Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 401

Co na tom nechápeš? Při teplotě 29, vlhkosti 35, velikosti kytek 45 cm vyschne 3/4 litru ze substrátu za 48 hodin. Kytky už jsou prorostlý kořenama v celým květníku.

Chápu, že s každou zálivkou. Ovšem BioBizz uvádí na svých stránkách, že doporučuje zalévat BioBizz produktama 2-3x týdně max.
Moje otázka zní- zkoušel někdo BioBizz hnojivem zalévat každý den?? Půl litru do 11l květníku.
Díky.

Old Post 09-01-2019 v 07:53 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 402

ob den... 11l mi za den jen tak neproschne, pokud neulítne teplota někam do výšin (teplota a vlhkost v tom budou hrát velkou roli... 29 je na hrane a RH 35% to je dost malo, takhle se ma snizovat az v posledni fazi (a to uz pak bez odvlhcovacky stejne takhle pekne jen tak nesrazis)...

Anebo proste toho tam nalej vic. Ze protece do podmisky vic?? Nicemu to neuskodi... naopak.Ono to pak vyjde na 3x týdně ale jinak klidne muzes kazdej den... jen treba nepatrne uber tech hnojek.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-01-2019 v 10:52 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 403

Díky za pěknou odpověď! Zkusím to nějak pořešit. Denně se mi je také moc zalévat nechce. Vlhkost je sice nízká, ale kytky nevypadají, že by jim to nějak vadilo. Zvlhčovačku jsem měl v boxu jen první 4 týdny, nyní jedu už druhý týden bez ní- první týden po přepnutí na květ.

Old Post 09-01-2019 v 11:07 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 404

Tak Biobizz konečne pustil na trh pH+ a pH- výrobky na úpravu vody:
www.growway-garden.cz/productdetail?pid=13315

Old Post 16-04-2019 v 04:49 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 405

Zdar, nevíte... nemá biobizz náhodou nový receptury?

Koupil sem nový hnojky, maj novej design etiket, ale překvapil mě biogrow... smrdí jak hovna, co si pamatuju, takhle táhnul spíš fishmix... zkažený to určitě neni, nová lahev, čerstvě otevřená. A i se mi zdá že není tak hustej jak bejval, ale o něco tekutější.

Zaznamenal to někdo taky?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-11-2019 v 17:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 406

Ahoj, taky mám ty nové etikety a přijde mi to stejný.

Old Post 08-02-2020 v 19:16 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanszch
Nový Člen

Karma uživatele Hanszch - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 407

zdravim groweri
pouzivam biobizz grow, bloom, top max...
vsechno super, po aplikaci PH metru jeste lepsi pri spravnem PH.
jen PH+ od biobizz je takovy neucinny a celkem nakladny. pestuju outdoor fetoperiody, vseho leju o 100% vic nez jsou plany na automaty...
pouzivam destovku plus biobizz hnojky a ze 7,1 destovky po namichani to schodi na 4,1-4,5...takze to vyhanim na cca 6,5...a ten biobizz ph+ mizi docela rychle...
mate nejaky tip na nejaky jiny produkt, treba i od jine znacky nebo uplne neco co ma treba kazdy doma a jen nevim, ze se to da na ph+ pouzit?
diky moc za tipy a rady
resit ph zalivky vapnem nebo granulemi na ph do bazenu mi prijde nonsense
hezky den vam vsem a at to roste

Old Post 24-08-2020 v 11:21 AM
Hanszch je offline   Profil uživatele Hanszch   Find more posts by Hanszch   Foto galerie člena Hanszch   Click here to Send Hanszch a Private Message   Add Hanszch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 408

hydroxid draselny od AH 30 perc ma tusim dost silny

Old Post 24-08-2020 v 21:48 PM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 409

hele asi jsem spatne hledal bo jsem nic nenasel ale mam par otazek

biobizz bloom + topmax dohromady v jedne zalivce ok chapu to spravne ? dik

a biobizz grow proc tim hnojit tim do pulky kvetu kdyz to je rustova faze ? dik za otazky asi jsem liny hledat bo to nemuzu nikde najit

Old Post 02-04-2021 v 21:28 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 410

grow pouzivas pocas celej fazy zacinas napr v light mixe ten je velmi slabo zahnojeny ked ho nebudes pouzivat nebude ti to rast dobre v grow je vsetko potrebne na papanie bb bloom ber ako aktivator kvetu.... grow ma pomer npk 4-3-6 cize pomer cca 1-1-2 co je idealny na zaciatok kvetu cca dva tyzdne .....cize rast len grow popripade fishmix .... zaciatok kvetu 1-2 tyzdne 3:1 pomer grow bloom ... potom pomaly pridavas bloom na vyrovnany pomer 1:1 a ku koncu posledne dva tyzdne davas bloom a grow uberas na nulu toho bloomu tam potom tiez lej striedmo a ano miesas vsetko dokopy kontroluj si ec

Old Post 03-04-2021 v 14:08 PM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0600410 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív