Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Atopické ekzémy???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Atopické exémy??? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny medical usery.
Začal jsem mít problémy s exémy-začalo to na předloktí a v zadní části kolen,tak jsem byl na kožní ordinaci,ale mastičky,které mi doktorka předepsala mi pomáhali jen krátkodobě. mam teď exém téměř po celých pažích,na ramenou a lýtkách.
Prosím tímto o radu,zda se dá udělat jakýsi odvar či mast,které by mému problému pomohli. Děkuji Dub-teaser

http://grower.cz/forum/showthread.p...0077#post850077

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Naposledy upravil Dub-Teaser 12-06-2005 v 11:49 AM

Old Post 12-06-2005 v 11:43 AM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 2

Doporučil bych Ti mast, občas, sice hodně hodně zřídka, ale mám taky atopáka a mast se perfektně osvědčila. Není to žádná agresivní sračka narvaná biochemickými hormonofilními jedy, nevysouší pokožku, ta si na ni jako na jiné preparáty nikterak nevytváří návyk, to znamená, že účinek je trvalejšího rázu i po vysazení masti. Navíc zabírá docela rychle a uklidňuje během několika málo minut svědění, což spousta předepisovaných mastí neumí. Zkus a uvidíš, já sem s ňou maximálně spokojený.

Northern lights x shiva: Jedna z mnoha
KYTKY DNES - POKUS
(WW) PAPAYA: Venkovní rapsodie
WW: Bílá, jenž oděla se purpurem
Plastic adventures

Old Post 12-06-2005 v 11:53 AM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 3

Doktorka mi na tohle predepsala Diprosone a za par dni byl klid . . .

Old Post 12-06-2005 v 15:48 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Dub: http://grower.cz/forum/showthread.p...kzem#post191342
kdyžtak se zkus konopího zeptat, jak si tu kupel dělá, možná Ti taky pomůže
já mám mastičku už otestovanou na lupénce, tam prý pomáhá, teď uvidím, jestli zabere i na atopickej ekzém, kdyby jo, pípnu

edit: jo vlastně, jsem husa, mastička pomohla, teď jsem si vzpomněla, jaks psal, že Ti to začalo i na zadní straně kolen.. pomohla, snad Ti taky mastička pomůže

Naposledy upravil 12-06-2005 v 19:42 PM

Old Post 12-06-2005 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5

v lékárnách mají "Cannaderm atopos" mast za něco kolem dvou kil
jestli by pomohla, je to lepší tež ty kortikoidní masti běžně předepisovaný kožníma nebo alergologama
na té masti z lékárny uvidíš účinnost, pak mužeš zkusit vyrábět doma

nemusim furt dělat jen co mě baví, ale nechcu dělat co se mi nelíbí

Old Post 15-06-2005 v 06:42 AM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 6

Chci jen podotknout k těm kortikoidům. Nejvíce se mi v týhle indikaci osvědčil Gelargin gel. Doporučuju zkusit. P.S. je bez preskripce, může to napsat i obvoďák

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 15-06-2005 v 08:16 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alalí
Stálý Člen

Karma uživatele Alalí - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

Hola! Zdravim a chtěla bych ti říct, aby jsi se podíval na
www.cannaderm.cz
Můžeš si tam objednat veškerou konopnou kosmetiku a zvlášt mast na atopák a lupénu. Můžu potvrdit, že opravdu funguje, mám lupénu a můj kluk atopák a dostali jsme se z toho raz dva.
Jsou ale dost drahý, ale vyplatí se. Lepší než se patlat chemkou.
Ale nej je samo udělat si vlastní mast.
A jinak, kdyby ses toho nemohl zbavit, nech si napsat lázně Lipovou, je to tam moc krásný.

Old Post 28-06-2005 v 09:00 AM
Alalí je offline   Profil uživatele Alalí   Find more posts by Alalí   Foto galerie člena Alalí   Click here to Send Alalí a Private Message   Add Alalí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 8

Toxikoman- ten,kdo si myslí,že víš p...,protože máš málo příspěvků,tak je ubožík a vůbec na takový lidi nereaguj,nezáleží,kolik máš příspěvkůa,le jaké ty příspěvky jsou... a to s trim sprchováním bych nehlásil,protože lidi s dermatovenerologickými problémy mají citlivější kůži a časté sprchování pokožku dráždí,proto preferuji koupán í..

Alalí- lupénka je nevyléčitelná nemoc,pořád se vrací,jenom třeba na určitou dobu zmizí..

edit by Jedule - nechcu zakládat další zbytečnej příspěvek, tak jen info - Toxikomanovo příspěvek o tom, aby se lidi víc sprchovali a že potřebuje víc příspěvků, jsem smázla.

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Naposledy upravil 01-09-2005 v 14:18 PM

Old Post 01-09-2005 v 13:40 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 9

jj konopna masticka co vim tak mooc dobre pomaha na ekzemy kamosce.
myti s exemamam nema co do cineni proboha... maximalne to vic svedi kdyz je blba oda..

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 01-09-2005 v 15:41 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alalí
Stálý Člen

Karma uživatele Alalí - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

Nejsem blbá, vim, že je Lupénka nevyléčitelná, když jí mám.
Ale před čtyřma rokama jsem byla v těch lázních a zatím na mě naštěstí nevlezla.

Old Post 02-09-2005 v 07:11 AM
Alalí je offline   Profil uživatele Alalí   Find more posts by Alalí   Foto galerie člena Alalí   Click here to Send Alalí a Private Message   Add Alalí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 11

chell- samozřejmě,že má. chlór dráždí pokožku strašnym způsobem a pokud je pokožka citlivá nebo trpí atopií,tak třeba sprchování 3x denně docela škodí..

Alalí-samozřejmě,promiň tak to myšleno nebylo...

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 03-09-2005 v 20:03 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Dub-Teaser: předpokládám, že chell to myslela tak, že sprchování nemá s léčbou či tlumením ekzému co do činění, tzn. že když se budu sprchovat furt, tak si nepomůžu - přesně, jak píšeš Ty a jak to IMHO myslela i chell ("maximálně to víc svědí"), takže myslím, že v tomhle se shodnete, teda aspoň doufám .

Já jsem měla atopák jako dítě, pak zmiznul a v pubertě, tuchám tak nějak, se objevil znovu. Když jsem byla u sestřenky na Moravě na prázdninách, zmizel až na maličký suchý ložiska mezi prsty, měli tam skalní vrt, chemicky neupravovanou vodu. Přijela jsem do Prahy, umyla si poprvé ruce a měla je samý puchýř.
Teď žeru sedm let glukokortikoidy, takže ekzém to vzdal . Ale teda tuhle metodu vůbec nedoporučuju, mastička by mohla pomoct (zatím mám jednoho mladého muže, kterému nepomohla, a tuším asi tak... hmmm... pět nebo šest lidí, kterým ekzé výrazně zmírnila a možná je i toho zbavila, nevím, zatím jsem s nimi od té doby nemluvila.

Old Post 03-09-2005 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alalí
Stálý Člen

Karma uživatele Alalí - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 13

Pro Dub - Teaser: Nic se neděje, zas nejsem taková citlivka.
Teď mě poškrábala naše čubina, tak se zdá, že na mě lupéna začíná zase lézt. Jo, do lázní bych si šla klidně odpočinout, je to pohoda, byla tam docela dobrá parta a hlavně parádní relax.
No, ale, když mám jeden pupínek ,tak mě tam nepošlou.

Old Post 05-09-2005 v 07:03 AM
Alalí je offline   Profil uživatele Alalí   Find more posts by Alalí   Foto galerie člena Alalí   Click here to Send Alalí a Private Message   Add Alalí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 14

jojo... tag kdyby jsi jela do lázní,tak se ozvy a necham se taky poslat

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 08-09-2005 v 20:39 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alalí
Stálý Člen

Karma uživatele Alalí - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 15

Jo, ozvu se, jak to tak vidim, tak do jara jsem pěkně obsypaná, takovej duben je na lázně pěkně.

Old Post 09-09-2005 v 07:00 AM
Alalí je offline   Profil uživatele Alalí   Find more posts by Alalí   Foto galerie člena Alalí   Click here to Send Alalí a Private Message   Add Alalí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9418790 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív