnýho loni, nedokvetlo to. zásek a pak nic. Nevím jestli to bude i tvůj případ. tohle je fotka ze září,

Já bych to pro jistotu zaštípnul a doufal že to znovu rozjede správně. Každopádně zastřižením nic nezkazíš.


jj taky se mi to stalo, malo slunce. podle me, aspon nektere kytky to nemaj moc rady. mi nezacala kvest vubec + zaclo v tom kraku listi plesnit.


citace:
Původní příspěvek od Tod
Ahoj lidi, prosím vás o pomoc.. moji Rusáci (hnojené zatím kristalonem start) rostli krásně ale najednou přestali růst do výšky, horní listy a patra jsou strašně nahuštěná na sobě a celkově zdeformované, některé z nich vypadají jako salát.. pěkně mě to štve, bojím se o výnos.. já se domnívám že by to mohlo být postřikem proti mravencům pač jich tam je dost, ale všichni mi to vymlouvají.. prý to normálně všeci používají a pohoda.. setkali jste se s tím někdy? Budu rád za případné odpovědi.. Děkuju


nech to rust jak zacne plesnit v mliku se listi nestrati




citace:
Původní příspěvek od High

Fákt jo!!!!A nekecáš náhodou!!!!tomu se říká autoflowering.Autoflowering pochází z konopí ruderalis nebo tak nějak se to píše ale to nemá skoro žádný THC a proto ho seeds banky skřížily z odrůdami které mají THC hodně a pomocí dlouhodobé práce vyšlechtily zhulujcí autofloweringové kytky které v česku můžeš sklidit 2x do roka a v nějaké jižní zemi i 3x do roka Že jsi o tom slišel tak to je dost možný protože jen tady na groweru je několik pěstitelů se tím zabývajcích. Sorry za nepřesnosti popřípadě zkreslené informace.


tady se snad resi neco jineho ne? staci odkaz at si pocte o automatikach

Old Post 24-06-2010 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od High

Fákt jo!!!!A nekecáš náhodou!!!!tomu se říká autoflowering.Autoflowering pochází z konopí ruderalis nebo tak nějak se to píše ale to nemá skoro žádný THC a proto ho seeds banky skřížily z odrůdami které mají THC hodně a pomocí dlouhodobé práce vyšlechtily zhulujcí autofloweringové kytky které v česku můžeš sklidit 2x do roka a v nějaké jižní zemi i 3x do roka Že jsi o tom slišel tak to je dost možný protože jen tady na groweru je několik pěstitelů se tím zabývajcích. Sorry za nepřesnosti popřípadě zkreslené informace.


Milý High, informace jsou to zajímavé a opravdu je ted slYším, respektive vidím , poprvé. Možná to je tím, že se nezajímám - už hodnou řádku let nepěstuju nic jiného než Mazara nebo Euforii a nebo Pot of gold. Takže mě překvapilo, že na trhu je kytka, která nekvete podle fotoperiody.

Old Post 24-06-2010 v 18:45 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino460
Stálý Člen

Karma uživatele pepino460 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12

Tod, ja mam ten isty problem s rusama. jednu varku som zasadil skoro, zacala kvitnut. druhu o mesiac neskor, a vdaka yebnutemu pocasiu kvitne aj druha varka. urobil som zopar klonov, dnes som ich sadil tak sa necham prekvapit.

Kosmej, kamos ma asi 10Ks nepamatam si na meno rastlin ale tiez su to autofloweringi. zistim ti nazov? vyrastli asi 20cm do vysky a zacali kvitnut. neviem ako chutia, ale asi to bude nejaky genetycaly waste. zistim ti to?

Old Post 28-06-2010 v 12:58 PM
pepino460 je offline   Profil uživatele pepino460   Find more posts by pepino460   Foto galerie člena pepino460   Click here to Send pepino460 a Private Message   Add pepino460 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino460
Stálý Člen

Karma uživatele pepino460 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 13

rus sadeny 25.4

Old Post 28-06-2010 v 13:18 PM
pepino460 je offline   Profil uživatele pepino460   Find more posts by pepino460   Foto galerie člena pepino460   Click here to Send pepino460 a Private Message   Add pepino460 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5682890 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív