Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Co by to mohlo být?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ponix
Nový Člen

Karma uživatele Ponix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8 

Co by to mohlo být? Příspěvek č. 1



Co by to mohlo být?

Old Post 07-11-2019 v 07:35 AM
Ponix je offline   Profil uživatele Ponix   Find more posts by Ponix   Foto galerie člena Ponix   Click here to Send Ponix a Private Message   Add Ponix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Zdar,myslim ze jsem ti vcera vysvetloval ze tu vlakno o listech je,ze kvuli kazdymu zlutymu listu nezakladame nove tema......
Tema je v teto sekci a jmenuje se: !!!MAS PROBLEM S LISTY?tak pis sem a nikam jinam VIII !!!

Ani tvuj popis problemu je o nicem,co treba napsat nejaky info,jak je to stary,cim svitis,hnojiva atd atd.....

TB
A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-11-2019 v 09:27 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 3

Myslím že znaky na listoch ukazujú teplotný stres .

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 07-11-2019 v 11:45 AM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ponix
Nový Člen

Karma uživatele Ponix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 4

Děkuji, mohlo by být měl jsem taploty až k 31°C a je to jen na jednom listě.

Old Post 07-11-2019 v 11:52 AM
Ponix je offline   Profil uživatele Ponix   Find more posts by Ponix   Foto galerie člena Ponix   Click here to Send Ponix a Private Message   Add Ponix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ponix
Nový Člen

Karma uživatele Ponix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 5

Dostal jsem 3 trestný body. A za 25 mě vyloučí. Vůbec to tu s tím fórem neumím. Asi jako že to dělám schválně. No za to že jsem jim poslal 50 Kč. A když se potřebuji na něco zeptat tak nemůžu. To opravdu nechápu. Jo šulko tobě děkuji za informaci. Možná to někomu taky pomůže.

Old Post 07-11-2019 v 12:04 PM
Ponix je offline   Profil uživatele Ponix   Find more posts by Ponix   Foto galerie člena Ponix   Click here to Send Ponix a Private Message   Add Ponix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Čau, chce to klid. Aladin je profík a snaží se tu udržovat nějaká pravidla. Dám ti radu - napiš co pěstuješ, jaké médium, jaká hnojiva, jaká lampa, teplota vzduchu v boxu, vlhkost, pH vstupní vody 😉 prostě všechny okolnosti kolem tvého boxu 😉 pak se třeba dostaneme k odpovědi na tvůj dotaz

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-11-2019 v 12:35 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ponix
Nový Člen

Karma uživatele Ponix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 7

Tak jsem se rozhodl napsat pár postřehů o pěstování pod Mars Hydro SP150. Musím říct že po 4 týdnech začíná nabývat na květ což s myslím že není vůbec špatne. Svítim jim 18/6.
Médiu půda substrát Plagron Allmix je 100% biologický substrát od společnosti Plagron obohacený o vysoké množství wurmhumusu
Organické hnojivo NPK: 1-2-1,pH: 6.5 - 7.5,EC: 1.5 -2.0,mS/cm,Balení: 50l,Hmotnost: 27,5kg lampa Mars hydro sp 150
Půda je predhnojena a měla byt stačit na 6 týdnu. Poté začnu přihnojovat. Vodu neřešim zaléváme odstátou (bez chlóru) podle potřeby. Teplota 29°C vlhkost 50-60%

Old Post 07-11-2019 v 12:54 PM
Ponix je offline   Profil uživatele Ponix   Find more posts by Ponix   Foto galerie člena Ponix   Click here to Send Ponix a Private Message   Add Ponix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Ponix
Dostal jsem 3 trestný body. A za 25 mě vyloučí. Vůbec to tu s tím fórem neumím. Asi jako že to dělám schválně. No za to že jsem jim poslal 50 Kč. A když se potřebuji na něco zeptat tak nemůžu. To opravdu nechápu. Jo šulko tobě děkuji za informaci. Možná to někomu taky pomůže.



Ano dostal,a ano prislo mi ze to je asi naschval,kdyz jsem ti to v jednom ze tri vlaknech co jsi zalozil vysvetloval, co delas spatne a kam tento dotaz patri......
vlakna jsem pak smazal páč jsis na otazku odpovedel sam,stim ze to dal resit nebudes.....
a dneska cely odznova,jakoby nic,proto TB....
pokud ti neco nebylo/neni jasny muzes mi kdykolik napsat PM a ja ti urcite poradim....
Moderuju zdarma ve svym volny case,takze poplatek za forum jde mimo me,jen dohlizim aby lidi dodrzovali pravidla......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-11-2019 v 15:28 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ponix
Nový Člen

Karma uživatele Ponix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 9

Dobře rozumím.

Old Post 07-11-2019 v 16:38 PM
Ponix je offline   Profil uživatele Ponix   Find more posts by Ponix   Foto galerie člena Ponix   Click here to Send Ponix a Private Message   Add Ponix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 10

Je to už nakvitnuté? Myslím, že na tých listoch sa prejavuje začínajúci deficit - zrejme fosfor, Cal a Mg Teplotný sok to nebude

Old Post 07-11-2019 v 19:32 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ponix
Nový Člen

Karma uživatele Ponix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 11

Začíná to kvést. Takže začít hnojit na květ.

Old Post 07-11-2019 v 20:05 PM
Ponix je offline   Profil uživatele Ponix   Find more posts by Ponix   Foto galerie člena Ponix   Click here to Send Ponix a Private Message   Add Ponix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

jak to muze kvest kdyz svits 18/6???
nebo je to AF???

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-11-2019 v 20:32 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 13

pozor- je rozdíl mezi pre-flowers a květem...pokud to má na sobě sem-tam blizničku, neznamená to, že to kvete...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 07-11-2019 v 20:36 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ponix
Nový Člen

Karma uživatele Ponix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 14

Zdravím je to tohle https://www.royalqueenseeds.cz/samo...-automatic.html

Daří se jí dobře pošlu foto. Teď jsem v práci. Tak v neděli.
Hele tak mě napadlo nešmiruji taky fízlové???🧐

Old Post 08-11-2019 v 22:22 PM
Ponix je offline   Profil uživatele Ponix   Find more posts by Ponix   Foto galerie člena Ponix   Click here to Send Ponix a Private Message   Add Ponix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 15

To tě napadlo brzo

Grower sponzor

Old Post 08-11-2019 v 22:50 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2017 - Prosím o názor čím by to mohlo být - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6207100 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív