Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém s PH? Nízké pH ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Problém s PH? Příspěvek č. 1



Na listech jsem objevil tady ten hnus?Ph hlídám kapkami,Pokud někdo má zkušenosti s timto problém,tak uvítám radu.

Roste to v hlíně,,mix cocos+substrát pro pokojovky..Zaléváno odstátou vodou PH kolem 6,2 .Teď je to na květu takže suchý a teplý vzduch.


Edit měřil jsem PH půdy papírkama potom aji přez destilku kapkami,,je to bída kolem 4-5PH takže přidávám vápenec!

Naposledy upravil Midloch 15-08-2008 v 10:09 AM

Old Post 15-08-2008 v 09:48 AM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 2

Edit měřil jsem PH půdy papírkama potom aji přez destilku kapkami,,je to bída kolem 4-5PH takže přidávám vápenec!

Nehcem byt zly ale nie je vapenec na znizenie Ph?

Old Post 24-08-2008 v 17:04 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 3

PH 0-7 =kysele
PH 7 = neutralni
PH 7-14 = alkalicke (zasadite)


Vapno je zasadita latka, ktera hodnotu PH zvedne.

midloch: jak to dopadlo?

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 12-04-2009 v 11:42 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

podívej se mi do galerky začalo to podobně
i když tohle je jiný

Old Post 14-04-2009 v 22:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 5

Tenhle problém dopadnul tak, že postihl všechny rostliny, následně opadly všechny listy, nicméně jsem sklidil, skrny se začli dělat i na listech na paličkách.

Myslím, že problém byl v půdě jako celkově!Jedniná cesta přesázení a to v čas!

Old Post 15-04-2009 v 06:53 AM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 6

midloch: to byl indoor bo out? vypada to podobne jako na rostlinu z Plantaboxu - nevhodny material - PVC, neco se tu na G uz psalo...
Jinak to PH jsi mel hodne nizke na prijem zivin...


V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 15-04-2009 v 07:08 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

Nechci to moc ventilovat, ale měl jsem fakt dobrou hlínu, tu jsem použil znovu na kytky a fakt paráda, použil jsem po třetí a to je výsledek. Byl to in.

Old Post 15-04-2009 v 07:17 AM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Dotaz ?doměnka? Příspěvek č. 8

Zdarec asi jsem měl také jednou podobný problém. Myslel jsem že to bylo tím že jsem jim trochu více naložil hnojky z nižším PH (v tu dobu mi měřil blbě ph metr) domnívám se že tím jsem jim popálil kořenovej system a z tohoto důvodu vznikla nějaká kořenová plísen. Nezbavil jsem se toho do sklizně kyti sice dokvetli ale z nižším vynosem od projevení prvních příznaků jsem jim lil jenom čistou vodu a otrhával všechny postižené listy ale nepomohlo to.

Old Post 15-04-2009 v 10:22 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2017 - Problémy s řízkama - 22 odpovědí
19-10-2011 - Problémy s vysokým pH - 9 odpovědí
20-02-2010 - Problém s vlhkostí , je nízká ?? - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7981310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív