Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » bude to lepší??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Obecné bude to lepší?? Příspěvek č. 1

Minulý rok sem sadil mazar(rizky-indoor) ktere sem sehnal tady na groweru. Nasadil jsem je do menších kvetinacu(10 L)
a jelikož jsem je měl na málo slunném místě (slunce svítilo od 15:00 do západu) tak mi narostly tak 80 cm vysoké kytky
trochu řidší.(ale dost brutální hulení,někdy stačí i 1 šluk) z těch 7 kytek jsem dostal cca15 semínek takových ne moc zralých.Nechtěli mi nakličit ve vodě tak jsem jim pomohl tim ze jsem jim nařízl špičky a v pohodě,všecky vylezli. No tedˇ už mají tak 10 cm a začíná 3 patro a mám ja dané tentokrát na místě kde svítí slunce celý den a jsou v zemi(u nás ve vinohradě v řádku).vypadá to že se jim daří. myslíte že po minulém roce se už tak trochu adpatovaly na venek a jak by to mohlo narůst velké a jestli to bude taky tak dobře fungovat??? a jeste je mozné ze se vyskytnou samci???

jestli máte někdo zkušenosti tak pište atˇ vim. díííky moc

Old Post 18-04-2004 v 09:37 AM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kecniw
Nový Člen

Karma uživatele Kecniw - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 2

Myslim že je jedna generace je malo na adaptaci.Ale zase záleží na jaké.Nijak tomu zas nerozumim ale si myslim že pokud bude dobrá hlina (třebas i hnojiva atd.) slunko a budeš se o ně starat.Tag ti to vyroste hodně gut.Já sem sázel v Jeseníkách na takový louce.Slunko tam svítilo od rána s hodinovou přestávkou (cca10:30 - 11:30 dle obdobi) do 5 odpoledne.Kytky byli malí ale zato drsný.Na intru to byla vyhlášená "chatovka".Hnojil sem neaky npk a kristanol.Minulej rok sem ale dal zahradnickej substrat na pulku a na pulku ne.A rozdil byl asi 20 x .Byli to stejny seminka co mám z lepších podmínek z hané - vždy.Skoušel sem i adaptaci na horské podnebí - asi 4 generace ale neakej posun sem nezaznamenal.Závěr můj :dobrá puda dyžtag hnojit, hodně slunce a kytka bude super.Na adaptaci se wyser.

Old Post 18-04-2004 v 20:54 PM
Kecniw je offline   Profil uživatele Kecniw   Find more posts by Kecniw   Foto galerie člena Kecniw   Click here to Send Kecniw a Private Message   Add Kecniw to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kecniw! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kecniw
Nový Člen

Karma uživatele Kecniw - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3

Kurňa ti samci eště.co jaá sem čet - Libor Dupal.Tag ten píše že je naše oblíbená kytka trochu svině.A u mě se to potvrdilo.I když vytrháš všechny samce může se ti stát (mě osobně každou sklizeň kua outdoor - ale zase jenom na hané v jeseníkách nigdy) že se ti jedna samice změní na hermáče (nebo sem nepozornej a byl to hermač vodzačatku ale tomu se mi nechce věřit) a omrdáfka je hotová.Dupal tam myslim píše o snaze zabránit vyhynutí druhu ale neak sem to moc nepochopil a zase to by se pak měnili v hermáče fšechny indór kytíí.Možná záleží na vhodné době eliminaci samců.Todel fuck newim sakra měl sem to jen pučeny.A je to 5 let.Ale zase sem to nigdy neřešil dycky byli katky f klidu.

Old Post 18-04-2004 v 21:07 PM
Kecniw je offline   Profil uživatele Kecniw   Find more posts by Kecniw   Foto galerie člena Kecniw   Click here to Send Kecniw a Private Message   Add Kecniw to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kecniw! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

diky za rady,o kytky se staram kazdy den, doufejme ze se podaří...

Old Post 19-04-2004 v 19:33 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
friktion
Nový Člen

Karma uživatele friktion - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 5

Ja si mysim ze taky zalezi hodne na pude jestli je to samec nebo ne.Ve stejne hline sem mel 4 kytky a nic jinyho tam nevyrostlo

Old Post 19-07-2004 v 20:28 PM
friktion je offline   Profil uživatele friktion   Find more posts by friktion   Foto galerie člena friktion   Click here to Send friktion a Private Message   Add friktion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The X
Stálý Člen

Karma uživatele The X - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6

S nejvetsi pravdepodobnosti to bude hermac mozna vic mozna min jinak snad samce ovlivnuje kyselost pudy cim vic kysela tim vic samcu.Jde spis o ty seminka chce to fakt kvalitu nejen peci.

Old Post 30-07-2004 v 02:51 AM
The X je offline   Profil uživatele The X   Find more posts by The X   Foto galerie člena The X   Click here to Send The X a Private Message   Add The X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3084100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív