Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První indoor 125/150 CFL blue+red/250hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Hlína První indoor 125/150 CFL blue+red Příspěvek č. 1






8 let pěstuju out a z přibližně 100 kytek mi bylo +- 94 odcizeno, tak jsem po dělším času stráveným tady na groweru pročítáním různých příspěvků začal svůj první indoor, protože kdyby mi byla odcizena ještě jedna tak už se asi rozbrečím, ztratil jsem takhle nesčetně hodin svýho života úplně zbytečně. (Okolí tady je prostě plný zmetků kteří v létě prochází veškerý okolí a sklizí před growerem)- nehledě na to, že jsou schopni vlézt na zahradu nebo dokonce si vyzvednout sušinu přímo od vás ze sklepa.

Skříň homemade ze staré skříně, rozměry 58x83x160

Světlo na růst CFL 125blue a na květ 150red (Možná půjde 250w sodík jestli ho uchladím)

Folie bílo-černá z growshopu

Odtah je nějakej levnější axialní ventilátor 187m/h

Filtr domácí práce inspirace tady z groweru, mám to z pet lahvi a mezi tím 2,5cm uhlí,zatím vše funguje jak má.

Květináče 5,7l teku

Ofuk 2 PC větráčky jeden 12cm přímo na CFLku (její teplota je takových 22 stupňů) a 1 menší procesorovej vedle jako ofuk vrcholků.

Teplota přes den 24-27 a noc 20-22.

Vlhkost 60-75% ,jelikož mám doma dost vlhko, kdyby měl někdo nápad jak bych mohl stáhnout vlhkost v květu níž,tak prosím pište, odvlhčovačka je moc drahá zatím a jediný co mě napadlo tak do přítahu narvat par silica gel kuliček jestli by to stíhalo ten vzduch odvlhčovat. Nikde jsem nic jinýho než odvlhčovačku nenašel. (podle toho co jsem našel by mi měla stačit ta malá 250ml/d)

Zemina je kvalitní z místního květinářství (PH hodnotu jsem nenašel) ale není to ten humus co mají v obi či penny.

PH měřím BenTestem takže přesný PH neznám ale snažím se aby barva odpovídala 6.2-6.5

Hnojím Plagronem. Konkrétně Alga grow a bloom+ PK a teď by mi mělo ještě přijít sugar royal a green sensation.

Osazeno
2x Special queen#1 od RQS
2x Special Kush#1 od RQS
2x Critical Orange Punch od DP

1x Critical a 1x Queen jsou na světě od 01.03.19
Zbytek byl přidán 17.03.19

Na květ bylo přepnuto postupně mezi 14-16.03 (po třech hodinách za den)

Než jsem sehnal PH metr tak jsem dával moc vysoké PH a kytičky to možná trochu zpomalilo, mám pocit že jedna doteď má červený některý stonečky jako následek ale všechny ostatní už jsou jen zelený a žádné další problémy s PH nebyly, sem tam najdu smutnici nebo dvě, ale za 2 týdny sem jich dohromady zabil tak 4 v boxu a 2 se nalepily na lep. desky (zdá se mi že nemusím zasahovat nějakým přípravkem protože kytičky už byly starší když se ukázaly první smutnice a už je teď vídám tak jednou dvakrát do týdne po jednom kusu.

Doufám že to je vše.

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 20-04-2019 v 18:13 PM

Old Post 20-04-2019 v 16:27 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 2



Přidávám ještě foto ze 17.04, teď už vypadají líp,ale další foto přidám později,ať tu není úplnej spam obrázků beze změn.

papun-dekl

Old Post 20-04-2019 v 16:37 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 3

Drzim palce nech rastie môžeš rozpisat viac k tomu homemade pachacu ?

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 20-04-2019 v 19:30 PM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od šulko
Drzim palce nech rastie môžeš rozpisat viac k tomu homemade pachacu ?

Vzal jsem dvě petky 1x 2,5l od pepsi a 1x nějakou menší nevím od čeho tak, aby mi dokola zbývalo 2,5cm prostoru, pak jsem si sedl s manikurovýma nůžkama na hodinu k serialu a propichal je obě dokola a tu menší i zespodu jak jen to šlo ,pichneš a otočíš-tím tu dírku roztáhneš a není větší než ty granulky uhlí co mám, pak jsem do vetší nasypal od oka trochu uhlí,položil dovnitř tu menší,obsypal do plna a nahoru kde už nebyly dírky jsem dal asi 2cm silikonu takže to drží pohromadě,asi to měnit nebudu jen si udělám novej, uhlí uvnitř toho je v ceně asi 50kč (z kila mi zbylo ještě hodně). Taky jsem mohl udělat menší vrstvu - to zkusím příště protože tohle mi příjde že dělá velkej odpor,ale taky mám ve skříni podtlak tak je to možná tím.

Později se k tomu dostanu tak ti to nafotím.

papun-dekl

Old Post 20-04-2019 v 22:02 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 5




UP. 6dní 12/12

1. Celek - Nevím proč je to na fotce řidký jak ranní kakání, ale v realu když otevřu skříň, tak vidím jen zelenou,žádný díry.

2. Jeden z vrcholků (už se ukazují mini-blizny ale účel fotky bylo zkusit zabrat to jemné obsipání lístků které začalo už ve veg. fázi)

3. Homemade pacháč pro šulka.

EDIT: ještě k těm smutnicím, asi sem je dokázal vyvraždit bez pomocí nějakýho přípravku-moc jich ani nebylo a posledních pár dní jsem žádnou neviděl.

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 22-04-2019 v 20:33 PM

Old Post 22-04-2019 v 13:50 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 6

Dnes mi došla 250w son-t HPS tak jsem jí hned vymněnil a mám dilema,jestli tohle téma pořád patří do mikropěstování.

Jinak ta HPS mi byla darována a jelikož jsem nikdy nic podobnýho doma neměl tak bych měl 2 otázky.
Zaprvé semtam jemně jakoby zablíká, spíš jako by povolila na intenzitě na zlomek sekundy, né že by vypla úplně, je to tím že je stará?

Zadruhé jak řešíte skladnění tlumivky? po chvíli už docela hřeje, dal jsem jí na skřín na talíř, aby mi to nechytlo tak doufám že ta teplota už výš nepůjde. Asi na to pořídím větráček.

Děkuji za případné odpovědi (nejspíš to tu nikoho nezajímá )

Fotky bohužel přidat nemůžu, jelikož můj mobil pod HPSkem fotí jako z kriminálu (pruhy) tak budu muset fotoreport dělat za tmy.

Pokud nevyhořím, ozvu se brzo s fotkama.


Objednán odvlhčovač na květ, protože jsem nenašel spolehlivej způsob na snížení vlhkosti, k mýmu štěstí mě vyšel docela slušnej na 300kč kvůli poničené krabici!
.

papun-dekl

Old Post 23-04-2019 v 14:33 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

tema ti zaradim kam budes chtit,muzem upravit nazev,zarazeni atd.necham to na tobe.
lampa by blikat nemela s tlumivkou ti neporadim,pozival jsem digipredradnik...
vlakno je predvsim pro tebe,abys mohl zpetne dohledat svuj postup(tak to mam aspon ja)
kdyby neco,tak mi napis.A/S.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 23-04-2019 v 19:22 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 8

Já spíš myslel, aby pak nebyl problém s tím, kde je moje galerie, jinak to tady sdílím pro ostatní- ikdyž jsem pořád nepřišel na důvod

Ta lampa nebliká jen spíš čas od času jde vidět že zeslabila na pár setin. Zatím to svítí v pohode a i teplota se drží tak uvidíme.

Díky za přečtení!

Kdyžtak mi můžeš změnit název a připsat tam 250hps , dík.

papun-dekl

Old Post 23-04-2019 v 19:27 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

problem s umistenim nebude,galerii moderuju ja,takze cajk.davam tomu zelenou.
dam ti duvod proc:kdyz budes poctive postovat,tak ti tam treba nekdo najde chybu kterou delas,treba ktery sis nevsiml,poradi nejakej zlepsovak...atd...
mas to zmeneny....
gl.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 23-04-2019 v 19:48 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 10

No právě se nikdo neozval co dělám špatně a je to první grow tak nevěřím že je to bez chyby

Děkuju za změnu jména.

papun-dekl

Old Post 23-04-2019 v 19:52 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

chce to cas,hodne dobrych Groweru se tu ukaze jednou tejdne.....
jenom ja tu jsem 24/7
gl.

btw:pk13-14 by se nemel pouzivat s GS.....jedno nebo druhy....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 23-04-2019 v 20:11 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 12

Děkuji za upozornění, přesně sem si to právě hledal z těch důvodů že jsem se bál, že by to dohromady fungovat nemuselo, ale na internetu jsem naše pár lidí co tvrdí, že to jde a navíc jsem nenašel téma,kde by se psalo, že to nejde.

Máš s tím osobní zkušenost? Já totiž praxi s hojivama mám nulovou proto jsem to hledal takhle na 420 i na OG a tam psali že normálně ( stejně se GS má používat posledních 6 týdnu květu, tak třeba snížít a nebo vysadit PK na posledních 6 týdnů květu? - potom samozřejmě příjde flush, na to mám připravenej final flush straw.

Díky. dekl

Taky sem si všiml že u jedné starší královny mi začínají semtam žloutnout nějaký spodní listy, řekl bych nedostatek dusíku jak píšou v tom řešiči problémů, jen nevím co bych přesně měl dělat jsem už 9 dní na květu a i do květové zálivky jsem přidával něco málo TG, aby to ještě chvíli mělo ty potřebný látky na růst. Nějak moc to zatím neřeším tak uvidíme jestli jí stačilo obětovat ty 3 lístky nebo kolik jich zatím odešlo.

- ještě když se podívám na fotku deficitu dusíku tak ty spodní listy vypadají stejně, ale vrchní listy jsou dost tmavé, až se podobají přehnojení dusíkem tak já jsem z toho papun-dekl dodám fota..

edit: divný, že po tom, co jsi to napsal tak najednou všude na google mi nachází články kde se píše,že bych je neměl míchat (iluminati) -- tak co, mám normálně po 2 týdnech květu vyřadit PK a přidat GS?

Začal bych teda TB+PK a končil bych u TB+SR+GS vše plagron.

SR se má přidávat i během růstu, ale já jí dostal až dneska. Doufám že už to nebude na nic teď.

Edit2: Teď jsem si domů donesl ten final flush sugar royal a green sensation a nadmíru spokojen, vypadá to všechno zabijácky. final flush straw voní jak zmrzlina, sugar royal vypadá jak med. a GS krásně zelenej humusek

Ještě jednou dík že se o mě zajímáš!

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 25-04-2019 v 16:43 PM

Old Post 25-04-2019 v 13:13 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 13




Přidávám fotky,
1. list od spodku
2.list skoro z vrchu
Přilil jsem jim ještě trochu zálivky na růst jestli mají málo dusíku tak to snad pomůže
3. pohled dovnitř ze včerejška (9den 12/12) líp to vyfotit mobilem nejde..

papun-dekl

Old Post 25-04-2019 v 23:43 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 14

Pod tím sodíkem se to kurevsky táhne za 3 dny na sodíků to povyskočilo jak sviňa.
Mladší kytky udělaly nový haluze a spodky vyjely nahoru jak výtah během dvou dnů snad o 10cm a u těch starších se všechny vrchy taky zvedly snad o 4cm nahoru. Dělají mi radost akorát škoda semtam žlutýho listu dole. Doufám že zálivka na růst to zamezí :x Stále jsem otevřen všem komentářům

papun-dekl

Old Post 26-04-2019 v 11:24 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 15

ten rychlej rust neni od sodiku ale od prepnuti,po prepnuti kytky rostou jak blazen,az 14dni....pak se to zastavi....
k hnojkam,to pk13-14 mi delalo problem s ph-hodne spatne se mi pak upravovalo ph a musel jsem nalejt kvantum kyseliny abych se dostal na ph co potrebuju.ja rikam ze PK je GS pro chudy
-jinak v kvetu leju:TB-prvnich 14dni a pak k tomu pridam GS,SR,to leju az do konce,jen poslednich 7-10dni leju jen upravenou vodu....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-04-2019 v 16:04 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 16

Tak já mám PHdown on JiDB a tím to vždycky stahuju na hnědo-zelenou barvičku -socka nemá na elektronickej ph metr ikdyž už si o něm sním pro příště

Díky za obohacení zkušeností, já to pk používal od začátku s TB, teď sem přidal to SR , za 4 dny vymněním PK za GS a takhle pojedu do konce, pak už je final flush strawberry, jsem zvědavej

papun-dekl

Old Post 26-04-2019 v 16:33 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
31-07-2011 - InDoor 125w CFL a 250w HPS - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4630930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív