Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Ventilace + stinidlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Dotaz Ventilace + stinidlo Příspěvek č. 1

Zdaro, chci se optat na ventilaci a osvit v boxu 1.2x1.2x2m, svetlo 600W..

Budu kupovat neco novyho, tak at nekoupim nejakej kepl.. proto prosim o radu

Dival jsem se na webu a zjistil jsem, ze VK125 se da poridit za 1700, coz je podle me krasna cena.. bude mi prutok 365m3 stacit aji na pachac?
Mam dole aktiv pritah cca 100m3 a nahore cca 3 metry sonoflexu.. planuju jeste asi udelat box, sice u toho nebudu spat, ale hlucny to bejt moc taky nemusi..

Jde mi o to, ze jsem pachac nikdy neresil, proto s tim nemam zkusenosti..


Dalsi vec se tyka stinitka.. Uvazoval jsem o AWingu, ale je to proste dost penez. Narazil jsem na Wafeclector XXL za cca 1300, nebo XL (u toho je ale uvedeny do 400W) - cili soudim, ze spis ten XXL, ale treba ma nekdo jinou zkusenost..

Proto se chci zeptat, zda opravdu stoji tech dalsich 1300 za to vrazit to do Wingu?

Nejsem zadnej profesional a proste to mam pro sebe a znamy se kteryma kourime, ne nekam na vystavu.. esli mi ten Wing ve finale udela rozdil 20g, tak uz me to asi nevytrhne..

Predem diky za commenty..

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 10-11-2014 v 19:04 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2

Zdarec ,
taky sem teď řešil ventilaci do stejného prostoru a myslím že vk150 je lepší poměr cena/výkon ale když tam máš ten aktiv přítah (ten já nemám) tak ti určitě bude stačit aji ta Vk125..jo a ktomu pacháči ten bys měl mít tak o 50 m3 víc jak ventilátor takže zhruba 400m3.. To stejné sem řešil i u stínidla a šel sem do toho wafereflectoru .. Awing platíš hodně si myslím aji za značku ... něříkám že není lepší určitě bude mít lepší rozprostření světla do stran ale na výnosu to zas tak nepoznáš .. toť můj názor

Old Post 12-11-2014 v 20:06 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-12-2017 - Ventilace v Boxu - 0 odpovědí
22-09-2015 - Ventilace v zimě - 6 odpovědí
25-11-2014 - Ventilace a tlumení hluku - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3826640 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív