Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » ztráta hesla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 17

jo jo mmas pravdu , asi pred rokem jsem zapomel heslo k mímu emailu a asi pred pul rokem uz byla domena volna , tak jsem se regnul znova. Opravdu to asi po tom pulroce mažou

Old Post 10-07-2007 v 20:48 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Hlava


....nene neni tomu tak , na seznamu mi rekli ze se ucet po pul roce rusi automaticky ...jo je to tak

Jojo, nedávno sem na seznamu v podmínkách co maj přez 150 řádků četl, že po nějakym čase se automaticky schránka maže

Old Post 10-07-2007 v 21:55 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od praxer
to sice je jeho servr, ale tohle byva sifrovane automaticky, nikdo se k tomu heslu nedostane. Ovsem muze nastavit nove heslo.




Je to sice šifrované, ale dá se to heslo znovu vygenerovat přesně jak říká praxer....
takže by to neměl být problém!!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 12-07-2007 v 23:10 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezbitchmann
Nový Člen

Karma uživatele Lezbitchmann - 12% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

Tak jsem na e-mail krejzy@seznam.cz napsal již několik žádostí o zaslání vygenerovaného hesla a odpověď se mi nedostala žádná......Myslím si, že ten e-mail nebude aktivní a to už hodně dlouho. Ptám se již po 10..: neexistuje žádná jiná alternativní možnost, jak bych dostal zpět svůj původní nick Executor? Právě dnes rozjíždím novou skříň a rád bych ji přidal jako další pod svým nickem. Již poněkolikáté se omlouvám a ospravedlňuji za to, že jsem u registrace uvedl vymyšlený mail (byla to blbost) - na druhou stranu jsem nemohl předpokládat, že mi po "delší??" nečinnosti zrušíte (změníte) heslo.....MODové prosím, upravte v profilu člena Executor (v mém profilu) e-mail na jinou adresu. Věřím, že je to ve vašich kompetencích, jakožto správcové tohoto serveru můžete přeci cokoliv.

Executorův první skleník

Executorova první lampa

3rd IN - 1x PowerPlant, 1x Bubble Gum, 1x LP 150W

Old Post 12-10-2007 v 13:13 PM
Lezbitchmann je offline   Profil uživatele Lezbitchmann   Find more posts by Lezbitchmann   Foto galerie člena Lezbitchmann   Click here to Send Lezbitchmann a Private Message   Add Lezbitchmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 21

admin....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-10-2007 v 13:25 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Lezbitchmann
Tak jsem na e-mail krejzy@seznam.cz napsal již několik žádostí o zaslání vygenerovaného hesla a odpověď se mi nedostala žádná......Myslím si, že ten e-mail nebude aktivní a to už hodně dlouho. Ptám se již po 10..: neexistuje žádná jiná alternativní možnost, jak bych dostal zpět svůj původní nick Executor? Právě dnes rozjíždím novou skříň a rád bych ji přidal jako další pod svým nickem. Již poněkolikáté se omlouvám a ospravedlňuji za to, že jsem u registrace uvedl vymyšlený mail (byla to blbost) - na druhou stranu jsem nemohl předpokládat, že mi po "delší??" nečinnosti zrušíte (změníte) heslo.....MODové prosím, upravte v profilu člena Executor (v mém profilu) e-mail na jinou adresu. Věřím, že je to ve vašich kompetencích, jakožto správcové tohoto serveru můžete přeci cokoliv.

Žádná jiná možnost neexistuje. Pokud jsi ztratil přístup do e-mailové schránky uvedené v profilu, měl sis ji změnit na jinou. Rozuměj, pokud nemáš přístup do registračního e-mailu, nemám jinou možnost jak (automaticky) ověřit, že jsi to opravdu ty, kdo chceš získat přístup k účtu. Jiný způsob (např. že bys mi zasílal nějaké fotografie jako důkazy) odmítám, protože by mohl spustit lavinu dalších jedinců, kteří by se pokušeli získat přístup k cizím účtům a já prostě nehodlám trávit čas jen tím, že budu ověřovat čí je jaký účet. Promiň, ale srovnatelné podmínky s těmito na Groweru jsou i na jiných portálech. Nejsme žádná výjimka.

Budiž toto varování pro všechny, že je lepší mít aktualizovaný profil. A jak již zmínil PETREF před uvedením expirace hesel na Groweru dlouho běželo připomenutí členům, abysi své emaily zkontrolovali.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-10-2007 v 13:35 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 23

Tak jen tak pro zajimavost,muj rozhovor s "executorem" a jeho posledni slova na groweru.Posledni prispevek:10-09-2006 23:20 PM
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=9675

show must go on

Old Post 15-10-2007 v 20:25 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od carlos

Žádná jiná možnost neexistuje. Pokud jsi ztratil přístup do e-mailové schránky uvedené v profilu, měl sis ji změnit na jinou. Rozuměj, pokud nemáš přístup do registračního e-mailu, nemám jinou možnost jak (automaticky) ověřit, že jsi to opravdu ty, kdo chceš získat přístup k účtu. Jiný způsob (např. že bys mi zasílal nějaké fotografie jako důkazy) odmítám, protože by mohl spustit lavinu dalších jedinců, kteří by se pokušeli získat přístup k cizím účtům a já prostě nehodlám trávit čas jen tím, že budu ověřovat čí je jaký účet. Promiň, ale srovnatelné podmínky s těmito na Groweru jsou i na jiných portálech. Nejsme žádná výjimka.

Budiž toto varování pro všechny, že je lepší mít aktualizovaný profil. A jak již zmínil PETREF před uvedením expirace hesel na Groweru dlouho běželo připomenutí členům, abysi své emaily zkontrolovali.



Neda mi to a musis na tohle reagovat.Sam jsem o ucet taky malem prisel kvuli dlouhe neaktivite(email uz neplatil,nastesti jsem uhodl heslo) a rikal si no co ,prinejhorsim napisu adminovi,pridam nejaky padny dukaz ze jsem to opravdu ja/foto,kontakty na lidi,zpetna vazba,prisaha na holy pupek,prispevek na server atd.../ a bude vystarano.Jak vidim tak bych mel asi smulu.Na jednu stranu chapu admina ze je to nestandartni postup,ale stejne porad doufam ze je to tady jeste "od lidi pro lidi"....nebo ne?

show must go on

Old Post 15-10-2007 v 20:34 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezbitchmann
Nový Člen

Karma uživatele Lezbitchmann - 12% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 25

Napsal jsem carlosovi pm, stejně tak ((nevim už jestli opět carlosovi, ale kazdopadne nejakemu adminovi)) jsem učinil v době, kdy mi bylo změněno heslo...tuším ihned potom co jsem to zjistil a jediné čeho jsem se dočkal tak toho stejného jako nyní - a to jen......ignorace....Do PM jsem napsal vícero způsobů jak lze ověřit mou identitu.....Například by bylo zvláštní že se nick Executor připojoval z 98% z této IP, že měl nick Executor stejné heslo jako tento nick, že nick Executor má stejnou pěstírnu.....aji kdyby měl executor stejný nevím co všechno, tak by to stejně nestačilo k tomu, abych ten nick prostě dostal zpátky.......

Executorův první skleník

Executorova první lampa

3rd IN - 1x PowerPlant, 1x Bubble Gum, 1x LP 150W

Old Post 15-10-2007 v 21:47 PM
Lezbitchmann je offline   Profil uživatele Lezbitchmann   Find more posts by Lezbitchmann   Foto galerie člena Lezbitchmann   Click here to Send Lezbitchmann a Private Message   Add Lezbitchmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 26

Vyjádřil jsem se ti jasně do tohoto tématu. Nevím, zda mám do PM znovu opakovat to, co jsem napsal do tohoto threadu, aby mi bylo lépe rozuměno.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-10-2007 v 10:05 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezbitchmann
Nový Člen

Karma uživatele Lezbitchmann - 12% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 27

cháááá, tak sem se nasral a uhodl jsem heslo na ten mail, který není můj..mám radost a jdu zkusit zprovnit můj starý nick...jupííííí

Executorův první skleník

Executorova první lampa

3rd IN - 1x PowerPlant, 1x Bubble Gum, 1x LP 150W

Old Post 16-10-2007 v 11:45 AM
Lezbitchmann je offline   Profil uživatele Lezbitchmann   Find more posts by Lezbitchmann   Foto galerie člena Lezbitchmann   Click here to Send Lezbitchmann a Private Message   Add Lezbitchmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 28

Jsem tu živý a zdravý. E-mail mám změněný a celkově jsem tedy spokojený.......

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 16-10-2007 v 12:03 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 29

Perfektne. Napokon to dobre skoncilo a tento thread ma peknu myslienku.

Standardne postupy uz poznam, tak viem, ze ziadat je zbytocne.

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 16-10-2007 v 12:55 PM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 30

A ze to najednou jde co?
beee beee admine plosim nemuzu najit svoje papiry na hlavu jestli me nepomuzes tak te zabiju nebo ja nevim uz me to secko sere

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 16-10-2007 v 19:39 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 31

rarášku až se dostaneš do podobnýho průse*u tak pak začni vysí*at.....a až začneš příště vysí*rat, tak raději někoho jíného než mě......thx.....btw: že to najednou jde?? ehm-byla to poslední možnost co mi zbyla - uhodnout heslo na někoho mail...když má někdo login krejzy, tak mě napadlo heslo crazy.....Dřív jsem nad tím nepřemýšlel, protože jsem to nepovažoval za nutné a už vůbec ne za možné!!!

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 16-10-2007 v 20:01 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Re: ztáta hesla Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Lezbitchmann
Toto fórum zakládám z důvodů totální ignorace administrátorů Mám zde nick, který jsem nějaký ten rok používal a který bych chtěl používat nadále - JENŽE mi bylo změněno heslo [(z důvodu DLOUHÉ NEAKTIVITY) (bylo by možná dobré vědět co se rozumí pod pojmem dlouhá neaktivita)] a když bych si chtěl nechat zaslat na mail nové vygenerované heslo, tak nemůžu, jelikož mail, který jsem měl uvedený v profilu už neexistuje. Prosím jakéhokoliv zmocněného člověka, aby se mi ozval a tento problém by případně vyřešil. btw: jedná se o nick "executor".

V současné době se považuji za aktivního člena a svou maximálně půlroční nečinnost bych neviděl za tak závažný problém.

Děkuji

Mi se to stalo taky (napsalo to: Bohužel platnost tvého hesla po dlouhé době nečinnosti vypršela.....................atd)
Sice Měsíc se mi nezdá moc dlouhá doba nečinnosti, ale stalo se tak. Samozřejmě e-mail, který jsem měl v profilu zadaný už neexistoval, tudíž mi nové heslo nemohlo přijít.. Po kontaktu Administrátora na mail a řádného vysvětlení dané situace mi bylo DNES vráceno původní heslo(asi po 14 dnech od odeslání emailu).
Nechápu proč se ty hesla -prý z bezprčnostních důvodů- mění. Každý se snaží svoje heslo střežit, tak nevidím důvod proč by se mělo měnit po nějaké době(asi měsíc) nečinnosti. A pokud by se někdo vašeho Growerovského hesla zmocnil a přihlašoval se místo vás, tak by dlouhá doba nečinnosti nevznikla(navíc by si mohl změnit i email). Je to trochu nelogické, ne?..... ALE všechno má svůj důvod....
A doporučuju všem growerům, aby si raději zkontrolovali platnost svého mailu uvedeného ve svém profilu.

Naposledy upravil Hanos 02-01-2008 v 15:06 PM

Old Post 02-01-2008 v 14:56 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7626540 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív