Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Začinam, potřebuju poradit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Začinam, potřebuju poradit Příspěvek č. 1

Ahoj, mam takovy dotaz... začinam pěstovat idoor a mam stan 120x120x200
chci dat 25x6,5l květinač a nějak mi nezbýva místo na zvlhčovačku..
myslite že je dobry napad nechat si udělat stolik na vyšku cca 50cm od země, a tim padem bych pod něj ke zvlhčovačce umístil i i odtah s filtrem.... a nahoře bych měl jen světlo... myslite že je to možné nebo je to blbost? diky za co nejrychlejši reakce.

Old Post 17-11-2019 v 19:57 PM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 2

Za mě 25 květináčů do 120x je moc... do 150 by to šlo ale dej 20 a zaštípni je a pozohýbej....já zvlhčovačku použil na 1 kolo a za mě je k ničemu... ale mě se drží vlhkost vysoko takže záleží kde máš box....

Old Post 17-11-2019 v 20:33 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3

mam ho doma v bytě 1+1.. Takze na stolek se mám vykašlat? protože se mi možná i zdá že ten odtah s filtrem spolu se stinitkem a světlem zaberou celkem dost místa nahoře než kdyby tam bylo jen světlo...

Old Post 17-11-2019 v 20:42 PM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

filtr musi bejt nahore

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-11-2019 v 20:51 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 5

Cau, kuli zvlhcovacce bych se na to tedy taky vyprd, snizovat si prostor.. Zvlhcovacku muzes soupnout i ven a sirsi trubkou prumer treba 3-4cm to strcis z venku otvorem pro pritah v boxu primo do urovne kytek.. Stejne to budes pouzivat jen v dobe dokad nevylezou paldy..

Old Post 17-11-2019 v 20:56 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6


Takhle nějak to vypadá+ pod tím ještě bude viset lampa a zda se mi že tam bude málo mista pro kytky

Old Post 17-11-2019 v 21:22 PM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 7


takhle

a zvlhcovacku najebej mimo stan k privodu vzduchu

anebo jed bez ni


chces jet 25 kvetinacu a co svetlo jaky mas ?

Old Post 17-11-2019 v 22:01 PM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 8

jel sem 30 kvetinacu 3,6l na 120x120 a pohoda

zalezi co zamejsli

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Za mě 25 květináčů do 120x je moc... do 150 by to šlo ale dej 20 a zaštípni je a pozohýbej....já zvlhčovačku použil na 1 kolo a za mě je k ničemu... ale mě se drží vlhkost vysoko takže záleží kde máš box....

Old Post 17-11-2019 v 22:11 PM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od proled
takhle

a zvlhcovacku najebej mimo stan k privodu vzduchu

anebo jed bez ni


chces jet 25 kvetinacu a co svetlo jaky mas ?


takže nemá to teda žadny podstatny vliv když ta zvlhčovačka nebude uvnitř jo?

světlo mám 600w
ale mam sním dalši problem, zapojoval jsem ho 14 dni z5, a pokaždý se hned rožlo..ale včera a dneska se rozjelo až asi po 5 minutach... je to normální? Nebo kde muže byt chyba? z předřadniku proud jde, to jsem zkoušel...v objimce sem měřil proud na plíšku, a nějak to sice svitilo ale problikavalo na zkoušečce, tak jestli může byt špatna ta objimka? to je asi jedine co mě teď napadá.

Naposledy upravil Adys23 18-11-2019 v 05:59 AM

Old Post 18-11-2019 v 05:49 AM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 10

Ahoj. Za mě je 25 ks v prostoru 120x120x200 moc. I 20 by bylo moc. Já bych do takového prostoru dal cca 9 ks, mocně bych zaštipoval a roztahoval. Záleží, co přesně od toho čekáš a jakým směrem se chceš vydat. Počítej s tím, že kytky se budou tahat nahoru, takže potřebuješ co největší prostor do výšky. Aby se netahaly do výšky (a neměli na konci pěstu 150 cm), potřebuješ je hodně zaštipávat a roztahovat. Aby si mohl hodně zaštipávat a roztahovat, potebuješ prostor do šířky, aby se měli kam větvit a měly prostor. Pokud narveš do 120x120x200 25 ks květináčů, jednou či dvakrát zaštipneš, tak z toho budeš mít totální prales, celý prostor bude zarostlý. Až to začne kvést, dostane se světlo pouze na horní palice, jelikož dole budou zarostlý v pralese a pokud neoškubeš všechny listy (což nedoporučuju), budou pro Tebe mít význam jen horní palice. Vždycky jde o to zkloubit více věcí dohromady, uvědomit si, co chci- jestli radši více malých kytek s malými palicemi a nebo méně kytek a kvalitnější a větší palice...
Také záleží, zda pojedeš ze semen a nebo z řízků- u těch řízků bych se tolik nebál jich tam dát více.
Zvlhčovačka není úplně nutná, ale třeba já ji používám na první týdny růstu. Takže to nelámej přes koleno, pokud zvlhčovačka nebude, nic se neděje.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 18-11-2019 v 08:13 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 11

jestli chces poradit tak ze rozepis jaky svetlo ne jen waty, semena nebo klacky atd...

zeby vakl, zkontroluj kontaky v objimce muzou bejt zoxidovany a promer a zkontroluj kabelaz


na sodik 25 klacku na takovej prostor je nesmysl.. uber max. 16 a to je fakt strop


citace:
Původní příspěvek od Adys23


takže nemá to teda žadny podstatny vliv když ta zvlhčovačka nebude uvnitř jo?

světlo mám 600w
ale mam sním dalši problem, zapojoval jsem ho 14 dni z5, a pokaždý se hned rožlo..ale včera a dneska se rozjelo až asi po 5 minutach... je to normální? Nebo kde muže byt chyba? z předřadniku proud jde, to jsem zkoušel...v objimce sem měřil proud na plíšku, a nějak to sice svitilo ale problikavalo na zkoušečce, tak jestli může byt špatna ta objimka? to je asi jedine co mě teď napadá.

Old Post 18-11-2019 v 10:02 AM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od proled
jestli chces poradit tak ze rozepis jaky svetlo ne jen waty, semena nebo klacky atd...

zeby vakl, zkontroluj kontaky v objimce muzou bejt zoxidovany a promer a zkontroluj kabelaz


na sodik 25 klacku na takovej prostor je nesmysl.. uber max. 16 a to je fakt strop





Výbojka OSRAM Plantastar 600W HPS
jedu z feminizovanych semínek.
stinidlo mám Waveflector XXL
ostah mám ISO-MAX - 870M3/H - Ø200MM
filtr Can-lite

... a protože tohle mi visí nahoře tak pod tim už nezůstává uplně moc místa, takže do výšky to moc cpát nemůžu... budu je muset roztahovat..takže asi budu muset fakt dát květináču míň a zastřihávat to tak aby to rostlo do stran.

může to že se to světlo startuje tak dlouho byt zpusobeno i tim že když sem tam tu vybojku daval poprvé tak že sem ji držel holyma rukama, nebo to na to nemůže mít vliv? stalo se to jednou, pak sem četl že to nesmim a už sem na to použival hadřik abych to nechytal holyma rukama...

Old Post 18-11-2019 v 11:34 AM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 13

HPS škodí, když ji bereš rukama- takže nikdy více. Ale vliv by to na to nemělo mít podle mě.
Každá HPS potřebuje nějakou dobu na plné rozsvícení a zahřátí. U mě to vypadá tak, že jakmile ji zapojím do sítě, cca do 10ti sekund se rozsvítí slabým světlem (občas i jiným spektrem, že to světlo je bílý a ne žlutý) a poté se světlo pomalu zvyšuje a žárovka se zahřívá. Cca do 5ti minut už svítí na plnej kotel, správným spektrem a vše je jak má být...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 18-11-2019 v 11:41 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 14

No i mě to tak šlo 14 dni z5 jak jsem to měl čerstvě zapojené, jenomže potom sem to nechal viset v boxu a nijak sem stim nemanipuloval... jedine co jsem tak jsem protahl draty dirou na draty a nechal to tak... Včera sem to po 14 dnech zkusil znovu zapnout (posledni kontrola před spuštěnim na ostro) a protě se to nechtělo rozjed... až třeba po 5 minutach co to bylo zaple se to začlo teprve rožínat... a když sem to vypl a zkusil znovu tak zas nic... někdy se to třeba ani nerožlo... ale z předřadniku proud 100% jde, takže chyba musi byt jinde... proto mě napadlo jestli to neni tim že jsem sahal na vybojku..

Old Post 18-11-2019 v 11:54 AM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 15

Nejsem až tak moc do techniky, ale- počítej s tím, že žádná HPS nezačne svítit na plné koule okamžitě po zapojení do síti. Navíc HPS nemají rádi, když je vypínáš a za chvílí (třeba za půl hodiny) znovu zapínáš. Tohoto by ses měl vyvarovat. Takže pokud to zapojíš do sítě a 10 minut čekáš, než začnesvítit naplno a než se zahřeje- je to naprosto normální. Jen jde o to, aby to po zahřátí svítilo tak jak má. Což se nedá poznat kolikrát ani okem, takže pokud máš nějaké pochybnosti, doporučuji HPS vyměnit za novou.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 18-11-2019 v 11:59 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adys23
Nový Člen

Karma uživatele Adys23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 16

mě by nebylo divne kdyby se to rožlo a třeba 5 minut se to nahřivalo než by to začlo svitit uplně na max, ale divne mi je to že ja to zapnu do sítě a ono nic... a až po nějakych 5ti minutach se to teprve rožne a nahřívá... a když vim že 14 dni z5 když sem to zapojoval a zapinal poprve, tak sem to zapojil do sitě, a hned to začlo svitit ...proč to tak neni i teď?

Old Post 18-11-2019 v 12:16 PM
Adys23 je offline   Profil uživatele Adys23   Find more posts by Adys23   Foto galerie člena Adys23   Click here to Send Adys23 a Private Message   Add Adys23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2018 - 1 indoor. Potrebujem poradiť. - 14 odpovědí
10-02-2013 - 600w box potrebuji poradit - 14 odpovědí
28-02-2012 - potrebuji poradit - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9089650 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív