Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Poprvé ve skleníku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
elbow
Nový Člen

Karma uživatele elbow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Obecné Poprvé ve skleníku Příspěvek č. 1

Ahoj všem, mám v plánu zkusit něco ve skleníku, zajímal by mě váš názor na to, jak jsem si to "rozmyslel".

V týdnu mám v plánu zasejt automat blueberry, klasicky do hlíny. Nejdřív teda do jiffu (mám jich kotel) a pak do květináče teprve. Velikost květináče 6,5l. Hlínu vezmu z pozemku a namíchám s perlitem a kompostem, na dno květináčů bych švihnul keramzit. Teď přichází hlavní problém... ve skleníků mám autozávlahu, která obsluhuje celej skleník, takže jí navedu i k tomuhle. Voda v závlaze je bez hnojiva, takže mám v plánu 1x za 14 dní udělat ruční zálivku s hnojivem. V tom není problém ne? Nechce se mi to hnojit kristalonem a tak se rozhoduju mezi PLAGRONEM a BIOBIZZ. Za plagron se mi nechce utrácet - ale není to o penězích, jen bych prostě chtěl zkusit spíš ten BIOBIZZ. Má někdo zkušenosti? Moc jsem toho tady nevyčetl...

Konkrétně bych koupil asi jen Grow a Bloom. Má někdo zkušenost nebo lepší radu? Má smysl pak třeba koupit final solution? Na domácí hnojiva jako kopřivy a tak nemám teď moc čas ani chuť. Prostě něco koupim...

Skleník je solidně větranej, možnost plísní a podobných svinstev se nevylučuje, ale o tom tu nechci debatovat. Jde mi hlavně o názor na to hnojivo a pak jestli celý jak jsem to vymyslel neni hovadina. Zkušenosti z dřívějška nějaký mám, ale nikdy jsem to nehrotil. Teď bych chtěl vypěstovat něco, co bude dobře chutnat. Díky

Old Post 08-06-2015 v 17:15 PM
elbow je offline   Profil uživatele elbow   Find more posts by elbow   Foto galerie člena elbow   Click here to Send elbow a Private Message   Add elbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 2

Hoj kolego něco pro tebe:http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63583

Můj názor: myslím ze když se budou tvářit ze jim něco chybí tak jim to dám s mírou ovšem. No je to různý někdo říká nehnojit automaty jiný Hnoji o sto dvesto dvesto. Každopádně v květu jim to určitě nebude vadit co by PK 13-14. Ale je to pouze na tobě. jedu také bluebery auto fem. 16 dni na růstu in. zatím sem dal akorát vitalitikomplex ale mam v planu přidat grow složku až se začnou natahovat. Peace ať se daří.

ab imo pectore

Old Post 08-06-2015 v 17:48 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elbow
Nový Člen

Karma uživatele elbow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

O díky! Že mi to nevyjel vyhledávač -_-
Je to můj první skleníkovej pokus. Podědil jsem zahradu... samozřejmě chci co nejvíc a co nejlepší úrodu, ale chci si trochu pohrát a užít radost z pěstování. Příští rok bych to chtěl dát úplně bez kupovaných hnojiv.
Jinak kamarád automat hnojí kristalonem a frčí mu to jak bolševník.

Old Post 08-06-2015 v 18:21 PM
elbow je offline   Profil uživatele elbow   Find more posts by elbow   Foto galerie člena elbow   Click here to Send elbow a Private Message   Add elbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 4

Imho tu zahradu upřímně závidím :-) jak pokoukavam často narazím na výluhy z kopřiv a i jinou alchymii :-) no pokud je možnost si doma připravit tak proč ne ze jo. Snad se pak pochlubis co se ti povedlo. Peace.

ab imo pectore

Old Post 08-06-2015 v 19:07 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elbow
Nový Člen

Karma uživatele elbow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Rozhodně udělám z tohohle letošního skleníku nějakej seriál.
Do budoucna mám v plánu připravit kraviny jako kompost, kopřivy a podobně. Mám v plánu sem tam nějakou zajímavost co se mi povede postnout...

Old Post 08-06-2015 v 21:22 PM
elbow je offline   Profil uživatele elbow   Find more posts by elbow   Foto galerie člena elbow   Click here to Send elbow a Private Message   Add elbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
03-04-2017 - Venku nebo ve skleníku - 5 odpovědí
23-05-2016 - teplota ve skleniku - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0879300 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív