Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plisen!Rychla rada
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Plisen!Rychla rada Příspěvek č. 1




Zdravim..
Včera jsem obhlížel mojí kíťu Papayu kterou mám ve skleníku jestli nenajdu nějakou plíseň no a vše se zdálo v pořádku, dneska sem se šel podívat a docela jsem se zhrozil když jsem to uviděl, na těch největších palicích plíseň ale jako že docela dost.. Dneskem je teprv 40 dní v květu, ale bylo mi jasné že budu mít problémy s plísní poněvadž to počasi je fakt na ho*no, takže sem dal 2.10 do zálivky FS a pak až 4.10 zase s FS..
Tak sem se chtěl zeptat jestli myslíte kitke už dnes ukončit život aby se mi ta plíseň nezvětšila..? A chuťově asi taky nebude nic moc že

First indoor - 150w

250W Scrog - Sweet tooth 3

Papaya by Tox 07

Naposledy upravil Toxikoman_169 05-01-2010 v 18:28 PM

Old Post 05-10-2006 v 15:07 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 2

Stalo se mi to samý! Šišky asi ve stejnej fázi, jako ty tvoje. A dva dny po prvním zalití Ripenem. Neváhal jsem a dneska ráno to vyškub celý. Už se houpe. Myslím, že nemá cenu čekat, až toho ta plíseň sežere ještě víc.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 05-10-2006 v 15:40 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 3

Díky Ti za odpověď.. Tak už to mam sklizené..
Zítra to tu smáznu..

First indoor - 150w

250W Scrog - Sweet tooth 3

Papaya by Tox 07

Old Post 05-10-2006 v 19:58 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5060240 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív