Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 113 114 115
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 1825

Díky všem za často velmi vydařený příspěvky, jste fakt skvělí

Já přihodim taky jeden z brutusoidních, na který jsem si vzpomněl po laškování se svou přítelkyní, páč s tím taky souvisí....

Jednoho sobotního večera můj kamarád, jinak též DJ (a kurva dobrej,jak jinak )uspořádal takovou malou private klídovou sešn na terase svýho tenkrát pronajímanýho bytu a tak jsme nakoupili nějaký masíčko a šli s dalšim kámošem navštívit pořadatele
No sobotní večer holt nejni páteční, takže je člověk takovej trochu znavenej z páteční pařby a kolikrát kouká, aby večer vůbec byl a nespal, však to znáte...Tak jsme byli rádi, že je co dělat a neni k tomu třeba zase příliš bujará aktivita. Za zvuku systémku znějícímu zevnitř pokoje jsme pekli maso, pálili špeky a koukali na řeku ladně běžící kolem, do toho občas probrali tehdy často se měnící tunící inovace našich aut, která odpočívaly u břehu a dokreslovaly obrázek ke kýčovité dokonalosti
Večer plynul ke všeobecné spokojenosti, nic náročnýho, počet účastníků se často měnil jak kámoši míjeli míříc za pařbou náš barák a zastavovali se na peška. Přesto základ byl jasný, skládal se ze čtyř příjemně rozjařených chlapíků
Opravdu jsme se solidně bavili, ale jak jsem již předem připomenul, byla sobota a u nás odjakživa byl pařmenskou prioritou pátek, a když jste v pátek nešli domů krokem jak na Titanicu v bouři, tak to byl pátek divnej. Proto naše zábava pokračovala příjemným, ale nikterak bouřlivým tempem, což se však za chvíli za naší předchozí nevědomosti mělo změnit...

Kámoš(nazveme ho pro tento moment Kuly) totiž domluvil příchod tanečnice u diskotékové tyče, kterou už pár let bokem tělesně zpracovává. Ještě bych měl dát na zřetel zvěst, že Kuly je mrdník kterej se jen tak nevidí, se svými témeř třiceti lety již stačil potěšit víc než třista dívčích srdcí, no srdcí, však víte...
Já jsem nevěděl co od týhle návštěvy mám pořádně očekávat, no po pár pivkách a špecích jsem to už nechal plynout volně a bez nervozity.. Návštěva dorazila, nazveme jí Goly, a večer začal nabírat grády. Přesto že jsem Goly dobře znal z diskoték v našem městě a z Kulyho vyprávění, nikdy jsem se s ní osobně neznal. Po chvilce vyprávění jak proběhl taneční večer na jedné z místních diskoték jsme začali opilecky laškovat na účet Goly, která se nechala unášet našimy odvážnými nápady...
Navrhli jsme totiž milé Goly, jestli by nám nepředvedla pěkněj striptýz, ta se chvilku ošívala a pak navrhla jít dovnitř, léto se totiž chýlilo ke svému konci a na terase už nejteplejc nebylo. Jako místo pro provedení striptýzu jsme vymysleli schody vedoucí do dalšího patra, kde byl ideální plácek pro takovouhle show, vyvýšenej a na očích
Naladili jsme příhodnou muziku, ale nastal problém s osvětlením. Kámoš DJ odněkud s kvitací ostatního mužského osazenstva vyštrachal dlouho nepoužívaný reflektor, který byl pro tuto příležitost jako ušitý
Zhasli jsme tedy ostatní světelné zdroje a show mohla začít. Trochu zrychlím, podprda šla za potlesku postupně dolů, ale kalhotky stále zůstávali na svém vlhkém místě, což se nám příliš nelíbilo Goly vyzvala Kulyho, a ten, živel to největší, jal se svého úkolu nad naše očekávání. Vydráždil milou Goly natolik, že jeho ztopořený pyj brzy stanul v její exhibicionistické díře a my jsme nestačili valit naše bulvy.
Odebrali jsme se do obývacího pokoje, kde mrdací show pokračovala. Já s DJ a dalším kámošem jsme zaujali místa kolem rozměrné postele, usadili jsme se s posilňujícími nápoji na zem a očekávali další nevšední okamžiky. Tentokrát již na kopulující pár svítila pouze zapnutá televize stojící mezi námi. Goly křičela, hekala, konzumovala Kulyho bimbase způsobem jakým byla zřejmě zvyklá, neostýchávajíc se před našimy zvědavýmy vytřeštěnými pohledy.
Již na začátku striptýzu jsme každý skvělý moment oceňovali zvednutou kmitající pravicí se zataženou pěstí a užaslými úsměvy na ostatní diváky, tentokrát jsme ale kynuli i na Kulyho, protože zrovna zpracovával Goly zezadu a ta se zabořenou hekající tváří do polštáře nemohla vidět jeho stejné gestlikulace směrem k nám Goly se udělala asi potřetí, takovou multiorgastickou osobu jsem dlouho neviděl, a žádala o konec představení. Kuly se totiž pro přílišnou konzumaci alkoholu nemohl udělat, přestože na začátku jsme se už o nevímco sázeli, že do dvou minut bude hotovej. No nestalo se, nevadilo, Kuly to okomentoval jako že není všem dnům konec. Zazněl potlesk, Goly se oblíkla, rozdala na rozloučenou pusy nám všem, a při polibku na má ústa všem sdělila, že příště na řadě jsem JÁ! No souhlasil jsem, její přístup k sexu byl rozhodně líbivý a já bych též rád zakusil její smyslné rytmy.

Od té doby už párkrát od Kulyho padl při tápání co dělat návrh "Tak se pořádně zhulíme, zavoláme Goly a pořádně jí voprcáme, vždyť tě už dlouho chce vole", ale zatím k realizaci většinou kvůli jiným prioritám nedošlo Při jedné z šancí jsem totiž třeba upřednostil chytání ryb v brutálním děšti do jedný v noci, kdy ještě v osm se mnou Kuly dával špeka u vody, ale už o pár hodin později po taneční akci s dalšim mojim kámošem obšťastňoval Goly a její další dvě kámošky u Kulyho doma. Měl jsem to být já kdo s ním měl jet na tu párty, ale ryby byly tehdy přednější, no trochu si to vyčítám dodnes,sakra
Tož takovej je život......

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 12-11-2006 v 00:22 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 1826

tak po predchozim prispevku mam co delat drzet latku...

kdyz jsem byl s kamosem ve spanelich, tak jsme se zhulili v noci na opustenym hrade a byla tam jedna tak 10 metru vysoka vez a kamos, ze tam vyleze... inu, vylez, nutno podotknout az nahoru, pri lezeni zpatky se cca 8 metru nad zemi se ovsem zaseknul a nemohl dal... hrozilo spadnuti na zada na kamennou zem o 8 metru nize a radne rozbiti hlavy... kamos me tak s hruzou pocal volat o pomoc, ovsem cert tomu chtel, ze me v tu chvili nenapadlo nic jinyho, nez se mu zacit silene smat, vic, vic a vic...
po x minutach a totalnim vysileni tela se kamaradovi povedlo slizt, zel bez my pomoci, nebyl jsem schopen nez se smat...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 12-11-2006 v 03:38 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrku1
Nový Člen

Karma uživatele vrku1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1827

To jsme takhle jednou vyrazili na nějakej konzík. Tam to bylo docela v poho dal jsem pár piv, pár brk.Ke konci jsem byl už docela pěknej v tu chvíli jsem potkal kámoše a on hned jako že dáme brko. Tak tam do mě nahrnul skoro celou larvu jako že už nebude že má dost. Zbytek party už čekal v autě (ty nehulili). Pak jsem skoči do auta a jeli jsme. Celou cestu jsem jim hrnul do hav totální blbusti no vůbec ze mě nemohli. Těsně pred domovem jsem si vynutil močící zastávku. A pak jsem vylez z ven rozepnul jsem si poklopec (neustále jsem plácal nějaký blbosti) a v tu chvíli jsem si všim oblohy. No ta mě neskutečně dostala. Pak jsem chvílí všechny tahal ven at se taky kouknou. Potom mě dostali zpátky do auta.
To je prakticky všechno až na to ráno kdy jsem dobu dumal, kde jsem se včera vykoupal. Pak my došlo že jsem si včera rozepmul poklopec a to bylo všechno.
Nocní obloha je prostě nádhera.

Je to jako z toho českýho filmu Perníková Věž myslim.

Old Post 16-11-2006 v 20:38 PM
vrku1 je offline   Profil uživatele vrku1   Find more posts by vrku1   Foto galerie člena vrku1   Click here to Send vrku1 a Private Message   Add vrku1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 1828

20 min stary zazitek: vecer po namahavem dni smotnu speka zahulim si a jdu si pro piti a kdyz si chcu rozsvitit zapomenu ze tam neni vypinac tak sem dostal brutalni supku to byl ten nejsilnejsi shot v zivote co sem zazil

Old Post 19-11-2006 v 20:44 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 1829

vman

no to tet dělam ty woe u jednoho příspěvku čumim tak pul hodiny a čumim a čumím je to halda ja k prase takoví zaseky

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 21-11-2006 v 19:00 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 1830

tak ja sem jednou hulil s kamosema a jakoze narychlo ze mi jede zachvili bus.tak palime..stihli sme to jen taktak bezim na bus vbehnu dovnitr cely udychany a odpredu projdu autobus az dozadu a co se nedeje..vsichni na me cumi? proc?nechapu sednu si a cumi na me i lidi na proti me tak se citim nesvuj(zhuleny jak paprika k tomu).a asi po jedne minute sem si vsimnul ze mi leze z predni kapsy ten 5g pytel plny pala.omg sem stihoval celou cestu dom ze me zavrou a mel sem ze vsech strach

Old Post 16-12-2006 v 21:32 PM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1831

já mám strašně moc zážitků! ale několikrát jsem se skouřil tak že jsem jenom seděl někde na lavičce a ani jsem nevnímal svět a měl jsem pocit že když jsem se ani nehýbal že celý poskakuju a strašně jsem se potil! a nebo jednou takhle potkám kámoše a on at si jdu s ním zahulit měl od nějakáho týpka brutální ale fakt brutální model tak jsem si dal 1 prda ze skla a od té chvíle si nepamatuju nic až když mě kámoš probudil! a pak jsem se ho na to všechno ptal a on mi řekl že jsem si potáhnul a spadl na zem a spal asi 4 hodiny!! fakt brutal ale mám iveselejší zážitky jako halucinace a zase v jednu chvíli takové záchvaty smíchu že to nebylo ani možné ale nevím kde jsem bral dech na takovéto asi 15 minutové trvající záchvaty!! jj ganja je fakt super a kdo nezkusil je to chuj!!

Old Post 17-12-2006 v 16:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 1832

nebo nejlepsi je kdyz se s partou strasne skourime a pak se navzajem sami sobe smejeme jak ten druhy vypada a jak tak na ne koukas tak se smejes furt vic a ostatni tez ze sme jednou lezeli nazemi a tak sme se smali ze nas bolelo cele telo a nemohli sme se hybat jen sme se smali a jak to utichlo tak sem se na nekoho podival a uz to bylo zpet.fakt zkourenost me vzdy prekvapi necim novym!

Old Post 17-12-2006 v 16:34 PM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 1833

Pretože si to tá marijánka proste zaslúži.

edit: Toto tu nie, je to tu.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 17-12-2006 v 19:11 PM

Old Post 17-12-2006 v 18:21 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 1834

Téma z technických důvodů uzavírám, přesouvám do Síně Slávy a pro pokračování diskuse začínám nové zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27263

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-12-2006 v 13:30 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 113 114 115  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0227680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív