Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W HPS Blue Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

150W HPS Blue Kush Příspěvek č. 1

Ahoj, rád bych Vás přivítal u svého druhého kola. V prvním kole jsem se snažil ptát na ÚPLNĚ všecko abych věděl, co dělám zle a do druhého kola šel co nejvíc vzdělanej a aby to opravdu stálo zato. Oproti prvnímu kolu jsem udělal menší upgrade - box 60x60x140 a světlo 150W HPS. Takže nyní k popisu

Set-up

Box - Mammoth classic 60x60x140

Světlo - 150W CFL 2700° - tu pojedu na růst, protože je to asi lepší než HPS
+ 150W HPS pro květ s SunPro Classic Shiny reflektorem

Cirkulace - 1 PC větrák 12V 103m^3/hod na ofuk, jeden na odvod vzduchu z boxu a přívod vzduchu pasivní. V květové fázi přepnutí na velký potrubní ventilátor na odvod vzduchu 187m^3/hod s pachovým filtrem 150 m^3/hod a pasivní přívod.

Květináče - 4L TEKU květníky naplněné Biobizz lightmix - přemýšlím o 6L TEKU, případné názory poprosím do komentářů

Osazenstvo - 4x Blue Kush od Dinafem, zatím 2 semínka už jsou v hlíně s centimetrovým kořínkem, 2 jsou puklá ale zatím kořínek nevylezl ven. Klíčivost 4 ze 4

Hnojivo - Z minulého kola tu mám připraveno Biobizz indoor tripack. Zároveň tu mám litrový Terra grow od Plagronu, čili to zkusím nějak namixovat.

Děkuji všem, kteří se rozhodnout sledovat moje vlákno, budu rád za jakékoliv postřehy k lepšímu pěstu!

Old Post 22-04-2019 v 17:01 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 2


Přidávám update. První dvě kytičky, které jsem do hlíny dal 21. 4. už pomalo povyrosly. Ty dvě druhé se mi zdálo, že semínka pukly, klíčky trošku poskočily ven ale potom se s nima vůbec nic nedělo, tak jsem je dal do hlíny a uvidíme, jestli se třeba aspon jedno chytne a přežije. Pokud ne, tak pojedu nejspíš jen tyto 2 rostlinky. Necham to takhle ještě pár dní a dám je rovnou do finálních, v plánu mám 4 litrové Teku. Pokud mi doporučíte tak dám 6 litrů, ale nevím jestli v tom je rozdíl.

EDIT: absolutně nevim, proč je fotka vzhůru nohama. At jí nahraju v jakékoli pozici (zkoušel jsem všecky 4) vždy je vzhůru nohama

Old Post 26-04-2019 v 15:09 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 3



Týden se s týdnem sešel. Dnes je to 12 dní od zasazení, ty malý květináčky už byly pěkně prokořeněný (až jsem koukal jak moc dokážou udělat bez hnojek a boosterů kořeny za tak malý čas). Celý bal i s polosuchou hlínou jsem šetrně přesunul do větších 3,5 litrových květináčů, ve kterých už zůstanou až do konce. Pojedu tedy jen dvě rostliny, druhé dvě bohužel fázi semínko --> sazenička nedaly. Ještě pokud to vyjde budu mít řezy G13 od zdejšího matkaře, tak ty bych k tomu přidal a jel bych 4 kytky. Zatím stále jedu pod 150W red CFL, nehnojím, jen zalévám odstátou vodou a udržuju hlínu stále pěkně vlhkou. Teplota je ideální kolem 28°C přes den, 22 přes noc. Jediné, co bych viděl jako problém je nízká vlhkost, ale roste to suprově tak to řešit nebudu.
Na fotkách je pohled z dveří na osazenstvo + pohled na tu povedenější z těch dvou.

Old Post 03-05-2019 v 13:09 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 4

Ahoj taky jsem mnel stejny model od semene a nic moc 2 ješte ktomu byli divny za mne sklamani čekal jsem vic od teho ,ale jinak dobry at se daři

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 03-05-2019 v 20:10 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 5

Krásně se ti to větví pod tou bloom CFLkou, mě to pod tou modrou dělalo podobný salátky

papun-dekl

Old Post 03-05-2019 v 20:29 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 6

Blue Kush jsem viděl u známého, perfektně vyrostl (byl trochu vyšší), pěkně voněl.

Old Post 04-05-2019 v 06:42 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 7

To sakumprdum: já si od toho slibuju hodně, ale pro sychr k tomu přidam ještě 2x G13. to vůbec neznám ale prý by to měla být docela bomba

to dekl: už při minulém pěstu mě překvapilo, jak se to pod květovkou samo krásně větví

to Just: té výšky se právě trochu bojím. Mám sice udělanou sít na scrog, ale myslim že dvě kytky uhlídám jen háčkama (doufám teda) takže bych tu sít nedával. Nicméně kdybych do toho přidal to g13 tak nevím, jestli bychdokáza na jednu sít uhlídat 2 strainy kdy každý roste jinak rychle

Old Post 04-05-2019 v 09:09 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 8



Vrátil jsem se po dvou dnech domu, absolutně nechápu jak to roste kytky za ty 2 dny vyrostly tak o 300%. Tvoří se na nich obrovské listy, jedna se víc vytahuje než druhá. Dnes jsem provedl první záštip nad čtvrtým patrem a snažím se roztahovat do stran. Za pár dní opět stříhnu již střižené větve a oholím vše pod tím. Přikládám foto obou kytiček. Jinak jsem dnes začal přidávat biobizz biogrow 2ml/litr odstáté vody. Zalévám každé 2 dny

Old Post 09-05-2019 v 15:03 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 9

Jo navyšku pozor mne to raketove vyletělo mneli kolem metru

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 09-05-2019 v 15:21 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 10



Ahoj, tak nějak jsem se nudil a už jsem chtěl zapojit a vůbec zkusit, jestli to všecko co jsem nakoupil funguje, tak jsem včera celý box víceméně předělal. Pořádně jsem udělal odvod vzduchu přes pacháč, přidal nové stínidlo na easyrollech, namontoval do toho 150W HPS a kytky pod to hezky naskládal. Mají ted nějaké 3 týdny, prošly jedním zaštípnutím a v boxu to vypadá takhle. Musím říct, že ta genetika 50/50 je dost jiná. Zatímco v prvním pěstu jsem měl 100% indicu Northern Lights a dělaly se mi takový hezký malý keříčky, tohle je jen takovej stonek s 6 obrovskejma listama a musím teda říct, že i na růstu to dost smrdí, takhle to předtím nesmrdělo ani při květu. Zároveň zítra nejspíš přivezu pár řízků G13 od zdejšího člena, tak ho tam na chviličku dám a pak hnedka přepnu. Hnojím stále každý druhý den se zálivkou. Jen nevím, jestli se ještě vyplatí štípat podruhé, nebo to nechat takhle s jedním záštipem. Zároveň zvažuji, že ještě odstřihnu ty listy co jsou u nejspodnějšího patra. Díky za sledování!

Old Post 14-05-2019 v 17:32 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 11

Box máš dost vysokej, já bych to nechal povyrůst a pak ještě poštípal, já sám sem svoje mohl ještě nechat povyrůst :x

Ať to roste

papun-dekl

Old Post 14-05-2019 v 21:58 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 12

Tak dnes dostaly kytky záštipy na obou nových větvích hnedka za prvním nodem. Zároven jsem na patře pod prvním záštipem štípnul nově vzniklé větve. Jen nevím, jestli není lepší všecky patra, která jsou pod tím prvním záštipem také úplně očesat. co myslíte? mám je vzít taky a mít první větve až u prvního záštipu hlavního stonku? Jsou tam 2 velké listy a 2 větší větývky. Děkuju, za pár dní snad přepnu

Old Post 16-05-2019 v 13:08 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 13




Ahoj, zdravim vsechny, kteri sleduji moje vlakno, ale i vsechny ostatni. Dneska jsem kytky prepnul na 12/12. Musim rict, ze rostou velice pekne, lepe nez v mem prvnim kole. Co me prekvapuje, je ten neskutecne mohutnej stonek uz po tak kratky dobe. Takovejhle stonek jsem nemel v prgnim kole ani pri kose. Pridavam fotky obou kytek. Ta jedna se rozvetvily trosku lepe, ale snad se to tedka po prepnuti jeste srovna. Ta mene kosata po zastrizeni spodnich vetvi vypada spis jako kokosova palma, tak uvidime, co mi na ni uzraje dnes poprve pridam kvetova hnojiva biobloom a za par dnu pidam topmax. Diky, at to roste

Old Post 21-05-2019 v 07:22 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 14


Včera se mi povedl husarský kousek - při snaze roztahovat kytku co to jde jsem uslyšel takové lupnutí. Podívám se a vidím, že mi hezky takhle v prostředku prasknul stonek. Hnedka jsem ho k tobě přimáčkl a stáhl drátem, protože mě nenapadlo nic lepšího. Dneska jsem koukal a kolem toho zlomu je to takové nahnědlé, okoralé. Snad to ta kytka nějak zásadně nepozná a nijak jí to nepoznamená, protože samozřejmě se to stalo na tý pěknější. Co myslíte, mám to ještě nějak pohrotit? Něco tomu pomoct? díky za radu

Old Post 23-05-2019 v 16:01 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 15




Ahoj všem, přidávám fotku po týdnu na 12/12. Kytky krásně rostou, fakt krásně. Povedlo se mi je hezky roztáhnout, tahám všecky vrcholky do roviny. Přímo pod stínidlem mám 2 větráky proti sobě, které ofukují vršky + rozvádí teplý vzduch všude po boxu, čili můžu mít vrcholky klidně 20 cm pod lampou a není tam teplo. Zlomená kytka vůbec nejeví známky toho, že by si toho nějak všimla. Jediné, co mě trápí, je defekt, asi? který se projevuje ohybáním špiček listů. Viz foto 2 a 3. listy nejsou nijak nažloutlé, nijak dohněda. Jsou krásně pevné, krásně zelené. První mě napadlo přehnojení, tak jsem snížil dávku hnojiv na polovinu (dřív jsem dával každé 2 dny do litru 2,5 ml biogrow + 1 ml biobloom a nalil do každé rostlinky po půl litru, nyní dávám 1,5 ml biogrow a 1 ml biobloom pro jistotu.) Jenže známky přehnojení by podle mě byly, že by listy začaly žloutnout. Nemáte někdo nějaký typ, čím by to mohlo být? Pro upřesnění, pH vody neřeším, nechávám jen odstát alespon den a doufám v to, že si s tím lightmix poradí Děkuji všem za rady!

Old Post 28-05-2019 v 16:56 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 16




Po pár dnech jsme přijel a nestačím se divit jak ty kytky rostou! viz foto číslo jedna. ALE, MÁME TU HERMAFRODITA? Na jedné kytce jsem si všiml koulí, tak jsem je všecky oškubal a postraní větve na kterých byly rovnou odsekl. Nicméně - všiml jsem si, že se ty koule udělaly jen úplně dole, na větvích ve stínu. Může to s tím nějak souviset? přidávám foto všeho. Co myslíte, stačí to takhle trhat nebo se jí mam rovnou zbavit at mi nenapadne i tu druhou? Díky moc

Old Post 04-06-2019 v 10:31 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2010 - 250W HPS bubbler - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4609690 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív