Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Trocha PUNKU pod zářivkama (2×18W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Je reálný s timto setupem vypěstovat požadovaný množství?
This poll is closed.
Ano 5 31.25%
Ne 11 68.75%
Total: 16 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Hlína Trocha PUNKU pod zářivkama (2×18W) Příspěvek č. 1



Pic všichni!
Už je to dlouhá doba, co jsem zdokumentovával svůj pěst a teď se naskytla hezkou i nehezkou náhodou příležitost. Měl jsem ve svym boxíku dvě matky, jejichž klony mám na zahrádce, právě v polovině květu, když jsem se vrátil po pěti dnech z Itálie. Opatrovnici jsem špatně informoval o zalévání, a to způsobilo kruté přivítání po odhrnutí fólie. Dvojčata Bubble Gum a Early Girl se už bohužel zachránit nepodařilo, takže se teď houpou na špagátě. Naštěstí díky suprovýmu bazaru zde na groweru se mi podařilo do večera sehnat dva řezy California Indica (tímto děkuji členu r-man ).

Teď už opustím minulost a popíšu vám plán mého pěstu. Jak jsem již napsal, jedná se o 2 řezy Kalifornské Indiky zasazené v substrátu pro pokojovky s perlitem, které budu roztahovat ohýbánim a SCRoGem do prostoru š×d×v -> 60cm×30cm×? (první věc, kterou bych potřeboval poradit - V jaký vzdálenosti položit mřížku od zářivek?). Hnojit budu sadou od Atami z CannaFestu (ATA Terra Leaves na růst, v případě potřeby i ATAZYME a na květ ATA Terra Max + Bloombastic [mám ho zadarmo, tak proč ho nezkusit...]).

Výnosnostně bych se chtěl přiblížit 25-ti gramům celkem, tak budu potřebovat velkou podporu jak sledovací, tak radící, případně trochu kritiky s lepšim řešenim.
Aktualizačky s fotkama budou jednou za týden, aby byla vidět nějaká změna. Inspirace je asi všem jasná: xpapousek, Jimmy a GrowManiac. Myslim, že jsem napsal vše, co je potřeba vědět, takže "LET'S GROW A PIECE OF PUNKY ."

Old Post 10-08-2011 v 21:25 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdar, to si nejsem jistej jestli opravdu zvladnes tech 25G
Tady citát z FaQ k tomu jak mit vysoko lampu
citace:
Na tuto otázku je jednoduchá odpověď - co nejníže, ale zároveň dát pozor a nespálit vršky rostlin. Bezpečný způsob jak zjistit, zda horko není moc velké je natáhnout ruku nad vrcholky. I po minutě by měla cítit stále jen příjemné teplo (jako za slunečného dne) - ne horko. V případě, že lampa moc hřeje je dobré buď pořídit chlazenou lampu, zlepšit větrání, použít stínění ze skla nebo plexiskla a nebo ji prostě pověsit výš.

A ted se zeptam ja ;D Jak mas vysokej Box? A jakou barvu maji zarivky a kolik litru maj ty kvetinace? Ventilace, Ofuk?

Old Post 11-08-2011 v 08:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 3

Hele čistě teoreticky..ty zářivky můžeš mit od vrcholků cca okolo 2 cm, ted už jenom odhadnout, jak budeš mít velký pálky, předpokládám, že trubice jsou statický, tudíš s nima manipulovat nemůžeš, že? já bych to viděl na cca 10 centimetrů tu síť. snad i někdo jinej dohodí tip měj se, budu sledovat.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 11-08-2011 v 09:04 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 4



Nazdár!
První dva příspěvky, paráda!

citace:
Původní příspěvek od Sebik23
Zdar, to si nejsem jistej jestli opravdu zvladnes tech 25G
Tady citát z FaQ k tomu jak mit vysoko lampu

A ted se zeptam ja ;D Jak mas vysokej Box? A jakou barvu maji zarivky a kolik litru maj ty kvetinace? Ventilace, Ofuk?

Čus, Box je vysokej 40cm, bez zářivek 35cm. Zářivky samozřejmě na růst 6500K a na květ 2700K. Květináče 3,5L, ale jak vidíš, nejsou plně zaplněny zeminou. Ventilaci jsem vyřešil 2×PC větráčkama (1×odtah, 1×přítah). Ofuk nemám, protože přítah fouká docela vydatně a po necelých dvou kolech, co jsem v tom jel, mi nepřišlo, že by měly slabý stonky. No a odkaz na FAQ se vztahuje k jiné otázce.Já se ptám na to, v jaký vzdálenosti mřížku od zářivek...Ale máš pravdu, že jsem toho zapomněl docela hodně napsat

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
Hele čistě teoreticky..ty zářivky můžeš mit od vrcholků cca okolo 2 cm, ted už jenom odhadnout, jak budeš mít velký pálky, předpokládám, že trubice jsou statický, tudíš s nima manipulovat nemůžeš, že? já bych to viděl na cca 10 centimetrů tu síť. snad i někdo jinej dohodí tip měj se, budu sledovat.

Pic, vrcholek rostlin se snažim mít uplně u zářivek, to je jasný. V prvnim kole jsem jel automaty a pěkně mě to vytrestalo - absolutně se mi tam nevešli, protože se strašně vytáhli a nemohl jsem je zastřihnout, abych zbytečně nepřišel o výnos.

1. Foto - přítah
2. Foto - odtah
Jsou skoro identický...

Old Post 11-08-2011 v 09:36 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Motre
Stálý Člen

Karma uživatele Motre - 0% PěstitelskáKarma uživatele Motre - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 5

zdar, moc skusenosti sice nemam, ale riesil by som to asi tak, ze v dobe ked uznas za vhodne ich zacat prepletat by som prichitil nejakym sposom siet ku kochlikom v urcitej vyske a cele to potom niecim podkladal aby si dosiahol nejaku tu svoju vzdialenost od trubic. prepletaj, prepletaj, a ked budes mat siet zaplnenu a zacnu ti prerastat tak len zacnes odoberat podlozky (napr. knihy).
kolko z vysky ti este uberu kochliky?
kazdopadne ked nemas dostatocne vysoky box, tak nezaplnaj siet uplne a prepni radsej ocosi skor aby si mal miesto v sieti ked sa zacnu natahovat. ja som prepletal, prepletal, zaplnil, a zrejme prepol dost neskoro a kedze uz nebolo kam prepletat tak trcali konare asi 15cm nad siet a zatienovali ne zrovna malo dalsich konarov a nastala dilema ci spodky oslahat aby zbytocne nebrali stavu tym velkym, alebo nechat a v domnienke ci budu tie zdatne vacsie aspon o tu vahu co by mali tie spodky.

kazdopadne prajem hodne zdaru!

A predsa sa tocí! - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56901

Old Post 11-08-2011 v 10:03 AM
Motre je offline   Profil uživatele Motre   Find more posts by Motre   Foto galerie člena Motre   Click here to Send Motre a Private Message   Add Motre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 6


citace:
Původní příspěvek od Motre
zdar, moc skusenosti sice nemam, ale riesil by som to asi tak, ze v dobe ked uznas za vhodne ich zacat prepletat by som prichitil nejakym sposom siet ku kochlikom v urcitej vyske a cele to potom niecim podkladal aby si dosiahol nejaku tu svoju vzdialenost od trubic. prepletaj, prepletaj, a ked budes mat siet zaplnenu a zacnu ti prerastat tak len zacnes odoberat podlozky (napr. knihy).
kolko z vysky ti este uberu kochliky?
kazdopadne ked nemas dostatocne vysoky box, tak nezaplnaj siet uplne a prepni radsej ocosi skor aby si mal miesto v sieti ked sa zacnu natahovat. ja som prepletal, prepletal, zaplnil, a zrejme prepol dost neskoro a kedze uz nebolo kam prepletat tak trcali konare asi 15cm nad siet a zatienovali ne zrovna malo dalsich konarov a nastala dilema ci spodky oslahat aby zbytocne nebrali stavu tym velkym, alebo nechat a v domnienke ci budu tie zdatne vacsie aspon o tu vahu co by mali tie spodky.

kazdopadne prajem hodne zdaru!

No já tam to pletivo musim mít napevno. Minule jsem ho měl připevněný 4-ma háčkama 5cm od zářivek a evidentně to bylo málo... Nemám fotku, takže jenom tak ilustračně

Old Post 11-08-2011 v 11:49 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Motre
Stálý Člen

Karma uživatele Motre - 0% PěstitelskáKarma uživatele Motre - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

napevno z akeho dovodu?
ved to vymysli tak aby si nemusel. mne osobne by sa teda nechcelo prestrkavat ruku 5cm priestorom aby som to poprepletal. hlavne v zadnych castiach skrine. neni nad variabilitu. a riesit to ked ti to zacne prerastat uz bude docela neskoro. takto by si aspon mohol regulovat vzdialenost aby neboli na zaciatku zbytocne daleko a na zaver sa ti spalia.
tot moj nazor, ale urob ako sa rozhodnes ty.

A predsa sa tocí! - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56901

Old Post 11-08-2011 v 13:23 PM
Motre je offline   Profil uživatele Motre   Find more posts by Motre   Foto galerie člena Motre   Click here to Send Motre a Private Message   Add Motre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Motre
napevno z akeho dovodu?
ved to vymysli tak aby si nemusel. mne osobne by sa teda nechcelo prestrkavat ruku 5cm priestorom aby som to poprepletal. hlavne v zadnych castiach skrine. neni nad variabilitu. a riesit to ked ti to zacne prerastat uz bude docela neskoro. takto by si aspon mohol regulovat vzdialenost aby neboli na zaciatku zbytocne daleko a na zaver sa ti spalia.
tot moj nazor, ale urob ako sa rozhodnes ty.

Kámo já sem rád za každou radu! Ale nenapadá mě, jak jinak chytit pletivo. Vim, že xpapousek do měl zabudovaný v květináších, ale nevim vůbec, jak bych to do toho udělal... Tak kdyžtak ňákej nápad pls

Old Post 11-08-2011 v 19:59 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Motre
Stálý Člen

Karma uživatele Motre - 0% PěstitelskáKarma uživatele Motre - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 9

hmmm... napady... ide o to co mas k dispozicii a ako si manualne zrucny.
napriklad plechove lišty (napr. stavebnica Merkur) prisrobuj ku kochlikom a na ram pletiva. neviem ake pletivo pouzijes ani nic takze sa tazko radi, ale mne vzdy stryko hovorieval take porekadlo: hlupy mozes byt, ale musis si vedet poradit.
kazdopadne by som to riesil tym podkladanim kochlikov, aby si to mohol regulovat, v pripade potreby vybrat von a vyhrat sa s vypletom. skus poprezerat thready so scrogmi, inspiruj sa, pokukaj jake mas doma pouzitelne komponenty a urcite ta nieco napadne.

A predsa sa tocí! - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56901

Old Post 11-08-2011 v 21:47 PM
Motre je offline   Profil uživatele Motre   Find more posts by Motre   Foto galerie člena Motre   Click here to Send Motre a Private Message   Add Motre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Aktualizace I. Příspěvek č. 10


Nazdárek!
Jsem tu s malou aktualizačkou. Projížděl jsem pár threadů se SCRoGem a došel k závěru, že to pletivo uchytim napevno těch 10cm od zářivek. To už bude místa dost na proplétání. Navíc mám stejně ještě času dost, než přepnu na květ...

Old Post 17-08-2011 v 10:55 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Aktualizace II. Příspěvek č. 11


Čau!
Tak opět týdenní aktualizačka. Myslim, že se slečnám docela daří a snažej se růst, co to dá.
Otázka pro vás: Kdy bych tak asi měl začít hnojit? Myslim, že zatim to nemá význam...

Old Post 24-08-2011 v 14:21 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 12

Čau
Dostatečný množství izolepy a pár špejlí sou v mikropěstování vítaní kámoši

jinak ty květináče plň až po okraj a taky si nedělej iluze ,udeš rád když se párkrát zkouříš

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 24-08-2011 v 21:18 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 13

Květináče sem neplnil záměrně, aby byly kytky položeny níž a tim pádem zvýšil pěstírnu. A myslim si, že když kytky pořádně roztáhnu pod tím pletivem, tak bych z toho těch 25g mohl vyštípat. Proč to nezkusit...?

Old Post 26-08-2011 v 20:15 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Nápad Aktualizace III. Příspěvek č. 14


Zdary!
Takto to momentálně vypadá pod mýma zářivkama. Začal jsem roztahovat pod scrog už od pondělí a budu se snažit zaplnit celou plochu boxu.
Hodně štěstí do nového školního roku všem studentům jak středních, tak vysokých škol!

Old Post 31-08-2011 v 20:38 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 15


Pic!
Jsem tu zpět s aktualizačkou po trochu delší době. Roztahuji, co to jde...

Old Post 21-09-2011 v 21:01 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Aktualizace V. Příspěvek č. 16


Zdravim!
Tak po necelém měsíci zpět. Myslím, že bych už mohl přepnout na květ. Kdyžtak napište, co si myslíte

Old Post 18-10-2011 v 20:23 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-12-2003 - Jak to šlo pod zářivkama 4x 18W - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7088050 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív