Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Scháním technické konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Diare
Nový Člen

Karma uživatele Diare - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1

No nazdar. Obracím se na vás s prosbou o pomoc. Letos se mi KONEČNĚ podařilo sklidit.Byl jsem šťastnej člověk, JENŽE má "hodná" mátinka mi to všechno zabavila v přsvědčení že mě tím ochrání před drogama. Naštěstí to ZATÍM nespálila, dokonce se mi podařilo to i najít, ale nemohu to jen tak vzít jelikož jsem na rodičích doposud finančně závislý. Tak hledám nějakou vhodnou náhražku, nejlépe technické konopí, kterou by matka mohla klidně spálit a všichni by jsme byly spokojení. Potřebuji toho aspoň pul krabice od bot. Jestli o něčem víte tak mě dejte PROSÍM vědět, budu vám vděčný a jestli bude mise úspěšná tak se bohatě odměním.

Old Post 01-11-2002 v 12:53 PM
Diare je offline   Profil uživatele Diare   Find more posts by Diare   Foto galerie člena Diare   Click here to Send Diare a Private Message   Add Diare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

no to by mne zajímalo Příspěvek č. 2

Včera se mně známý zemědělec (vesničan) ptal, jestli bych mu nemohl sehnat techniku na legální pěstování. No slíbil jsem mu, že ač se ptá na špatným místě, že se zeptám. Prej na to berou kapři jaxvině. Respektive na těsto ze semen.
Takže pokud máte někdo kontakty na techniku, tedyna v čechách schválenou odrůdu, sem s nimi.
Teď mně napadlo, možná bych si taky něco vzal. Vono takových půlkilča za odpoledne při procházce městem a parky určitě rozházíš. No a vsadim boty, že když to takhle uděláte s 5ti kámošema, nebude tolik fízlů aby to vytrhali. Představte si, že ve všech květináčích po městě, ve všech parcích, záhonech apod. roste konopí, sice technika, ale je to dokonalá recese ne? Nehledě na to, že si lidi začnou trochu víc zvykat.
Už jsme podobný kousky dělali, ale nikdy nebylo tolik semen. Takže to nebylo tak hektický. Myslim, že tenkrát se tý akci říkalo Go. Něco jako jdi a házej všude kam to jen jde. Nejde o to, že by to vykvetlo, či dokonce jste něco sklidili. Ale aby to bylo všude a hlavně lidem na očích. Takže třeba v květináči před fízlárnou rostla 3 měsíce tráva. No něco absurdního až tak, že jsme vlastně byli pyšní. Pak to někdo sejmul. A takových míst bylo mraky. Ani jeden květináč na školních chodbách nezůstal na pokoji. To už je sice dost přehnaný, ale pro nás to dřív byla sranda.
Někdo možná řekne, že je to špatný, ale mně se to líbí. jde v podstatě o určitý druh boje. A to naprosto humání formou. Bez násilí a fyzických či materiálních ztrát.
Dobrej nápad nemyslíte? N4

Stay high if u can

Old Post 04-11-2002 v 00:35 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 3

2N4: Ted jsi na to kapl: seminka tech. hodne potrebuji rybari - takze 1/2 kg semen za nejakych 40.- Kc, s klicivosti sice naprd, pokud pamatuji, kolem 10, snad 15-ti procent, jsou ke koupi v kazdym lepsim obchudku pro rybare.
Blby je, ze nejsou feminizovany, takze pokud by se akce Go povedla dokonale a beze zbytku, dovedes si predstavit mraky tech. pylu nad celou krajinou, pyl leze i do skrini a opyluje Tveho piplaneho ........... (dopln), na venkovnich samicich poprasek nikoli pryskyrice, lec pylu....
**************************
Pravda je, ze by si lidi zvykli. *
**************************
Tezko ovsem rict, ktera situace by byla lepsi, proto se zdrzuji jakehokoli naznaku kritiky ci nadseni. Asi by to chtelo trousit seminka 'alespon prumernych' modelu, pokud ne lepsich...

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 04-11-2002 v 07:03 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

:D Příspěvek č. 4

2 viridis: díky za typ, rybářství zkusim. Jo sice máš pravdu (s těma samcema). Ale stejně tak ti to může oprcat hermouš u souseda na balkoně. Abych pravdu řekl, nad těma samcema jsem moc neuvažoval. Leč když to tedy nebudem tak přehánět a rozházme jen do květináču ve městě apod. Kde se kytky tutově nedožijou květu a je po starostech. Účel to spní.

Stay high if u can

Old Post 04-11-2002 v 22:14 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 5

pro Diarea:
ja osobne ti bohuzel nepomuzu, ale zkus si poradne sjet - konopa.cz- zabejvaj se technikou.......

jinak pokud nesezenes tekniku, tak di proste za mamou a promluv si s ni narovinu o trave, treba at si o tom neco precte a vic informuje , nebo ji zkus inteligentne vysvetlit, ze
ti stejne nemuze nikdy zabranit, aby sis to sehnal nekde jinde, akorat kdyz ti zabavi TVOJI urodu, kterou si si sam vypestoval, budes potom treba "nucenej" kupovat, cimz podporujes v nekterejch pripadech kolobehy penez, ktery se investujou dale napr do tvrdejch drog atdddd....
tak preju hodne stesti...............

Old Post 05-11-2002 v 12:14 PM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diare
Nový Člen

Karma uživatele Diare - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2 

Dik Příspěvek č. 6

Dik všem za snahu... Zvlášť Rude. Uz jsem s matkou o tom mluvil ale nic jí nedokáže přesvěčit že nejsem "FEŤÁK", ale ta adresa je v klidu snad se mi podaří něco sehnat. Zatím naštěstí nejsou tendence můj poklad pálit. Rozhazovat semena po štatlu se mi jeví jako dobrej nápad rozhodně jestli natrefím na nějaký větší množství semen určitě do toho půjdu.

Old Post 06-11-2002 v 11:22 AM
Diare je offline   Profil uživatele Diare   Find more posts by Diare   Foto galerie člena Diare   Click here to Send Diare a Private Message   Add Diare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spaceman_86
Stálý Člen

Karma uživatele spaceman_86 - 100% PěstitelskáKarma uživatele spaceman_86 - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 25 

Organika techo Příspěvek č. 7

jesli ses z prahy tak se podivej do zverimexu kterej
je když projdes smerem k vltave skořepkou a na druhý strane uvidis zverak...
tam maj kilo techosemen za 36,- to je fpoho...
minulej rok sem to rozhazel do zeme, a vyrostli stoho takovy mimikytky
ktery docela vonely ale nemeli zadnej HIGH....

zdarec

Old Post 08-11-2002 v 16:54 PM
spaceman_86 je offline   Profil uživatele spaceman_86   Find more posts by spaceman_86   Foto galerie člena spaceman_86   Click here to Send spaceman_86 a Private Message   Add spaceman_86 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele spaceman_86! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Nápad Hodně offtopic Příspěvek č. 8

Teda prolez sem tady toho už dost ale červenou karmu sem eště neviděl, viz. spaceman (tak né že mi jí tu hned za tohle začnete škrkat )

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 18-11-2003 v 17:16 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 9

Zdravim...
Možná bych věděl co s tím dělat....musel jsem kuchnout úplný nádherný moje princezny ze skleníku kvůli známýmu, který měl větší incident s bengárama.... ( jenda kyti fuck moc nezkuřuje, musíš dát opravdu víc a to pro mě není...takže klíďo daruji....už jsem to obrečel, když jsem je zařezával se strachem že ráno fíci vlítnou k nám....(no lidi hold bejvaj svině...)Nejhorší na tom bylo to, že to kámošovi zaříznul jeden zmrd! kterej když si to nesl home potkal cajty, který ho okamžitě sbalili...no a aby tomu dal perličku řekl, že mu to kámoš daroval aby to rozprodal... ( chcípák....druhého dne ráno kupa aut, psi atd. soudní povolení ....barák naruby atd....škandál po celém okolí....heh takže jsem to ještě toho dne večer musel okamžitě zlikvidovat a vyluxovat do posledního semínka....
Takže pokud ještě máš nějakou naději, že ti to máti nežahla....no problemo amigo.... ) čáros mějte se...

Old Post 02-12-2003 v 20:01 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 10

No muzes se podivat do rybarskejch potreb maj tam seminka techniky.

Old Post 10-12-2003 v 19:00 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dusann
Stálý Člen

Karma uživatele Dusann - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 61 

technika v praze... Příspěvek č. 11

Jsi li z prahy mohu ti doporucit jedno rybarstvi kde vim ze maj semena je to na zastavce tram. 22,23...myslim 15,25....jedno tam jede z hradcanksy a druhy z malostransky...na zastavce malovanka...tam je jako bys sel z5 po kolejich asi 50m tam je provaznictvi a rybarstvi a tam maj pul kilove i kilove baleni...drzim palce at ti to vyjde...

Old Post 10-12-2003 v 20:22 PM
Dusann je offline   Profil uživatele Dusann   Find more posts by Dusann   Foto galerie člena Dusann   Click here to Send Dusann a Private Message   Add Dusann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12

skoda pred 14 dnema to u nas zaoravali pole tak 200*100 metrů.vůbes nevim proc to sazeli.ale preju ti hodne stestí s teme brakama byla by skoda to spalit

Old Post 19-12-2003 v 08:24 AM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Pohodička mam iba semena Příspěvek č. 13

nazdar
mam iba semena, ale tvoja mamka asi pozna rozdiel

Old Post 20-12-2003 v 10:49 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 14

Tetrin:

s tim rozhazovánim semen je to hodně moc dobrej nápad :-)) Ještě že jste mi to poradili, fakt je to hustý...na jaře nakoupim pár kilo techa a všechno to naházim na trávník a do křoví před vchod :-))))))a jestli to naky zmrdi(třeba policajti) vytrhaj, tak bude repete, prostě nic nezmůžou :-))) viva la revolution

Old Post 17-01-2004 v 12:20 PM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
da_tatrman
Stálý Člen

Karma uživatele da_tatrman - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 115 

Příspěvek č. 15

jo konopa.cz us ma nabidku JUSO 11 na webshopu

Old Post 17-01-2004 v 17:22 PM
da_tatrman je offline   Profil uživatele da_tatrman   Find more posts by da_tatrman   Foto galerie člena da_tatrman   Click here to Send da_tatrman a Private Message   Add da_tatrman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

schanim technicke konopi Příspěvek č. 16

Kdis schanis techniku tak di do rybarkeho obchodu a tam se zeptej

Old Post 14-03-2004 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-03-2017 - Odrůdy + shop na technické léčivé konopí - 6 odpovědí
02-03-2017 - Kde pěstovat technické konopí? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3387020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív