Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Hnojení a autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pedroso
Nový Člen

Karma uživatele Pedroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 9  

Hnojení a autoflower Příspěvek č. 1

Zdravím.Jsem nováček co se týče pěstu autoflower.Mám zasazených pár rostlinek v hlíně od Bio bizz light mix.Už je to asi 4.týden od semínka a rostliny jsou velmi malé(cca 15 cm).Některé už začli čerstvě kvést.Koupil jsem hnojiva od Bio Bizz Bloom+Grow+TopMax.Poradte jak často hnojit nebo jak mám daná hnojiva kombinovat.Nechci rostlinky hned při prvím pěstu zlikvidovat.Díky.

Old Post 16-05-2012 v 08:56 AM
Pedroso je offline   Profil uživatele Pedroso   Find more posts by Pedroso   Foto galerie člena Pedroso   Click here to Send Pedroso a Private Message   Add Pedroso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 2

BioBizz Bloom - 2 - 5ml na 1l vody (do každé zálivky)
BioBizz BioGrow - dávkování: 2 - 4 ml do 1 l vody ( stačí jednou za 4 - 5 dní ) podle potřeby
TopMax - dávkování: 2-5 ml na 1 l zálivky ( stačí taky jednou za 4-5 dní ) podle potřeby.

Vše to máš ale napsané na etiketě, popřípadě je to napsané u každého kdo to prodává .... ... HLEDEJ.

Peace

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 16-05-2012 v 09:08 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jakmile začne kvést tak TOPMAX dávám v každé zálivce a to 5ml na litr.

Old Post 16-05-2012 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 4

jasně, záleží na potřebách kytky ... třeba jsem minulý rok zaléval automaty v květu každý den a to tak, že dostali vždy 1ml Bloombastic + 1ml Terra Bloom / 1L vody... a nezdálo se mi, že by jim něco chybělo nebo přebejvalo

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 16-05-2012 v 10:02 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pedroso
Nový Člen

Karma uživatele Pedroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

Dobře takže když dáváš bloom v každé zálivce a 1 za 4 -5 dní grow takže zhruba každý 4-5 den mi vyjde dávat jak bloom tak grow že jo.Můžu smíchat obě hnojiva do jedné zálivky tzn.do 1 PET 1 l lahve namíchám společně s vodou grow+ bloom dohromady?Nebo musím mít každé hnojivo namíchané zvlášt?Díky.

Old Post 16-05-2012 v 10:56 AM
Pedroso je offline   Profil uživatele Pedroso   Find more posts by Pedroso   Foto galerie člena Pedroso   Click here to Send Pedroso a Private Message   Add Pedroso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 6

ne, namíchej to vše dohromady .... ničemu to nevadí ... je to to stejný jak když to zaliješ zvlášť ... ale raději dávej méně hnojek než více ... vždycky se to dá dohnat ... lepší je "podhnojit" než přehnojit ...

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 16-05-2012 v 11:47 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 7

AF je aj škoda hnojiť na rast. Pokiaľ máš aspoň nejaký ten substrát tak rastliny si berú živiny z neho. A potom to skôr prihnojiť na kvet. Môj názor

Old Post 16-05-2012 v 14:05 PM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

To ano taky jsem zastánce nehnojit na růst ale raději sadit a pěstovat v kvalitním kompostu nebo prohnojené hlíně a na tu je ideální guano které je širokospektrální hnojivo a má rozpad 2 měsíce takže ideálně promíchat z hlínou a sadit do toho přímo a stačí 100g na 7l hlíny kupovaného guana nebo 50g "domácího"guana .
jinak hnojky do hlíny zabudovat přímo a už nehnojit ,až pak na květ něčím.
Hnojení automatek je dost specifické díky rychlosti růstu a přepnutí na květ a dojezdu.Můj názor :-)

Old Post 16-05-2012 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homerus
Stálý Člen

Karma uživatele homerus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 9

Zdravím.Ja jsem taky novaček af,mam automazar od dutch passion a fruit od dinafem ve skleniku.
Na růst mam Fish mix -biobizz a květ alga bloom-plagron.
Mam to tak hnojit bo by někdo doporučil změnu?hnojiva jsou pro mě taky nové,hnojil jsem slepi.
a na palice aby se nafoukly doporučil by mi prosím někdo na to něco?
diky moc .a preju dobrej pěst

Old Post 21-05-2012 v 22:47 PM
homerus je offline   Profil uživatele homerus   Find more posts by homerus   Foto galerie člena homerus   Click here to Send homerus a Private Message   Add homerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od homerus
Zdravím.Ja jsem taky novaček af,mam automazar od dutch passion a fruit od dinafem ve skleniku.
Na růst mam Fish mix -biobizz a květ alga bloom-plagron.
Mam to tak hnojit bo by někdo doporučil změnu?hnojiva jsou pro mě taky nové,hnojil jsem slepi.
a na palice aby se nafoukly doporučil by mi prosím někdo na to něco?
diky moc .a preju dobrej pěst


s tím Fish Mix opatrně, je to silný koncentrát ... jednou až dvakrát týdně max ... můžeš to použít i jako postřik na listy z obou stran...


pic.

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 22-05-2012 v 06:41 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pedroso
Nový Člen

Karma uživatele Pedroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

Tak jsem začal kluci hnojit podle vašich rad a ono to roste jako blázen...v průmeru dají rostlinky 1 cm denně, někdy i víc.Díky moc za vaše rady a úspěšnému pěstu zdar.

Old Post 22-05-2012 v 09:03 AM
Pedroso je offline   Profil uživatele Pedroso   Find more posts by Pedroso   Foto galerie člena Pedroso   Click here to Send Pedroso a Private Message   Add Pedroso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homerus
Stálý Člen

Karma uživatele homerus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 12

no ješte jsem af nepohnojil jen normal kyti.ale typek doprucil pry 2-5ml/1l
zacit od 2 a jak bude vetsi tak pridat aš max tych 5ml.a skusim to střiknout.to sem nevedel dik moc

Old Post 22-05-2012 v 14:02 PM
homerus je offline   Profil uživatele homerus   Find more posts by homerus   Foto galerie člena homerus   Click here to Send homerus a Private Message   Add homerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Pedroso
Tak jsem začal kluci hnojit podle vašich rad a ono to roste jako blázen...v průmeru dají rostlinky 1 cm denně, někdy i víc.Díky moc za vaše rady a úspěšnému pěstu zdar.

je to urychlená genetika ono to tak poroste i když to hnojit nebudeš,s hnojením rozdíl moc nepoznáš!

Old Post 22-05-2012 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homerus
Stálý Člen

Karma uživatele homerus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 14

zdarec
tak jsem k fish mix koupil ještě bio grow.
dnes jsem zahnojil poprve.tak uvidim
peace

Old Post 29-05-2012 v 20:07 PM
homerus je offline   Profil uživatele homerus   Find more posts by homerus   Foto galerie člena homerus   Click here to Send homerus a Private Message   Add homerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 15

hlavne to s tim fish mixem neprestrel

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 29-05-2012 v 20:31 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homerus
Stálý Člen

Karma uživatele homerus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 16

hnojim opatrne.pohnojil jsem tim fish mixem 3krát fruit co mam v 20l kyblu.dal jsem zatim jen 2ml/l a zalil jsem to pokazde jen litrem.
dnes jsem hnojil ve skleniku už 2ml fish a 2 bio grow.

Old Post 29-05-2012 v 21:52 PM
homerus je offline   Profil uživatele homerus   Find more posts by homerus   Foto galerie člena homerus   Click here to Send homerus a Private Message   Add homerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
20-06-2013 - mix autoflowers - 0 odpovědí
23-08-2012 - 1. grow autoflower - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9398860 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív