Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. kolo, 125w red clf
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

1. kolo, 125w red clf Příspěvek č. 1






Zdravím všechny,tak jsem tu taky. S pěstěním nemám žádné zkušenosti, ale po poctivém přečtení si myslím, že jsem připraven

Dnešním dnem jsem už 12 dní na květu a zatím bez problémů.

Růst byl 30dní a hnojeno tím goldem.

Takže pár informací.

Box zbitý š55xh55xv120 (3x Ikea LACK odkládací stolek za 129,-)
Osvětlení PlugandGrow 125 W Red – svíceno od samého začátku
Ventilace přítah vzduchu pasivní
odtah 2x 12cm pc větrák
ofuk taktéž pc větrák 12cm
Stínitko hammer 50x40

Substrát BioBizz All-mix
Hnojivo growstar Gold A+B(mám ho zadarmiko)
Květináče 6 l a na jednu kytku mám kulatý 3,5 l
Ph kontroluji kapkama 6,2-6,6
Ec neměřím
Teplota: den 26-28°C, noc 20-22°C

Osazenstvo: 5ks semínek od ministry of cannabis fem. Shanti

Konec hlášení.

Old Post 03-05-2011 v 12:41 PM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 2

ještě k těm fotkám nahoře

1,2 fotka at mi to ladí trochu v pokoji :-D
3. 11. den květ
4. 6. den květ
5. 12 růst

Old Post 03-05-2011 v 12:53 PM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3






Po dlouhé době dávám info o kytkách Shanti od MOC. Po 125 clf to peče na můj první grow slušně. A to jsem ani tomu nevěřil .
Takže tak to vypadá v 17 dnu květu. Hnojení Growstar A+B 3ml na litr.

Výška kytek cca 60 - 65 cm.

Old Post 31-05-2011 v 08:34 AM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 4






Je tady 41 den květu. Začíná to hrozně vonět po bytě, ale vyhovuje mi to
Hnojení pořád growstarem 4ml na litr A+B. Kytky jsou úplně u stropu a mají cca 80 cm. Měl jsem strach, že už budu vymýšlet jak prodloužím skřín, ale v 30 dnu květu se růst zastavil. Vlhkost se mi drží na cca na 50%. Teplota v noci 22 a ve dne těch 27 a zálevám tak jednou za 5 dní.
Zítra jedu na 10 dní pracovně pryč. Jednou to bude zalito, tak snad to přežije. Rostliny vypadají zatím zdravě. Holt se mi daří.

22.6 plánuji kosu a musím si o tom tady počíst. Vůbec nevím co mám dělat , holt prní pěst.

Old Post 31-05-2011 v 08:57 AM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 5


a ještě fotka čím to vlastně hnojím

Old Post 31-05-2011 v 09:12 AM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

zítra nahodím fotky a info sušeného.

Old Post 04-07-2011 v 21:02 PM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanz23
Stálý Člen

Karma uživatele Hanz23 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 7

zdarec tak kolik toho nakonec bylo ??

Jsem elektrikář (s vyhl. 50 §6 .. a nově i vyhl. 100 §5 ), od malička mě fascinují světelné zdroje, jsem sběratel všeho okolo výbojek a V.O. můžete se zeptat na cokoliv, budu se vám to snažit vysvětlit jak nejlíp dokážu

Old Post 16-07-2011 v 19:30 PM
Hanz23 je offline   Profil uživatele Hanz23   Find more posts by Hanz23   Foto galerie člena Hanz23   Click here to Send Hanz23 a Private Message   Add Hanz23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hanz23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8

4Og, plná láhev od kafe. Já byl mimo :-)

Old Post 29-07-2011 v 21:17 PM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9

Hezký, jen škoda, že tu máš tak málo fotek... Už se těšim, až moje Shanti pěkně nacukruje
Jak dlouho jsi to nakonec měl na květu? Těch 9 týdnů, co udává MoC, nebo víc/míň?

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 21-01-2012 v 18:43 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead_can_dance
Stálý Člen

Karma uživatele dead_can_dance - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 10

Bohužel jsem hodně pracovně cestoval a nebyl čas na focení.
Růst byl 28 dnů a květ 63 dnů.
Na květ jsem přepínal jakmile byly kytky vysoké 23 cm. Po 26 dnech květu byly kytky vysoké už 80 cm. Málem mi to přerostlo skříň. Řídil jsem se podle tohoto

Indoor
1.kolo cfl 125w/5x shanti ... 40g
2.kolo cfl 125/4x orange bud ... 33g
3.kolo 150w/3x shanti ... právě jedu

Old Post 21-01-2012 v 19:06 PM
dead_can_dance je offline   Profil uživatele dead_can_dance   Find more posts by dead_can_dance   Foto galerie člena dead_can_dance   Click here to Send dead_can_dance a Private Message   Add dead_can_dance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 11

Tak tuhle stránku jsem předtim nenašel, díky A díky i za ostatní info

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 21-01-2012 v 20:49 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2011 - 2. kolo, 12x Euforia pod 200w red clf - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6324390 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív