Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 26w + 2x17w by LordPepino
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Obecné 26w + 2x17w by LordPepino Příspěvek č. 1



Ahoj všichni zakladám tady thread kde bych chtel aby ste mi psali kritiku a rady mam box o velikostech 42x42x96 (š.h.v)mam tam 3 usporky 2x 17w a jednu 26w neni to moc to sice vim ale chtel sem to tak skusit(a jeste vas prosim at mi sem nepisete ze si tam mam dat sodik...) mam 3 kytky ale kazda je jinak velka nevim totiz jak mam vyrovnat jejich vysky....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 16-03-2007 v 14:19 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 2

2: Hu-Ya no to jsou njaky normalni usporky, a uz je to podlozeny a skusil sem tu najmensi zalit s hnojivem ale s vetsi koncentraci nez u tech ostatnich a hodne se vytahla ......

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 17-03-2007 v 11:27 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3

jo a hnojky mam kristanol start a kristanol kvet

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 17-03-2007 v 11:28 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4


no ja sem je zacal hnojit jak mneli tyden a ted maji asi tak 18dni kvetinace maji prumer 20 cm a sou kulaty nevim kolik maji litru.... a zalivam to jen tim koncentratem s tou hnojkou u kristanolu 10ml/10l.. na fotce sou kytky o den satrsi.... roste to celkem rychle (jo a tam ten drat vede asi 15cm nad kytkama trosku to skresluje)

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Naposledy upravil LordPepino 17-03-2007 v 13:46 PM

Old Post 17-03-2007 v 13:39 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pratice
Nový Člen

Karma uživatele pratice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

Myslim ze pestovani pod nizkovataznimi lampami neni spatne....sam mam peknou kytku na okne a prevazne je ve skrini kde na ni sviti akorat 40w lampa....

Old Post 17-03-2007 v 17:07 PM
pratice je offline   Profil uživatele pratice   Find more posts by pratice   Foto galerie člena pratice   Click here to Send pratice a Private Message   Add pratice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 6

vzdit o to mi de box mam sestavenej asi tak za 1200 i s usporkama, kvetinacema a substratem....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 17-03-2007 v 17:51 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Obecné Příspěvek č. 7



cau tak sem tu zas a moje zahradka je o neco vetsi kytky maji uz 23dni mozna vic moc to nepocitam ale uz sou druhej den na kvetu.....Sou sice jeste mali ale chtel sem skusit takovej experiment jak to bude s tou malou kdyz bude kvest ..... jo a mam takovej problem vidite na fotce listy sou trochu nazloutly ale na okraji sou zeleny... je to normalni?? jo a hnojenim to byt nemuze protoze moc tu velkou nehnojim cekam az ji dorostou ty maly...

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 22-03-2007 v 14:33 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 8

Cao, myslim ze kdyz das kvest tu nejmensi, tak z toho asi moc nebude. a o kvalite nechci moc mluvit. Ta velka vypada celkem pekne, ale usporky takovou vysku zrejme neprosvitej, a to jeste kdyz vemes v uvahu ze i na kvetu budou jeste rust. Jinak fandim mikro pestovani, tak at roste. k+ za pokusy

A jeste prosimte co je to za model ?

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 22-03-2007 v 15:03 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 9

Dik za k+ model to je no name ale uz ke mne putuje WW a super skunk a mam podezreni ze ta velke bude semec .... ma pod novyma vyrostkama u listu "koule" ale maji v prumeru asi 0,5mm tak doufam ze se s toho vyklubou pestiky

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 22-03-2007 v 20:37 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 10

LordPepino : mno hele tou vejskou a rychlosti rustu by to nasvedcovalo samcovi. Jinak to je skoda, ale bejt tebou zkusim dokvest aspon ty maly kytizz a co nejdrive prejit na tu WW a zupa skunk. NN podle me moc nema smysl, ikdyz ted taky jedu neco z NN pod 125 envirolitkou.Je to sice NN ale ten model (skunk) sem hulil a byl sem nadmiru spokojen, tak sem ho tam proste soupnul, a kupodivu roste o neco rychleji nez vsechny Shivy. Jeste by to chtelo upgrade slunicka a ses skoro za vodou

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 22-03-2007 v 21:31 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fry
Stálý Člen

Karma uživatele fry - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 11

off topic:
aj ja sa chystam do niecoho podobneho
myslite,ze by to islo aj na ploche 50x50x100? nebude to svetlo prilis rozptylene?

Old Post 23-03-2007 v 21:44 PM
fry je offline   Profil uživatele fry   Find more posts by fry   Foto galerie člena fry   Click here to Send fry a Private Message   Add fry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 12

fry) Podla toho aké si spravíš tienidlo tak taký budeš mať rozptil svetla

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 23-03-2007 v 22:24 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 13

Zdravim nasel sem dobry usporky pro mikropestovani http://www.mobilbox.cz/reklamni-pre...ty/usporka/2999
http://www.mobilbox.cz/reklamni-pre...ne-zarovky/2997
http://www.mobilbox.cz/reklamni-pre...ka-sporici/2998
http://www.mobilbox.cz/reklamni-pre...ka-sporici/2998

nevim proc ale zdaji se mi strsne levny hlavne ta za tech 720kc ma 125w

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 25-03-2007 v 19:54 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 14

hm, vypadaj skoro stejne jako moje enviro. dokonce i ten srac v kterym je to teleso zasunuty ma uplne stejnou barevnou kombinaci jako envirolitky. jestli je to to sami a ma to spravny spektrum, tak sou Nurturelitky a envirolitky pekne predrazeny. Zas ale myslim ze nemaj predradnik(tyhle)

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 25-03-2007 v 20:28 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 15

Nevim no... růst jede pod všim ale počkej na květ... Když nechceš sodík tak bych tam dohodil aspoň zářivky aby měli širší spektrum, ty úsporky budou asi coolwhite ne?, našel si k nim graf nebo alespoň nějaký název? Dokup např. naturelite purple 24W - 199,- (490,- i s tělesem), dobrý a levný zářivky dělá taky Narva atd..

Jak si přišel na to že sou zářivky na tý stránce použitelný? Ta velká je hodně podobná enviru ale světelná spektra sem tam nikde nenašel.. možná sem málo hledal...

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 26-03-2007 v 14:59 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 16

no ja sem tam chtel dat zarivku uz davno ale dela mi problem ta skrin... na sirku je to moc tenky a navysku nevym aby se mi to za tim netocilo... jo a u tech levnych svetel tam neni napsany spektrum a uz sou z predradnikem kamarad ji ma a nemuze si ji vynachvalit......ale mnel problem s tou objednavkou doslo mu to asi az za 2 mesice

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 26-03-2007 v 20:01 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-10-2007 - MimiGrow by LordPepino - 59 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7398690 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív