Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Něco je špatně , vysoké pH ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Hydroponie Něco je špatně Příspěvek č. 1

Prosím poraďte někdo co jím chybí mají svěšené listy a na některých jsou žluté mapy. Mám je pod 600w v RW z kapilarovými rozvody. Zatím jím dávám EC jen 1.3 a PH 5.8 ale dnes jsem měřil PH a EC z toho co vyteklo a EC bylo 1.1 a PH 7.3 muže to být ten problém? A jak se tam vzalo tak vysoké PH když v sudu mam PH v normě?? Hnojky dávám standardně co jsem koupil v growshopu.

indoorjohn

Old Post 23-03-2009 v 14:07 PM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 2



foto

indoorjohn

Old Post 23-03-2009 v 14:12 PM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3

Čus, jen odhaduji:
Dávšá EC1,3, vyteče 1,1, takže substár sníží EC o 0,2, takže EC hlíny by mělo být zřejmě kolem 1,0. Je možný, že je to málo a kytkám dochází "šťáva".

Mě to žloutlo, ale jen jsem přidal trochu dusíku a vitamínů a za dva dny zas stály (žlutý listy zůstaly...)

H¤O

Old Post 23-03-2009 v 22:04 PM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 4

martil kámo mám takový pravidlo: "zhulenej nebo nalitej do fóra nepíšu".
injohn s rw nemám zkušenosti, ale PH 7,3 je moc. ty rohože se před použitím nějak upravujou. (namáčí se a upravuje se PH)

Old Post 25-03-2009 v 13:05 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

Jo no upravují měl jsem je 24 hodin namočené ve vodě z upraveným ph. Nechápu jak je to možné že v sudu mám vodu 5.6 a v rohoži 7.2 udělal jsem proplach rohoží a ph pořád stejné snížil jsem ph v sudu na 3.5 a pořád stejné prostě to nechápu jak je to možné.

indoorjohn

Old Post 25-03-2009 v 15:04 PM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 6

nevidím jinou možnost, to ph ti zvedá ten rockwool. zkus to tady nastudovat dost podstatný jsou i hodnoty vstupní vody a taky to čim hnojíš a zkalibrovaný měřáky to je jasný měj se a.

Naposledy upravil aenema 25-03-2009 v 16:20 PM

Old Post 25-03-2009 v 16:06 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 7

Jo omlouvam se
Už je to asi se mnou dost špatný že i za "střízliva" melu hovna, nevšim sem si tý vaty

H¤O

Old Post 26-03-2009 v 11:34 AM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: Něco je špatně Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od indoorjohn
Prosím poraďte někdo co jím chybí mají svěšené listy a na některých jsou žluté mapy. Mám je pod 600w v RW z kapilarovými rozvody. Zatím jím dávám EC jen 1.3 a PH 5.8 ale dnes jsem měřil PH a EC z toho co vyteklo a EC bylo 1.1 a PH 7.3 muže to být ten problém? A jak se tam vzalo tak vysoké PH když v sudu mam PH v normě?? Hnojky dávám standardně co jsem koupil v growshopu.


Špatne napufrovany rohože.Jaky pH mel roztok do kteryho si je namáčel?

Ale nevidel bych to tak tragicky,to zvládnou.

Old Post 26-03-2009 v 11:44 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 9

Díkes za radu mohl bys prosím se rozepsat a napsat co dal? Zahájil jsem proplach jen vodou z PH 5.6 ale beze změn PH v rohoži 7.4 snížil jsem v bečce PH na 3.8 ale nevím jestli je to zrovna nejlepší řešení. Jak dlouho asi bude trvat než se to srovná a proč mi v bečce se to PH pořád samo zvyšuje? Moc dík všem za odpovědi

indoorjohn

Old Post 26-03-2009 v 12:29 PM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od indoorjohn
Díkes za radu mohl bys prosím se rozepsat a napsat co dal? Zahájil jsem proplach jen vodou z PH 5.6 ale beze změn PH v rohoži 7.4 snížil jsem v bečce PH na 3.8 ale nevím jestli je to zrovna nejlepší řešení. Jak dlouho asi bude trvat než se to srovná a proč mi v bečce se to PH pořád samo zvyšuje? Moc dík všem za odpovědi


Prave že zase tolik nestresuj,nech roztok kterej máš (tech pH 5,6) a čekej.

Řekl bych že to v klidu zvládnou.

Old Post 26-03-2009 v 12:40 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

Je to super vyzkoušel jsem par maličkostí a už jsem v květu a jsou už znatelné první paličky

indoorjohn

Old Post 18-04-2009 v 14:25 PM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 12

No začal jsem dávat nízké ph aby se to srovnalo a do bečky jsem dal bublifuk co se použiva v akvaristice aby okysličoval vodu. Někde jsem četl že pak nebude to ph padat a opravdu nepadá pěkně se drží na tom co namíchám. Jo a ještě jsém upravil cykly pouštění vody. Měl jsem 4 po minutě a teť mám jen 2 po minutě a stačí to bohatě a ještě dost hodně ušetřím na hnojivu když mi to neprotíka do kanálu. Vypadá to nadějně a je to dost rychlé tak snad se to už dotáhne do konce. Zatím zdar a ať to roste

indoorjohn

Old Post 19-04-2009 v 10:05 AM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2007 - Problémy s řezama , vysoké pH ?? - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3584440 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív